www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[FPS/GRAFIKA] Sprzęt pod CS

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luko
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Mar 2007

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 10:58 am    Temat postu: [FPS/GRAFIKA] Sprzęt pod CS Odpowiedz z cytatem

Witam, otóż chciałbym aby mi ktoś doradził zakup płyty głównej ew z kartą graficzną dość tanio tzn bez zbędnych bajerów, żebym w cs osiągał fpsy po około 70-80 w akcji chociaż. Obecnie 90+ to mam jak sie nic nie dzieje, jak dojdzie jakaś strzelanka + otwarty teren czyli mapy typu aztec, dust to mi fpsy w ekstremalnych sytuacjach spadaja do 15-20 :/ Jakieś zmiany zauważyłem jak ustawiłem rozdzielczosc w kompie na 800-600, odswiezanie monitora na 75 i -freq 100 w opcjach csa ale to jest róznica "tylko" 5-10fps co przy obecnych i tak wiele nie daje.
Moim największym problemem jest to że mam zintegrowaną karte graficzną.
Procesor Intel P4 3.0ghz a płyta główna to jakiś szit o nazwie
Hewlett-Packard HP Compaq dc5100 MT(PM213AV) czyli jak wiadomo nie da się na tym grać, mogłby ktoś poradzić ?
Aha i dodatkowo mam kartę graficzną ze starego kompa radeon 9600pro bodajże, jakby sie przydała i do tego dobrać płyte to było by git.
I wogóle czemu jak np dodaje jakis userconfig i mi gra dziala z ustawieniami w tym pliku to jak cofne te zmiany, tzn zmienie nazwe pliku czy usune to te ustawienia dalej sa i musze reinstalowac csa ? ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 10:58 am    Temat postu:

Powrót do góry
era91
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Wrz 2005

PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widzę w 2013 roku tematy traktujące o kupnie konfiga na 100 fpsow to mnie śmiech ogarnia :D 100fpsow to już pewnie większość smartphone'ów wyciąga w kanterze, przy czym jednak znając poziom zoptymalizowania tego popieprzonego silnika graficznego pewnie mógłbym się zdziwić... :D

Nudzi mi się trochę, więc pomogę chociaż wydaje mi się, że to zły dział :>

http://allegro.pl/plyta-asus-p5ld2-vm-s-i945g-cel-p4-dc-pd-c2d-s775-i3125162234.html
płyta coś takiego, pod socket 775 abyś wsadził tego pentiuma. Ogólnie ten socket trochę problematyczny, bo trzeba patrzeć, czy płyta g nie obsługuje tylko proców z serii core'ow etc.
Co do karty... Pamiętam, że jedyny radek z seri 9xxx, który trzymał dobrze fpsy, w okolicach 100 ofkors, to dopiero model 9800, takze 9600 do wymiany mimo wszystko.

Dobra, jako że ta płyta obsługuje PCIx16 to polecam kartę taką http://allegro.pl/nvidia-geforce-7600-gt-i3134511139.html

spokojnie utrzyma 100 fpsów w kilku smołkach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury