www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+3 NA TOPE ! Tylko poważni !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mathsheen
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Mar 2012

PostWysłany: Sro Lis 21, 2012 9:43 pm    Temat postu: +3 NA TOPE ! Tylko poważni ! Odpowiedz z cytatem

Cześć, to mój trzeci temat, kto wie - może ostatni.
Poszukuje 4 graczy do nowej drużyny w GO, mam mega ambicje i aspirację, chcę być kiedyś rozpoznawalny, chcę być topem na ESLu...


Ale na razie to tylko marzenia, ale marzeniami się żyje. Dlatego szukam 4 zmotywowanych graczy, którzy mają marzenia takie jak Ja - być jednym z najlepszych.

Okej, zaczynajmy!

Zacznijmy od najważniejszej kwestii - Info. Jeśli masz po każdym dedzie płakać, srać tekstami typu "ILE ON MA HP", "SKĄD WIEDZIAŁ" itp to sorry, nie tutaj. Chciałbym abyś podawał info zawsze, ze widzisz - leci flesh z Banana, l-ki, gali, itd. Chciałbym abyś mówił że słyszysz tupanie na gali, ze widziałeś jak przebiega przez środek itd... Chciałbym abyś mówił ze Fleszujesz Galę, środek, s-kę, itd... Chciałbym abyś mówił ze puszczasz domek, odpuszczasz środek, itd...

-------------------------------------------------------------------------------------

Selekcja będzie długo, będzie ona odbywać się ona na TOPOWYCH drużynach z zagranicy (Po prostu - większy poziom, nie muszę tłumaczyć dlaczego, prawda?) Więc nie oczekuj ze po trzech mixach będzie już po zawodach, słabi odpadną.

-------------------------------------------------------------------------------------

Coś o nas?

Mamy odpowiednio 15 i 16 lat, posiadamy wysokie doświatczenie z 1.6 (/oraz częściowe z Source) Posiadamy własne serwery gry i serwer TeamSpeak3, prawdopodobnie za niedługi czas wspomoże nas Gaming o koszulki do gry i pomoc finansową

-------------------------------------------------------------------------------------

Od ciebie oczekuję: Skilla, to po pierwsze, chcę abyś strzelał na wysokim poziomie z Karabinów, Pistolów, i gdy trzeba - Snajpery ; )
Masz znać po prostu wszystkie smoki/flesze/miejscówy na mapce, dobrze by było gdybyś znał ciekawe triki które potem można wykorzystać



Oczywiście wszystkie programy typu WIRE czy azereus masz mieć w małym palcu

-------------------------------------------------------------------------------------

To już koniec moich wypocin, jeśli doczytałeś i czujesz się na siłach to pisz:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198020514930/
marusstgb03

-------------------------------------------------------------------------------------


POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Lis 21, 2012 9:43 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury