www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Microsoft Comfort Mouse 6000 - następca IE 3.0 ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bamasera
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Sty 2006

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 10:43 pm    Temat postu: Microsoft Comfort Mouse 6000 - następca IE 3.0 ? Odpowiedz z cytatem

Witam,

Zainteresowała mnie myszka Microsoft Comfort Mouse 6000, na aukcjach internetowych widnieje informacja że jest to następca legendarnego IE 3.0 - "Kontynuacja konstrukcji myszy Intelli Explorer 3.0, ale w nowszym, lepszym wydaniu". Czy faktycznie ta myszka jest tak samo dobra jak IE czy to tylko marketingowy bełkot ?

Myszka jest dosyć tania (~80 zł) i wygląda na wygodną i solidnie wykonaną tylko czy nadaje się do gier ?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 10:43 pm    Temat postu:

Powrót do góry
fuket
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lis 2010
Klan: ESL

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej 6000 to jest hłyt martetindody ... IE jest lepsze, choćby w klikaniu comfort gorzej chodzi.
_________________
Kontakt z Mistrzem JEDAI
gg 7422189
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu pierwszej edycji IE.30 ale przyznaje że zaciekawiła mnie ta myszka, cena jest bardzo przystępna...
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie dotarlem do dokumentacji technicznej tej myszki na stronie microshitu. W innych pisalo ze maja 6000 fps. IE 1.1 i 3.0 mialy 9000 fps. Wiec wniosek prosty.
Akurat moja IE 1.1 padla i mialem nadzieje ze kupie jakas nowsza wersje starego gryzonia. Ale ani starego nie kupie bo nigdzie nie ma (100 zl za IE 1.1 to tak jak by jej nie bylo) ani nastepcy.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oui
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Gru 2004
Klan: Summer Bench

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś posiada ten Comfort Mouse 6000? Ktoś poleca?
Właśnie widze, że zaczyna mi padać klawisz Mouse1 po 11 latachw moim IE 1.1a. :(
Na allegro można kupić jeszcze intelke za 120zł, ale biorąc pod uwage, że zostały one wycofane w 2004 i mają oficjalny status End of Life to raczej niezbyt rozsądny pomysł. Miałem też kiedyś w domu IE 3.0 i jestem z nich bardzo zadowolony (prócz magicznego scrolla w 3.0 :D) także na pewno myszka od microsoftu.
_________________
http://bartlomiejotlowski.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeathClaw666
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2004
Klan: #pfdG

PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 8:23 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Myszka nie nadaje się do grania:
1. Sensora laserowy (duża acceleracje wsteczna) - technologia blue track
2. Zablokowane 125 Hz, nie da się podkręcić portu USB

Poza tymi mankamentami myszka dobra to używania pod windowsem :)
_________________
#tweakers join at Quakenet
Sklep zoologiczny online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oui
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Gru 2004
Klan: Summer Bench

PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Caly zycie z akceleracja myszy gralem przy sensie 4 takze to jest plus dla mnie.
2. Nie mam pojecia o czym mowisz, ale z tego co sprawdzilem to 1.1 ma tez tyle takze też ok.

Nie jestem zboczeńcem, który zmienia rate'y myszy na minimalne + juz nie gram w strzelanki pare lat. Więc minusy dla większości ludzi będą dla mnie plusami. W zasadzie mi chodziło bardziej o awaryjność myszki.

Zamówiłem już, bo w tym przedziale cenowym nie widziałem nic sensownego z wyglądu. Same kosmosy, albo bezprzewodowe myszki na ręke dziecka. Później napisze jak się sprawuje.
_________________
http://bartlomiejotlowski.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeathClaw666
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2004
Klan: #pfdG

PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oui napisał:
1. Caly zycie z akceleracja myszy gralem przy sensie 4 takze to jest plus dla mnie.
2. Nie mam pojecia o czym mowisz, ale z tego co sprawdzilem to 1.1 ma tez tyle takze też ok.

Nie jestem zboczeńcem, który zmienia rate'y myszy na minimalne + juz nie gram w strzelanki pare lat. Więc minusy dla większości ludzi będą dla mnie plusami. W zasadzie mi chodziło bardziej o awaryjność myszki.

Zamówiłem już, bo w tym przedziale cenowym nie widziałem nic sensownego z wyglądu. Same kosmosy, albo bezprzewodowe myszki na ręke dziecka. Później napisze jak się sprawuje.


1. ie 1.1, 3.0 mozna kreciec spokojnie nawet na 1000Hz, ta ma zablokowany port usb na 125 Hz

2. Acceleracja, a acceleracja wsteczna to dwie różne rzeczy :)

Co do awaryjności to nie mam pojęcia, ale w tej myszce jest podobny bug ze scrollem jak w ie :)
_________________
#tweakers join at Quakenet
Sklep zoologiczny online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oui
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Gru 2004
Klan: Summer Bench

PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam myche.
Przeczytałem i już wiem czy się różnią dwie akceleracje i w obu myszkach taki błąd nie występuje.

Jak dla mnie jedynym minusem jest sliski scroll, bez progow. A tak wszystko dziala super. Musialem jedynie w windowsie zmniejszyc poruszanie wskaznika o dwa, bo zapierdzielala nawet za szybko dla mnie.

Przy okazji, dzisiaj cały dzień 1.1 działała bez zarzutu. Nie do zajechania mysz.
_________________
http://bartlomiejotlowski.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury