www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Lan Warszawa #2 CS 1.6 5on5/FIFA 13 9-10 marca jTab.pl
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radomi1910
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Klan: Plantujemy.eu

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajął od insajda :lol:
_________________
Szukam Sponsora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 5:07 pm    Temat postu:

Powrót do góry
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radomi1910 napisał:
Wynajął od insajda :lol:


ta:D i mi spalili dwa pc. ale on myśli dalej że nie odda za to kwitu, grubo się mały golum śmieć myli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MEOR
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HE_HE fajny lan :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alvaro szkoda ze nie wpadles;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MEOR
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już to Hose Arkadio Morales :D , miałem blisko ale widzę że nie dużo straciłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WKG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2012

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BETONIARZ napisał:
radomi1910 napisał:
Wynajął od insajda :lol:


ta:D i mi spalili dwa pc. ale on myśli dalej że nie odda za to kwitu, grubo się mały golum śmieć myli.
Mateusz ja Tobie już powiedziałem, ja za czyjeś błędy nie zamierzam płacic miej pretensje do tych co podłączyli Twoje zimne komputery mnie w tamtej chwili nie było i mimo iż to jest moja impreza ja za to odpowiadac nie zamierzam niech odpowie ten który twoje PC'ety spalił, zgadzam się ja prosiłem o Twoje komputery i to jest mój lan ale przepraszam bardzo dla czego mam odpowiadac za czyjeś błędy? Dwa nie za to ktoś dostał pieniądze aby siedział na Cs'ie i tam ogarniał i nie mógł poczekac parę minut aby komputery się rozgrzały, a ja jeszcze mam za nich komuś oddawac pieniądze za zniszczony sprzęt tutaj się troszkę pomyliłeś i mówię poważnie do mnie tych pretensji nie miej bo ja nic Tobie nie zrobiłem a tym bardziej nie ja Tobie sprzęt zepsułem. Zresztą jak udostępniasz komuś PC'ety to nie wiem spisz papier że w razie jakiekolwiek zniszczenia sprzętu odpowiada osoba której ten sprzęt zostawiłeś. + strasząc mnie że będę siedział w piwnicy zakuty kajdankami o.O pomyliłeś chyba fora z sado mazo. Powiedziałem Tobie już jeżeli chcesz się ze mną spotkac wykonaj telefon i się umówimy tak jak ja nie czuje się winny za Twój zniszczony sprzęt i nie zamierzam za niego odpowiadac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Spit`KH
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WKG napisał:
BETONIARZ napisał:
radomi1910 napisał:
Wynajął od insajda :lol:


ta:D i mi spalili dwa pc. ale on myśli dalej że nie odda za to kwitu, grubo się mały golum śmieć myli.
Mateusz ja Tobie już powiedziałem, ja za czyjeś błędy nie zamierzam płacic miej pretensje do tych co podłączyli Twoje zimne komputery mnie w tamtej chwili nie było i mimo iż to jest moja impreza ja za to odpowiadac nie zamierzam niech odpowie ten który twoje PC'ety spalił, zgadzam się ja prosiłem o Twoje komputery i to jest mój lan ale przepraszam bardzo dla czego mam odpowiadac za czyjeś błędy? Dwa nie za to ktoś dostał pieniądze aby siedział na Cs'ie i tam ogarniał i nie mógł poczekac parę minut aby komputery się rozgrzały, a ja jeszcze mam za nich komuś oddawac pieniądze za zniszczony sprzęt tutaj się troszkę pomyliłeś i mówię poważnie do mnie tych pretensji nie miej bo ja nic Tobie nie zrobiłem a tym bardziej nie ja Tobie sprzęt zepsułem. Zresztą jak udostępniasz komuś PC'ety to nie wiem spisz papier że w razie jakiekolwiek zniszczenia sprzętu odpowiada osoba której ten sprzęt zostawiłeś. + strasząc mnie że będę siedział w piwnicy zakuty kajdankami o.O pomyliłeś chyba fora z sado mazo. Powiedziałem Tobie już jeżeli chcesz się ze mną spotkac wykonaj telefon i się umówimy tak jak ja nie czuje się winny za Twój zniszczony sprzęt i nie zamierzam za niego odpowiadac.


Ty niby prawo studiujesz, a wypowiedź trochę mało składna.:)
W sumie powinieneś czuć się do winy, bo gdybyś kompy wypożyczył, a nie chował hajs dla siebie to by problemu nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MEOR
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=VKh1iWpmvc4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamiuo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Kwi 2010

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MEOR napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=VKh1iWpmvc4


http://www.youtube.com/watch?v=9-rpPg4L8aU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Old player
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2013

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=DqSG6H3l8nk Wypowiedź organizatora dla mediów :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Poland
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lut 2005

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old player napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=DqSG6H3l8nk Wypowiedź organizatora dla mediów :D


po co ci człowieku ten offtop? skoro nawet do tematu nie potrafisz wnieść nic innego jak tylko biadolenie jacy to byliście pokrzywdzeni na tym lanie, daj już na luz dobra?
_________________
#wypierdalaj at quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
klux
Moderator
Moderator


Dołączył: 27 Paź 2003

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie będzie żadnej rzeczowej dyskusji, więc na tę chwilę temat zamykam.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50
Strona 50 z 50

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury