www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Partnerstwo

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carran`
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 08 Mar 2013

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 2:08 pm    Temat postu: Partnerstwo Odpowiedz z cytatem

Witam Was serdecznie Droga Administracjo.

Piszę do Was w bardzo ważnej sprawie, otóż od ponad miesiąca prowadzę serwis wraz z moim znajomym, któremu poświęciłem bardzo dużo czasu, na samo jego wykonanie. Nie wiem jak odbieracie tego typu wiadomości od użytkowników, czy w ogóle je czytacie, ale mam nadzieję, że jeżeli nie będziecie chcieli poruszyć mojej wiadomości - po prostu mi odpiszecie coś w stylu "nie dzięki" - uszanuję to bardziej, jakobyście mieli nic nie napisać na ten temat. Projekt mój opiera się na informacjach na temat ogólnego świata Grand Theft Auto, co można gołym okiem ujrzeć na forum, czy portalu. Jesteśmy dorosłymi osobami, tępimy hejt, szanujemy każdego gracza i również wymagamy tego od każdej innej osoby. Jako jedyni wystawiamy codziennie newsy z bardzo ciekawymi informacjami - śmiem tak twierdzić poprzez opinie graczy. Nie jesteśmy stronniczy w żaden sposób. Dlaczego piszę akurat do Was (projektantów serwisu counter-strike)? Mam zamiar stworzyć nową kategorię oraz działy, pozwalające rozwinąć się polskiej scenie owej gry. Nie posiadam dużo użytkowników, lecz nie zamierzam ani na chwilę zaprzestać prowadzenia tegoż serwisu. Obrałem sobie za cel, by poprowadzić jeden z lepszych projektów w tej kategorii i mam nadzieję, iż spełni się moja wola.

Jako strona dominująca, macie prawo do własnych wymogów zawarcia umowy partnerstwa, czy też współpracy. Z mojej strony mogę zaoferować:

[*]banner na forum oraz portalu;
[*]porządne newsy przedstawiające Wasz serwis;
[*]przeprowadzę osobiście z Wami wywiad, który zostanie przerobiony (poprawione błędy, dodana grafika) oraz opublikowany;
[*]specjalne rangi dla głównych administratorów zarządzających o nazwie Partner MGTAC;
[*]listę serwerów counter-strike.pl w sidebarze (skrypt będziecie w stanie ujrzeć po zawarciu partnerstwa - od razu);
[*]porządny kontakt poprzez e-mail (24/7h);
[*]miłą i mam nadzieję owocną współpracę;

Zawarliśmy partnerstwa tj.:

[*]Polski Party Server - najlepszy serwer DM na platformie SAMP, osiągnął limit graczy 500/500;
[*]Highskill - najlepszy serwis dot. trybu a/d;
[*]Feodaron - najlepszy serwer Gothic Role Play Multiplayer;
[*]Paradise Falls - najlepszy serwer postapokaliptyczny;
[*]BestPlay - najlepszy serwer DM na platformie MTA;
[*]Los Santos Stories - najlepszy serwer RP na platfotmie MTA;

Bardzo dobrze się rozumiemy, dogadujemy, współpraca kwitnie, zaś sam kontakt jest bardzo dobry. Mam nadzieję, że przyjmiecie moją propozycję, wówczas do moich partnerów dojdzie kolejny, godny uwagi serwis.

Strona: http://mgtac.eu/

Z wyrazami szacunku,
Carran`.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 2:08 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

załatwione na pw
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury