www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
LAN OSTATECZNY WARSZAWA 2012 CS/FIFA ZAPISY OFF
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 28, 29, 30  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek101
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Gru 2012

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i mimo zajebanej podkładki i klawiatury to było dobrze |:<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 1:11 pm    Temat postu:

Powrót do góry
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PODIUM:

1- HOMIES STOLAR NINJA KAMO RAISONph NTL
2- VENOM GAMING INSAJD POLCIO MIKAS BOOX SKUBI
3- KAMUFLAGE MINIS GOLIOS ALMOST REASON LUS


DOBRY LANIK, MISTRZ LOKALIZACJA, TYLKO OPÓŹNIENIA I ORGANIZACJA DOSYĆ SŁABA, ALE TO PIERWSZA EDYCJA, W KOLEJNEJ SZEF POMOŻE, ZAPRASZAMY W MARCU:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dbr
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 28 Lis 2012

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

INSAJD ALKOHOLIKU JEBANY HAHAHA
_________________
http://steamcommunity.com/id/rapbardziej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dbr napisał:
INSAJD ALKOHOLIKU JEBANY HAHAHA



Właśnie dzisiaj poczułem że przeszło mi, ale jednak muszę ćwiczyć na sylwestra hahha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
` karat0r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2007

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy beda fotki ? :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WKG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2012

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No siemaneczko, właśnie co wpadłem dopiero do chaty bo od 16 pakowaliśmy kompy no to was wszystkim rozczaruje. Lan uznaje za zamknięty i tak na prawdę taki średni nie wiem kto piszę że zawiodła organizacja według mnie nic do zarzucenia do mnie nie macie jak by była chujowa organizacja to by lan w ogóle się nie odbył tak jak z 10 kompów tylko 7 działało i ta wasza zła organizacja w ciągu 20-30 minut znajduje kompy zastępcze, nie wiem kto pisze ze na serwerach bylo malo fps to sie jebniej w leb, na serwerach stale 100 fps... Następna edycja w marcu, info na boardzie będzie za kilka tyg. Zawiodło zaplecze techniczne i tutaj niestety zaczelo sie troche przez to sypac, informatyk ktory mial pomagac dzien przed lanem upił się i wszystko ogarnialiśmy sami. Według mnie lan poszedł całkiem sprawnie. Co do opóznień to pierwszego dnia rozgrywek opóznienie wynosiło 3.5 godziny. Drugi dzień 1.5h opóznień. Fotki będą po sylwestrze. Pozdrawiam osobiście drużynę KOMUFLAGE a w szczęgólności Luzika ;) Jak sie wreszcie wyspie dodam wiecej infa bo jak nie ktorzy stwierdzili wygladam jak cpun :D No ale jak to bywa 3 dni bez snu. Było fajnie. Pozdrawiam



@edit

Złodzieje drużyna PROMIL,demon pozdrowienia dla nich tylko nie wiedzieli że kamery są...


skradziono: 3 myszki,4podkładki i 2 klawiatury.


Ktoś tam pisał że ładowarkę do laptopa ukradli nie wiem czy ukradli ale jakąś znalazłem w kablach więc odezwij się pózniej do mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
abc111999
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Lip 2011

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WKG napisał:

Złodzieje drużyna PROMIL,demon pozdrowienia dla nich tylko nie wiedzieli że kamery są...

skradziono: 3 myszki,4podkładki i 2 klawiatury.

Hahahahaha biedaczki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GaLeq
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2008

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WKG napisał:
Lan uznaje za zamknięty i tak na prawdę taki średni nie wiem kto piszę że zawiodła organizacja według mnie nic do zarzucenia do mnie nie macie


Prooooszę Cię...

A sytuacja z kradzieżą sprzętu cebulactwo najgorsze. Tutaj na +, że ogarneliście tam nagranie kto to zrobił.
_________________
EPRP-EPRA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WKG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2012

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra ty już skończ hejtować dostajesz w dupsko i mówisz że chujowa organizacja? Proszę Cię ogarnij się sam... Spinasz bo przenieśliśmy grupę D na 2 dzień rozgrywek? I na autobus nie zdąrzyłeś buahahah. siemaaa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
MIKAS
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Mar 2006

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na lanie gralo sie dobrze, komputery stale 100fps.

Miejsce w porzadku, ale na przyszle edycje porozmawiaj z wlascicielem lokalu, bo akcje z zabieraniem artykulow spozywczych, straszeniem ochrona i wtracaniem do wiezienia mialy charakter absurdalny. Rozumiem polityke klubu - przychodzi klient na godzine na bilard i nie wypada, zeby wyjmowal z torby swoje puszki z piwem i spozywal je w lokalu - musi kupowac wszystko na miejscu. Natomiast jesli chodzi o zawody, gdzie zawodnicy przebywaja na miejscu non stop przez dwa dni - tu sprawa ma sie calkiem inaczej. Trudno bowiem, zeby kazdy gracz zostawil w kasie baru po 200zl (bo ceny nie byly najnizsze), kupujac za kazdym razem picie i jedzenie na miejscu. Doszlo do tego, ze kanapki jadlem na mrozie, siedziac na pobliskiej lawce. Jesli uslysze, ze w kolejnej edycji znowu beda takie cyrki, to chyba pojade po nich na wszystkich stronach, na ktorych widnieja w internecie ;) Jesli komus wadzi, ze ktos nie pije wody za 10zl i lezy na kanapie w ich lokalu, to lepiej niech nie godzi sie na przeprowadzanie takich zawodow w przyszlosci.

Wsrod graczy, wszyscy, z wyjatkiem minisa, zachowywali sie kulturalnie i na pewnym poziomie :)

Na koniec byla tez nieprzyjemna wpadka z nagrodami za pudlo, lepiej uniknac takich w przyszlosci, bo bylo to dosc bolesne i nagle. Mysle, ze nikt spoza wawy i okolic nie przyjechalby na turniej wiedzac wczesniej, ze nagrody beda w takiej postaci, w jakiej byly rzeczywiscie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
minis
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zachowalem sie niekulturalnie? Powiedzialem zebys zamknal morde, bo gadales bzdury i tyle, a poza tym Wasze miny byly straszne jak organizator dal pause i podszedl do inside? Czemu? Nie od dzis wiadomo, ze polcio na internecie jest odpalony, Ciebie nie znam, skubiego nie oceniam, boox podobno ma bana na eslu no i wiadomo ze inside lubi sobie przypierdolic na haksie. Wiec w czym problem? Tym razem byliscie sprytniejsi, pis.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WKG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2012

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minis napisał:
Ja zachowalem sie niekulturalnie? Powiedzialem zebys zamknal morde, bo gadales bzdury i tyle, a poza tym Wasze miny byly straszne jak organizator dal pause i podszedl do inside? Czemu? Nie od dzis wiadomo, ze polcio na internecie jest odpalony, Ciebie nie znam, skubiego nie oceniam, boox podobno ma bana na eslu no i wiadomo ze inside lubi sobie przypierdolic na haksie. Wiec w czym problem? Tym razem byliscie sprytniejsi, pis.
MINIS, było wszystko ok, ale na prawdę miny wasze były straszne jak nagle pauza i sprawdzenie no trudno byliście spretniejsi i co ja poradzę, na ten temat mam własne zdanie i jestem po prostu przekonany... I też dziwnie kiedy nikt za wami nie stał, insajd strzela 2 głowy przez ściany, wygrywając inferno z dużą przewagą rundową, pózniej nuke stawiamy za wami ludzi i patrza w monitory i nagle dostajecie... Aj ide spać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
MIKAS
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Mar 2006

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra byla czysta, kazdy mial 100 fps, okazalismy sie lepsi i tyle. EOT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
minis
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie osmieszaj sie, prosze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minis napisał:
Nie osmieszaj sie, prosze.


ty jaco sie osmieszasz ale ok;-) nuke lepsi, tak samo jak na homies 2 rundy mielismy. za to na tuscanie stal janczer stal jeszcze ktos i (cenzura) chyba rozjebalismy was jak gowno w ct.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 22 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury