www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Co się stało z 1.6 w ciągu 2 mcy ?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tobster
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2006

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 7:23 pm    Temat postu: Co się stało z 1.6 w ciągu 2 mcy ? Odpowiedz z cytatem

Ostatnio jakieś dwa miesiące temu grałem w 1.6 na moim lapku (T2330 1.6GHz, 2 GB RAM, Intel GMA965 ) i w 1280x800 (w oknie) z cfg i modelami HIGH FPS miałem 60-100FPS, miałem przerwę, dziś odpalam, update, i z 60-100FPS mam nagle 20-45FPS i nawet pomimo tych 45 to gra nie jest grywalna, to tak jak by odpalic Dooma 3 na Rivie 2 :X o co kaman ? Sprzęt / OS sprawny, inne gry chodzą tak jak zawsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 7:23 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem. Sam zauważyłeś że był update. Chcesz się dowiedzieć jakie zaszły zmiany? To jest temat ogólnie o counter strike.

Wygląda na to że masz problem.
Zatem powinieneś udać się do działu z problemami CS.

Z obawy że może to sprawić Ci problem to wyręczę Cię szukaniu.
http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=165781
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złośliwiec :).

Jakby nie patrzeć ma jednak racje, opis problemów w dziele niżej i jest tego sporo, jeśli chodzi o okres "po update".
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury