www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Lan Warszawa #2 CS 1.6 5on5/FIFA 13 9-10 marca jTab.pl
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 48, 49, 50  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Spit`KH
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na wejściu. WKG, weź zajmij się organizacją eventów dla przedszkolaków, na którym będzie takie same zamieszanie jak na tym śmiesznym lanie. Co to jest za turniej jak każdy gra na swoich kompach i monitorach? Gdzie jest to prawie 2000zł, które miało iść na wynajęcie sali oraz wypożyczenie profesjonalnego sprzętu? Gdyby nie kompy od Venomu i Drestyle to byśmy grali lana 5on5 na 8 kompach. Taka prawda, że wsadziłeś sobie w kieszeń ponad klocka. Ciągła napinka ze strony admina, neta nie ma to od razu "coś zjebaliście", "sami naprawcie, przed chwilą działało", "każdy kabel jest przypisany". Monitory tragiczne, opóźnienie ponad 9h. Ciekawe, dostajemy telefon od WKG z informacją, że o 8 mamy być, jak nas nie będzie o 8:10 to w/o, a Venomy i drestyle wpadają sobie po 9. Najśmieszniejsza sytuacja była jak wpadły panienki z RedBulla by rozdać pare puszek. Stoimy sobie, pijemy, rozmawiamy i nagle podbija wkg do nas i stwierdza "i co, a niby organizator jest chujowy". Stary, jesteś chujowy, zero profesjonalizmu, brak kompów, monitory chujowe, brak żadnej organizacji. Ty tylko chodziłeś i od nas siano chciałeś, bo tylko $$ Ci w głowie. Nie łap się za coś czego nie potrafisz, tyle ode mnie. Elo.

ps, od jednego z moich ziomków:
ustawione wszystko pod insajda bo WKG z nimi się zabawia , słyszałem na dole jak paliłem że ksiądz ma odpalony grać , nie widzieli mnie jak gadali :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 3:22 pm    Temat postu:

Powrót do góry
MaCho
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Mar 2007
Klan: na TVP1 o godz.17:30

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strzelam do insajda a tu "MOŻE REDBULL?" xdddd

smieszne jest troche to, ze majac tylu dobrych sponsorow, ciezko o kilku ludzi ktorzy ogarniaja temat typu przygotowanie kompow i pilnowanie tego wszystkiego, chlopaki tam wrzucali cfg, mousefixy, usiedlismy na kompach a tam sterów od karty graficznej nawet nie było...
_________________
SavagE 18:45:16
jestes moim fanem #1i nie pamietasz??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
defvson
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lut 2012

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie skowrich?:D
A to że odpaleni to każdy wie XD
WKG nawet za udostępnienie strony a fp gdzie jest 400osob chce conajmneij 100zł...
A najlepsze że sam jestem włascicielem kilku stron co mają ponad 20k ludzi
I nie wołam od nikogo kasy;)
Co do tego że wkg to sęp pieniędzy to już wiecie;)
Dobrze że nie pojechałem bo widze ze to samo gówno co wczesniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tipek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Cze 2011

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moge Was panowie pocieszyc ze ja niedlugo robie 5on5,bez zadnych krzywych akcji na normalnych kompach :) wiecej info jeszcze w tym tygodniu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Old player
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2013

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłem na wcześniejszej ale to co się tu działo przechodzi ludzkie pojęcie... "LAN dla kolegów" ustawione , loteria większą niż na necie , bo nikt nie chciał ani nie miał czasu sprawdzać co kto sobie wrzuca z pendrive czy co ma na podłączanych kompach, także można było bez przypału cisnąć na aimie pod przyciskiem i nikt nawet by się nie skapnął.... amatorka. Skończy się na tym że w finale będą grac koledzy i koledzy kolegów, podzielą się pulą miedzy sobą i tyle z "lana" zostanie. Miały być dla wszystkich Energy drinki to ja dostałem z łaską 1 jak sam poprosiłem , a tak ziomki Admina brali co 5 min z zaplecza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Old player
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2013

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tipek info będzie tutaj na forum tak ? W WAWIE też czy może bliżej Południa Polski :P ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tipek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Cze 2011

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Info bedzie tutaj,najpozniej z w srode mysle i tak w warszawie,w miejscu poprzedniej edycji,ale narazie to tyle nie bede spamowac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Old player
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2013

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to załatw sprawdzone kompy , grywalne i daj zakaz grania na własnym sprzęcie a najlepiej jakieś monitorowanie wrzucany i ściąganych plików czy coś w rodzaju wire/aeq =)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klux
Moderator
Moderator


Dołączył: 27 Paź 2003

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorosnijcie, niektórzy to tylko wyzywać potrafią. Nie można czegoś napisać w kulturalny sposób?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GaLeq
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2008

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że WKG po raz kolejny dał popis. Przecież to już po 1 edycji było wiadome jak to się skończy, bo tu nie chodzi o jakieś losowe problemy techniczne tylko mentalność "organizatora". Najfajniejsze jest to, że znowu znajdą się osoby, które pojadą na III edycję jak będzie i znów się dadzą wyruchać.
_________________
EPRP-EPRA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
noŁnejm
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę niezłe jaja z tymi venom coś tam, ustawione pod nich? : ) Mam nadzieję że pojadą na lana do Elbląga i trafimy na nich w grupie : d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spit`KH
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczekuję racjonalnej odpowiedzi.

13 drużyn x 250zł = 3250
nagrody -1600
zostaje 1650. Stary, co zrobiłeś z tymi pieniędzmi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Old player
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2013

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na III Edycje tego lana nie pojadę, nie ma opcji , jak Tipek coś zorganizuje to sprawdzimy z chęcią czy będzie lepiej, oby.... To nie kwestia samego WKG bo coś tam starał się ogarnąć ale nie miał wg siły przebicia , wolna amerykanka... tam czasem gracze zwykli mieli więcej do gadania niż on. Sama organizacja to był chyba największy minus. Lan różni się od gry na necie tym że każdy gra na tym samym sprzęcie bez dodatków i zazwyczaj bez cfg, a tutaj można było sobie wgrać co komu się podoba bo nikt tego nie kontrolował. Nigdzie nie ma wyników tylko 1-0,0-1 itd


*** Nie dziwne że nikt nie sprawdzał kompów "dodatkowych" :D http://www.youtube.com/watch?v=-GwOmxrjnYc sami swoi trzymają się razem hehe :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaCho
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Mar 2007
Klan: na TVP1 o godz.17:30

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noŁnejm napisał:
Widzę niezłe jaja z tymi venom coś tam, ustawione pod nich? : ) Mam nadzieję że pojadą na lana do Elbląga i trafimy na nich w grupie : d

ustawione? dostali najciezsza grupe imo
_________________
SavagE 18:45:16
jestes moim fanem #1i nie pamietasz??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KFJAt
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Maj 2012

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najciezsza grupa to chyba ta w ktorej jest delta jo? a my ja mielismy nie oni :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 48, 49, 50  Następny
Strona 33 z 50

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury