www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Wszystko o telefonach i sieciach GSM vol.2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70, 71  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bart0s
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Cze 2004
Klan: atex.ath.cx ~ quarial

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2012 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

htc desire c / one v / lg l7 / sony xperia p ?

Trochę poczytałem tu i tam, ale u znajomych tylko one v był w posiadaniu i opinie nie były pozytywne, może ktoś z was użytkował któregoś i może coś doradzić ?
_________________
quarial ~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Wrz 04, 2012 1:39 pm    Temat postu:

Powrót do góry
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2012 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka teraz można by powiedzieć 'najlepsza sieć' chodzi mi o np darmowe minuty i internet do ceny?
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
haX?!
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Mar 2008

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2012 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na abonament czy na kartę?
_________________
★★★★★
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2012 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abo już wzięty w t-mobile ;)
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Zimkowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2007

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 3:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samsung wave 3, iphone 4s czy moze samsung galaxy 3s?

Nie wiem. Mowia, ze iphone dla bogatych dzieci, wszystko jest drogie. Niby samusngi sa dobre, ale strasza komercha i kazdy je ma. Niby 10 megapixeli robi swoje, ale chce zobaczyc co na to eksperci:)?
_________________
Listonosz napisał:
gdybym nie był tak głupi, bądź był nieco zdolniejszy, ambitniejszy lub mniej leniwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
suek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2004

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje telefon ktory

- bedzie dzwonil
- bedzie mozna pisac smsy
- bateria wytrzyma dluzej niz 5 dni

I najwazniejsze... Bedzie z tymi rzeczami szybko chodzil. Bo wszystkie telefony za 100zl zanim przejda z ks telefonicznej do wiadomosci potrzebuja na to 5 sekund.

cena nie jest tak istotna i nie potrzbuje w tym telefonie zupelnie niczego innego, wszystko inne mam w innym urzadzeniu ktore mam zawsze przy sobie. Istnieje taki telefon?najlepiej jakby byl nowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
delano.
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nokia 6303i - najlepszy telefon jaki w życiu miałem. Zawsze kierowałem sie podobnymi kryteriami co ty, czyli ma szybko chodzić i długo trzymać bez ładowarki. Przycinek zero, bateria trzyma jakies 3 dni z tym, że ja dosyć dużo rozmawiam i słucham mp3. Kupowałem używkę także bateria miała prawo być dojechana, poszukaj informacji na forum nokii.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Swierszczu
Moderator
Moderator


Dołączył: 30 Maj 2004

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zimkowy - Galaxy S3.

Mam i polecam, aktualizacje wychodzą dla polski jako pierwsze, telefon zap***dala, no i Android - możesz robić co się podoba. Zdjęcia świetne, szczególnie instalując aplikację dla kamery - stable shot itd. Zaskoczony byłem jakością filmów, nagrywa jak kamera - fullhd, autofocus troszkę wolniejszy ale to mi nie przeszkadza.
Przede wszystkim wyświetlacz. Oglądać na nim film to czysta przyjemność, jest idealny i wyrazisty. Telefon odtwarza oczywiście również fullhd.
Jeśli chodzi o ekran iPhone i SGS3 - nie ma w ogóle porównania, SGS3 miażdży jabłko na starcie.
Z tym, że trzeba go ładować praktycznie codziennie (zależy jak używasz, czy masz aplikację np. która pozwala go dłużej utrzymać). Jeśli oglądasz film - bateria zmyka dość szybko, natomiast jeśli zainstaluje się jakąś aplikację do zarządzania energią - trzymał mi nawet 4 dni. Bez aplikacji max 3, rano musiałem ładować. Procesor 4 rdzenie, 1,4Ghz.

Co do baterii - tak samo jest w iPhone więc tutaj nie ma różnicy. A w salonie porównaj sobie wyświetlacz iPhone i wyświetlacz SGS3.

iPhone dla mnie się nie umywa do SGS3, faktycznie ludzie kupują go chyba tylko dla nadgryzionego jabłka bo funkcjonalnością nie zachwyca.
_________________
66.6FM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zimkowy napisał:
Samsung wave 3, iphone 4s czy moze samsung galaxy 3s?

Nie wiem. Mowia, ze iphone dla bogatych dzieci, wszystko jest drogie. Niby samusngi sa dobre, ale strasza komercha i kazdy je ma. Niby 10 megapixeli robi swoje, ale chce zobaczyc co na to eksperci:)?


Osobiscie polecam Note. Duzo czytalem, ze duzy, ze sie nie miesci - wszystko to bzdura. Jest duzy ale miesci mi sie praktycznie wszedzie.

Do S3 pakuja slabe baterie. Tak samo jak do Note 2. Ja generalnie czekam na wersje Note 3 bo jakos czterordzeniowy procek mnie nie przekonuje do wydania kasy.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swierszczu
Moderator
Moderator


Dołączył: 30 Maj 2004

PostWysłany: Sob Sty 05, 2013 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja telefon mam za złotówkę zawsze więc rybka mi to. Wybrałem ten który najbardziej mi się spodobał (specyfikacja, wygląd). HTC Desire miałem - o mało prez okno nie wyleciał, zamieniłem na SE Zylo od znajomka.

Poczekam na to:
http://www.thenewstribe.com/2012/12/21/samsung-galaxy-s4-note-3-featuring-flexible-displays-coming-in-feb/

PS.: Ludzie pieprzą że w SGS3 jest delikatny wyświetlacz - tyle razy ile się spotkał z metra z parkietem w domu/płytkami w kiblu aż dziw że wyświetlacz bez zarzutu działa (i dotyk). iPhone by nie wytrzymał pierwszego upadku. Chyba że w obudowie jakiej znajomy ma do pracy (budowlanka, właściciel firmy): http://cdn2.image-tmart.com/prodimgs/8/87006511/Twopiece-Robot-Shock-Proof-Case-for-iPod-Touch-4-Red_1_320x320.jpg?1344327075
_________________
66.6FM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sob Sty 05, 2013 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za złotówkę?
Gdzie jest taka fajna oferta na topowe telefony?
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMOON
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Lut 2010

PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 3:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swierszczu napisał:
(budowlanka, właściciel firmy)

haha czemu tak to podkreśliłeś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Pon Sty 07, 2013 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co polecicie z sieci t-mobile z telefonów bo nie za bardzo się na tym znam i żeby nie wydawać jakiś dużych złotówek :)?
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Huevos Grandes
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 16 Gru 2001
Klan: lamas paradajz

PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 1:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki abo? Bo równie dobrze to może być Samsung E2370 za 1zł jak i LG L9. PS Pomarańczka teraz daje fajne promo przez neta - 6 m-c gratis nawet.
_________________
Spieszmy się kochać kobiety - tak szybko zostają mężatkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ten net za free jak wygląda bo w t-mobile np mam tak że mam przez 6miesięcy za free 250mb i potem po prostu zwalnia i tak jest bezpłatny :))
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70, 71  Następny
Strona 68 z 71

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury