www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[GRA]Couter-Strike 1.6 - Menu Startowe - Help!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artem16
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Mar 2009
Klan: brak

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 2:55 pm    Temat postu: [GRA]Couter-Strike 1.6 - Menu Startowe - Help! Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie grałem w cs ponad rok teraz po powrocie mam problem z menu, jak naprawić aby było poprawnie wyświetlane? (Zobaczcie screen) - durny brat coś chyba przestawił mi, Który plik jest odpowiedzialny za tamte Menu?

Screen -> http://e-fotek.pl/images/61036328625054905916.jpg
_________________
asd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 2:55 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Przemyslaw
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Lut 2013
Klan: Brak

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj przeinstalować CS. Znalezienie pliku który jest odpowiedzialny za to, jest praktycznie nie możliwe.
Polecam też sprawdzić sterowniki do karty graficznej. Zresetować do ustawień fabrycznych, ew. je zaktualizować.

Najlepiej zrób to w odwrotnej kolejności od tego co napisałem, czyli sprawdź sterowniki, potem spróbuj przeinstalować CS.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
artem16
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Mar 2009
Klan: brak

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-> Sterowniki nie mają kompletnie nic wspólnego.
-> Są 2 metody na to
1) -------> Przywrócić oryginalny folder Resource (od guil,background)
2) -------> Lub Steam->Biblioteka->Cs1.6->Właściwośći->Pliki lokalne->Sprawdź spójność plików gry.

Proszę nie wywalać tematu do kosza, może ktoś skorzysta z tego.
_________________
asd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę przeczytać regulamin działu odnośnie tytułu tematu i go zmienić jeśli tego nie zrobisz temat zostanie zamknięty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury