www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Instalacja CS:S

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MANDRIVA :$
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Gru 2006
Klan: ZLOTE KIERPCE!

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 4:22 pm    Temat postu: Instalacja CS:S Odpowiedz z cytatem

Hi, kupiłem CS:Source i chciałem zainstalować z płyty, ale nie chce się zainstalować, bo wywala błąd coś w stylu "Inna wersja produktu jest już zainstalowana, instalacja niemożliwa" - jakoś tak, mam jeszcze 1.6 i CZ. Czy wobec tego, jeżeli np. zainstaluje sobie na innej partycji + steam to nic mi valve z kontami nie zrobi?
_________________
+amnov & +b & C++


Ostatnio zmieniony przez MANDRIVA :$ dnia Sob Sty 06, 2007 9:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 4:22 pm    Temat postu:

Powrót do góry
moryc
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Paź 2006

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 4:32 pm    Temat postu: Re: Instalacja CS:S Odpowiedz z cytatem

MANDRIVA :$ napisał:
Hi, kupiłem CS:Source i chciałem zainstalować z płyty, ale nie chce się zainstalować, bo wywala błąd coś w stylu "Inna wersja produktu jest już zainstalowana, instalacja niemożliwa" - jakoś tak, mam jeszcze 1.6 i CZ. Czy wobec tego, jeżeli np. zainstaluje sobie na innej partycji + steam to nic mi valve z kontami nie zrobi?

A co Valwe ma robić z kontami? :) Valve nic nie zrobi. Myśle że tu chodzi ozapis w rejestrze... instalowałeś kiedykolwiek sourca na swoim kompie(pożyczanego czy ściąganego z neta?
_________________
...jeden z wielu. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kamasec
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Mar 2013

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie forumowicze.
Mam ten sam problem. Wcześniej miałem ns, ale kupiłem oryginał i nie mogę go teraz zainstalować. Wykasowałem wszytkie pliki valve z rejestru i nie pomogło. Pragram do czyszczenie rejestru też tego nie ruszył, a nie mam w panelu sterowania unistala. Jak otwarzłem go ze startu to nie znalazł pliku. Nie mam już innego pomysłu niż reinstalacja systemu, ale nie mam teraz na to czasu.
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o pomoc.

---EDIT---
Problem rozwiązany. Winne są śmieci z rejestru. Po wywaleniu wszystkiego od valve source'a i digitalzone od niechcenia wpisałem steam. Blokowała sie nie istalacja CSS, ale samego steam'a.

Temat można zamknąć, ale lepiej go nie wywalać, bo się z pewnością powtórzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury