www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Lan Warszawa #2 CS 1.6 5on5/FIFA 13 9-10 marca jTab.pl
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 48, 49, 50  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Spit`KH
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek napisał:
hahaha! Nas też chcieli po 2 meczach w grupie na chatę - dobra, macie 3:0 idźcie do domu (bo już chcieli skończyć grupę B) =D

Żeby nie było, całość odbieram jak najbardziej pozytywnie, bo mimo netowego wpie*** na lanie od insajdow to spotkałem kilka pozytywnych ryjów i widziałem jak Dager śpi na siedząco i stara się spać na 3 połączonych obrotowych krzesłach =DD


wkg w niedziele kazał grać Dagerowi na lapku (na szybko załatwiony od jakiegoś znajomego), gdzie w smoke skoki do 70fps. :):)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 4:36 pm    Temat postu:

Powrót do góry
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old player napisał:
Ja im nie ujmuje liczenia, chodzilo mi od poczatku o to ze WKG przed meczem podszedl do nas i go wprost pytalismy czy jak wygramy z BIZONAMI 5 rundami to czy wyjdziemy... jezeli glowny mowi przy wszystkich ze TAK bo bedzie wtedy mala tabela pomiedzy 3 zespolami wylaczajac DELTE bo wygrala z kazdym wiec jest wylaczona z rywalizacji to zagralismy na maxa. wygralismy tymi 5cioma i wtedy poszlo 2gie info o liczeniu od pozostalych adminow. O to sie rozchodzi... Jak dla mnie glowny organizator jak cos mowi to chyba tak powinno byc jakby nawet wymyslil sobie ze podliczamy kto wiecej pak polozyl czy kto wiecej eco wygral to mnie to rybka, ma takie prawo ustalic regulamin. Wiec cala sprawa rozchodzi sie o kwestie tego co nam przekazal. A to jak powinno byc jak jest na calym swiecie itd to mnie szczerze zwisa i powiewa ^^ Swoja droga jesli mowic o meczu z Delta proponuje komus zagrac na nich na Trainie zaczynajac Terro i ugrac cos =)


ALE (cenzura) JAK TO WYŁĄCZAJĄC DELTĘ? A KIM ONI SĄ ŻEBY ICH WYŁĄCZAĆ Z GRUPY, CZYLI MOGLI PRZYJŚĆ TLYKO NA FINAŁ? RACZEJ GRUPA TO GRUPA;-) ALE WKG TO ORGANIZATOR LANA, A ROZGRYWKAMI RACZEJ ZAJMOWAŁ SIĘ SKOWRICZ I TEN PIOTREK CHYBA;-)D NA DELTE ZAWSZE FAJNE MECZYKI;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2005

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiem, a Dager ogólnie w szoku całe życie, to teraz już w ogóle go doświadczyło zdziwienie, jak zobaczył logoscreen z Windows 7, gdzie morda nigdy (SICK!) nie używał tego systemu.

Any questions?

RADO: BEZ ALUZJI KOLEŚ! =D
_________________
>.<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noŁnejm napisał:
BETONIARZ napisał:
noŁnejm napisał:
BETONIARZ napisał:
noŁnejm napisał:
Widzę niezłe jaja z tymi venom coś tam, ustawione pod nich? : ) Mam nadzieję że pojadą na lana do Elbląga i trafimy na nich w grupie : d


Jak to ma byc ustawione pod nas venom skoro w polfinale mielismy homi... W elblagu bedziemy. Jaki nick? Chce wiedziec komu znicz na meczu wreczyc.


poszukaj to się dowiesz kto pisze ; ) A zobaczymy czy taki wyszczekany w elblągu będziesz.


jakiś ejos, i dalej nic mi to nie mówi, ale po wygranym meczyku dam Ci coś na pocieszenie <3


Nie znasz bo jak grałem i organizowałem lany to jeszcze pewnie w Tibie z kolegami z podwórka grałeś. A za tą napinkę dostaniesz coś ode mnie na przywitanie. Nie lubię takich szczekaczy jak ty co myślą że są czołówką sceny. cu on.


Śmieszny jesteś tylko tyle powiem, organizowałeś lany i grałeś hahha człowieku, od początku sceny jestem a ty będziesz mi tu mówić pfff.
Napinką? jedyna osoba która się tu napina to ty, w cywilizowanym świecie rozmowa na forum tym bardziej polega na wypowiedziach 2 osób, więc wyrażanie zdania powinno być czymś normalnym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZmX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2008
Klan: Nie oglądam

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko insajd mnie ten typ chce bić bo napisałem, że powinien się liczyć bilans rund a nie jakieś czary admina, dla którego wyznacznikiem skilla jest delta. Poza tym ja nie słyszałem jak on mówił, że będzie jakaś (cenzura) mała grupa (wtf?!), więc kolego z bicepsem 45 możesz moją poprzednią wypowiedź uznać za nieważną. Zamiast powiedzieć to komukolwiek w mordę to przyszedłeś do domu, włączyłeś komputer i zacząłeś każdemu grozić na boardzie, so sad.
_________________
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2713004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Old player
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2013

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZMX biceps mam sporo większy od Ciebie, gwarantuje Ci ^^ i "kolego" ja podszedłem do was i ja to wyjaśniałem , bilans powtarzam po raz 55 mnie nie interesuje , opierałem się na ustaleniu zasad awansu przed meczem z WKG. Rozmawiałem z wami na górze jak i na dole przed biblioteką , jestem goście z Krakowa z Nowej Huty i nie miałem powodu żeby bać się rozmowy z takimi gośćmi jak wy bo u mnie na osiedlu byś dnia nie wytrwał ziomek :) Mam nadzieje że przy najbliższym lanie będe miał okazję Cię spotkać i nie po to żeby bić bo za stary jestem na takie krzywe akcje ale żebyś miał okazje w twarz mi powiedzieć to co tu piszesz =) mówiąc że siedziałem cicho i teraz na necie się napinam obrażasz mnie ^^ btw mam nick s0x- siedziałem na samym końcu w szarej bluzie z kapturem przy oknach może przypomnisz sobie że jednak rozmawialiśmy. Amen~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZmX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2008
Klan: Nie oglądam

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że Cię kojarzę i powtarzam po raz kolejny, że NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY WKG MÓWIŁ O TAKICH USTALENIACH także mój post możesz uznać za nieważny co nie oznacza, że jego wymysł nie był głupi bo pierwszy raz słyszę o czymś takim. Słuszną decyzją było to, że uznany został bilans rund bo to jest wyznacznikiem skilla między wszystkimi drużynami w grupie i to one powinny decydować o tym kto jest lepszy. I jeżeli rozmawiałeś ze mną i stałeś koło mnie jak gadałem z wkg to dobrze słyszałeś co mówiłem na ten temat i mogłeś to skomentować także nie wiem po co rozwijasz jakieś ustalenia na bordzie kto poradzi sobie w miejskiej dżungli a kto nie.
_________________
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2713004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Old player
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2013

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wymyśliłem sobie przecież tego :> widocznie słaba komunikacja między wami nie wiem nie wnikam, takich sytuacji nie może być. Macie wspólne decyzje podejmować a nie każdy co innego... napisałem tak bo insynuowałeś że bałem się podejść powiedzieć coś tylko przez neta napinam, proste krótka piłka, nie jestem gimnazjalistą 40 kg żeby bać się rozmawiać na żywo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radomi1910
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Klan: Plantujemy.eu

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem na (cenzura) wam ten lan. Następnym razem weźcie kasę na wpisowe i rozdajcie Delcie, Homies i VG i po prostu się lejcie, bo naprawdę tyle spinacie, że mi się chce śmiać :lol:
_________________
Szukam Sponsora


Ostatnio zmieniony przez radomi1910 dnia Wto Mar 12, 2013 3:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Spit`KH
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radomi1910 napisał:
Nie wiem na (cenzura) wam ten lan. Następnym razem weźcie po prostu kasę na wpisowe i rozdajcie Delcie, Homies i VG i po prostu się lejcie, bo naprawdę tyle spinacie, że mi się chce śmiać :lol:


Tym razem VG poza podium :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
UNDE
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Maj 2009

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek napisał:
PS: Najlepsze hasło jakie padło: "Gracie inferno, a jak Ci nie pasuje to pakuj się i wyjdź" - pozdrawiam GRAM OF DAMAGE :D



Kolego bzdury to wypisujesz nieziemskie. Domyślam sie ze nawet nie potrafisz uzasadnic tej wypowiedzi. Mylę się?


wariatti napisał:
Od siebie mogę powiedzieć tyle, że grupa D zostala zdeklasowana przez dresStyle, macie zamiar grac na team " Tons of damage" to radzę wam zbastować( czerwony zegar-15sek wjazd na bsa i tak przez 15 rund w terro) osobisicen nie polecam przeciwnika. Zima zimą, ale rozpierdalać takie iglo to (cenzura) szczela jo )



Aluzje zrozumiałem, jednak mam problem z tym ze jezeli twierdzisz ze ostatnie 15 sec mielismy wbity to jakim sposobem nie potrafiliscie dac oporu przez poprzednie 1.30 sec? Przegrana mapa boli, ale nikt od nas nie płacze na forum o wbitach na 15 sec.

Pozdrawiam hejterów :))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZmX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2008
Klan: Nie oglądam

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty no ja nie jestem czarodziejem, żeby wywróżyć że Old Player to s0x, sry:< poza tym na takie okoliczności powinien być przygotowany regulamin podany wcześniej na stronie, a nie jakieś czary później i kombinowanie.

A Ty koleżko może oddajesz haracz kolegom ale tu chodzi o to, że płacisz, żeby sobie postrzelać i dobrze się bawić siedząc koło ziomków z którymi klikałeś tylko w internecie, a poza tym vg nawet kosza wafli nie wygrało więc lekka pomyłka :)))
_________________
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2713004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ZmX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2008
Klan: Nie oglądam

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UNDE napisał:
rodzynek napisał:
PS: Najlepsze hasło jakie padło: "Gracie inferno, a jak Ci nie pasuje to pakuj się i wyjdź" - pozdrawiam GRAM OF DAMAGE :D



Kolego bzdury to wypisujesz nieziemskie. Domyślam sie ze nawet nie potrafisz uzasadnic tej wypowiedzi. Mylę się?





Nie myli się, mieliśmy 2-0 w grupie i chłopakom się spieszyło a wybraliście tuscan na którym pewnie zaaplikowalibyście czajnik na płocie do 0:30 co było widać w meczu na Piotra i resztę, a adminom zależało na czasie więc dali taką mapę na której mogliśmy skracać Was do respa bez strat nawet przy moim komputerze, który wyłączał się 5 razy w meczu na Was i skurvele rozbili Was w 4, true story.
_________________
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2713004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
UNDE
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Maj 2009

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZmX napisał:
UNDE napisał:
rodzynek napisał:
PS: Najlepsze hasło jakie padło: "Gracie inferno, a jak Ci nie pasuje to pakuj się i wyjdź" - pozdrawiam GRAM OF DAMAGE :D



Kolego bzdury to wypisujesz nieziemskie. Domyślam sie ze nawet nie potrafisz uzasadnic tej wypowiedzi. Mylę się?





Nie myli się, mieliśmy 2-0 w grupie i chłopakom się spieszyło a wybraliście tuscan na którym pewnie zaaplikowalibyście czajnik na płocie do 0:30 co było widać w meczu na Piotra i resztę, a adminom zależało na czasie więc dali taką mapę na której mogliśmy skracać Was do respa bez strat nawet przy moim komputerze, który wyłączał się 5 razy w meczu na Was i skurvele rozbili Was w 4, true story.


Chyba sie nie zrozumielismy, albo czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja mocna strona. Podaj imie, wyglad albo nick, tej osoby od ktorej padły te słowa. A to ze adminom sie spieszyło miałem głeboko w powazaniu. Jesli gramy mecz zaplanowany na 12 30 o 22 to w tym momencie moje maniery, kultura osobista konczy się i szczerze mam wyjebane na spieszacych sie adminow i Ciebie kim kolwiek jestes.

Pozdrawiam gorąco :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klux
Moderator
Moderator


Dołączył: 27 Paź 2003

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam, slyszalem te slowa bo stalem obok
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 48, 49, 50  Następny
Strona 37 z 50

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury