www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
serwery 1shot1kill

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abc111999
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Lip 2011

PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 5:47 pm    Temat postu: serwery 1shot1kill Odpowiedz z cytatem

Polecam obejrzeć:
http://www.youtube.com/watch?v=7KFix83lbZQ

Co sądzicie? ;d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 5:47 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to nie dotyczy to wcale serwerów konkretnie 1s1k. Tak jest po prostu w CS. Jeszcze zastanawia mnie jak z komendami cl_lc i cl_lw.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
abc111999
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Lip 2011

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 2:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheaker napisał:
Jak dla mnie to nie dotyczy to wcale serwerów konkretnie 1s1k. Tak jest po prostu w CS. Jeszcze zastanawia mnie jak z komendami cl_lc i cl_lw.

Widzisz, że na większości akcji są tagi -> akcje te są z allplay'a, nikt nie miał tych komend ustawionych na 0 :) .

A co do cs'a, wiadomo ogólnie stara zbugowana gra, ale bez przesady...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Więc z tego co się orientuję to jak są ustawione na 1 to recoil u gracza jest wyświetlany nie ten który serwer obliczył ale ten który został na komputerze gracza "wyliczony", tzn jest to tylko animacja.

Mówię że "to chyba wszędzie jest" na podstawie doświadczeń. Ileż razy każda pojedyncza pestka z ak nie mieści mi się w ogóle w celowniku.

EDIT:
Zresztą jedyna osoba która z sensem Ci odpowiedziała to:
vny1337
"Po (cenzura) ty wgl takie cos wrzucasz to nie rozumiem, zawsze było wiadome że cs 1.6 ma od chuja błedów i to nie tylko na 1s1k, a na 3/4 polskich serwerów."
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
abc111999
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Lip 2011

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheaker napisał:
No właśnie. Więc z tego co się orientuję to jak są ustawione na 1 to recoil u gracza jest wyświetlany nie ten który serwer obliczył ale ten który został na komputerze gracza "wyliczony", tzn jest to tylko animacja.

Mówię że "to chyba wszędzie jest" na podstawie doświadczeń. Ileż razy każda pojedyncza pestka z ak nie mieści mi się w ogóle w celowniku.

EDIT:
Zresztą jedyna osoba która z sensem Ci odpowiedziała to:
vny1337
"Po (cenzura) ty wgl takie cos wrzucasz to nie rozumiem, zawsze było wiadome że cs 1.6 ma od chuja błedów i to nie tylko na 1s1k, a na 3/4 polskich serwerów."

Nawet jeśli przez cl_lw 1 i cl_lc 1 coś źle jest wyświetlane, to i tak nie tłumaczy strzelania bani 2 metry obok głowy.
A viny to mixowy hax, którego sam zbustowałem, jego zdanie naprawdę jest dla mnie ważne @_@.
Wszyscy o tym wiedzą, ale jakoś wszyscy się ze mną kłócą jakie to hostingi, na których zakupili serwer, są zajebiste, a ja nie umiem trafić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radomi1910
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Klan: Plantujemy.eu

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie mam serwa na 1s1k, ale jak już wbiję do kogoś na mixa czy coś innego to od razu czuję różnicę jakościową i nigdy nie miałem takich sytuacji, więc coś może jest źle z Twojej strony...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
abc111999
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Lip 2011

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 1:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radomi1910 napisał:
Ja tam nie mam serwa na 1s1k, ale jak już wbiję do kogoś na mixa czy coś innego to od razu czuję różnicę jakościową i nigdy nie miałem takich sytuacji, więc coś może jest źle z Twojej strony...

Ostatnia akcja z filmiku nie jest moja, więc nie jest to wina z mojej strony. Po zagraniu mixa na serwerze dużo nie ocenisz :) . Trzeba się dobrze przyjrzeć na spowolnieniu, powiększeniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba się przyglądać bo to się czuje w trakcie gry. Grasz i czujesz to czy pociski lecą tam gdzie powinny.
A co do odtwarzania dem (POV) to powiem Ci że ono wcale nie jest idealnym odwzorowaniem tego co się stało.
Przykład:
Biegnę w prawo - D, mam 2xzoom, nie widzę nikogo, strzelam (w biegu), a tu okazuje się żem walnąłem banie swojemu. Jednak podczas odtwarzania dema rzeczywiście widać już terroryste w lunecie.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
radomi1910
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Klan: Plantujemy.eu

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up dokładnie
Nie ma potrzeby, żebym spowalniał i szukał niepotrzebnych problemów. Gra mi się dobrze i czuję to, a już przede wszystkim na serwerach 1s1k.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
abc111999
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Lip 2011

PostWysłany: Wto Gru 25, 2012 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheaker napisał:
Nie trzeba się przyglądać bo to się czuje w trakcie gry.
Przykład:
Biegnę w prawo - D, mam 2xzoom, nie widzę nikogo, strzelam (w biegu), a tu okazuje się żem walnąłem banie swojemu. Jednak podczas odtwarzania dema rzeczywiście widać już terroryste w lunecie.

Mam nadzieję, że to żart.

radomi1910 napisał:
@up dokładnie
Nie ma potrzeby, żebym spowalniał i szukał niepotrzebnych problemów. Gra mi się dobrze i czuję to, a już przede wszystkim na serwerach 1s1k.

No dobra, te drobne recoilowe sprawy tłumaczy cl_lw 1; cl_lc 1, ale strzelania bani 10 metrów obok - nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Wto Gru 25, 2012 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="abc111999"]
Sheaker napisał:
Nie trzeba się przyglądać bo to się czuje w trakcie gry.
Przykład:
Biegnę w prawo - D, mam 2xzoom, nie widzę nikogo, strzelam (w biegu), a tu okazuje się żem walnąłem banie swojemu. Jednak podczas odtwarzania dema rzeczywiście widać już terroryste w lunecie.

Mam nadzieję, że to żart.


Nie.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
radomi1910
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Klan: Plantujemy.eu

PostWysłany: Wto Gru 25, 2012 3:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abc po prostu przegrał mecz na eslu i musi się wypłakać... Myślę, że ktoś w końcu ogarnie i zamknie ten temat -.-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
abc111999
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Lip 2011

PostWysłany: Sro Sty 09, 2013 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radomi1910 napisał:
Abc po prostu przegrał mecz na eslu i musi się wypłakać... Myślę, że ktoś w końcu ogarnie i zamknie ten temat -.-

Hahahaha XD . To nie było z esl'a i nic nie przegrałem. Beka z plebsu :( .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radomi1910
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Klan: Plantujemy.eu

PostWysłany: Czw Sty 10, 2013 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, allplay... Ale mi różnica -.-
_________________
Szukam Sponsora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury