www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
CS 1.6 beta żal dupe ściska?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dudaysky
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Maj 2009

PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up

Bez GUI opcje Video wyglądają totalnie inaczej, i te GUI na pewno nie jest zrobione pod nową wersję.

Podsumowując, mi CS'a działa idealnie gdy:

1.Skopiowałem cfg i modele cs 1.6 przed usunięciem całego CS'a 1.6.
2.Zainstalowałem na nowo.
3.Dodałem 3 parametry startowe
-w 800 -h 600 -nofbo
całość wygląda tak:
-w 800 -h 600 -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd -32bpp -gl -noaafonts -noipx -nojoy -nofbo -heapsize 26214
4.Skopiowałem do nowych folderów (X:/Program Files/Steam/Steamapps/Common/Half-Life/cstrike)
swój cfg i modele cs 1.6.
5.No i to tyle.

Nic więcej nie robiłem i CS chodzi bez większych problemów przy stałych 100 FPS.

Aby mieć FPS'y maksymalne do 100, trzeba teraz wpisać fps_max 99 i odznaczyć "Wait for vertical sync" w opcjach. Odznaczone mam również "Enable HD models", mam zaznaczone tylko "Allow custom addon content".

Jedne z ważniejszych zmian w CS'ie:
- Zlikwidowano opcję 16 Bit.
- Zlikwidowano komendę cl_rate
- Naprawiono błąd przy mp_fadetoblack, gdy martwy ogląda żyjącego wówczas nie działa flashbang, który wcześniej likwidował "czarne tło"
- Zlikwidowano komendę cl_minmodels, teraz dostępne są cl_min_t i cl_min_ct - odpowiednio do drużyny.

Całość można przeczytać na oficjalnej stronie HL/CS 1.6:
http://steamcommunity.com/app/70/announcements
_________________
http://www.esl.eu/pl/player/2930275/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 5:24 pm    Temat postu:

Powrót do góry
radomi1910
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Klan: Plantujemy.eu

PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że po updatach będę zachwycony , bo chyba długo na to czekałem, zresztą nie tylko ja :D
_________________
Szukam Sponsora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury