www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[GRA]Brak D3D w opcjach grafiki, lagi z hegren i latarką

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luki1992
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Mar 2013

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 12:55 pm    Temat postu: [GRA]Brak D3D w opcjach grafiki, lagi z hegren i latarką Odpowiedz z cytatem

Witam wczoraj zakupiłem steama do csa i niestety mam problem. Mam lagi na OpenGL przy wybuchu HE i latarce. Kiedyś przyznam, że grałem chwilę na nosteamie na D3D i takiego problemu nie było w ogóle a na steamie nie mam takiej opcji do wyboru. Proszę o pomoc co mam w tej sytuacji zrobić. Z góry dzięki :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 12:55 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale D3D chyba wypadło z jednym z ostatnich updatów i został sam OpenGL.

Co do problemów, to podaj sprzęt i profilaktycznie zainstaluj najnowsze stery do grafy.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Spid3r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Wrz 2003

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, JoleKK, wypadło. Zaznacz opcje, która odpowiada za wspieranie słabszych kart graficznych, wyłącz synchronizacje pionową i wyłącz modele HD. Daj znać czy pomogło..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury