www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[GRA]Problem STEAM Kręcę się, OpenGL

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CsFatality
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 30 Mar 2013

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 2:59 pm    Temat postu: [GRA]Problem STEAM Kręcę się, OpenGL Odpowiedz z cytatem

Siema.

Jestem nowy. Miałem steam jakieś pół roku temu. Nie pamiętałem żadnych danych, więc postanowiłem kupić nowego Cs.
Kupiłem na allegro prezent z 5 grami m.in w tym był CS. Wszystko niby ok, ale po zainstalowaniu, pojawił się jakiś problem :/

A mianowicie "Video mode change failure" :

The game has detected that the previous attemp to start in OpenGL video mode failed. The game will now run in software mode.
|
>

Klikam OK i następny błąd:

"Fatal Error" :

Failed to create SDL Window.




Błąd teraz jest nawet na non-steam .:/


Nigdy nie miałem czegoś takiego. Po odinstalowaniu steam i ponownym zainstalowaniu i odpaleniu na software, pojawił się kolejny problem. Mianowicie po wejściu na serwer kręcę się w kółko, tak jak pewno opcja w bodajże aimbocie.

Link do demka: SteamProblem.dem - Speedy Share - upload your files here

Nie wiem co się dzieje. Przed instalacją steam i odebraniem CS czyli jakieś 2, 3 dni temu wszystko było okej !

Czytałem o tym błędzie coś, że mam zjebaną kartę graficzną, ale to nie możliwe. Mam dość dobry komputer, a szczególnie do odpalenia CS czy grania... + zauważyłem zmiany w menu CS. Nie wiem czym te błędy są spowodowane. Kompa na razie chyba nie będę zmieniał, bo na razie kupuje Samsunga Galaxy S3, więc wydaje kasę na komórkę na razie. Formatu komputera też bym nie chciał robić Może w ostateczności. Proszę o rady !


Przedtem takiego błędu nie miałem ! :(

Pozdro. A kto mi chcę bardzo pomóc to zapraszam na GG: 36905722 .





PROBLEM MAM TEŻ NA NON-STEAM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 2:59 pm    Temat postu:

Powrót do góry
CsFatality
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 30 Mar 2013

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 9:07 am    Temat postu: Rozwiązanie. Odpowiedz z cytatem

1. Wejdź do katalogu

C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Half-Life


2. Usuń wszystkie pliki/katalogi oprócz katalogu "cstrike". Pozostaw ten katalog by nie utracić swoich map, modeli, dźwięków itp. W innym wypadku jego tez usuń.

3. Ściągnij te paczkę: http://www59.zippysh...30103/file.html

4. Wklej zawartość paczki do katalogu [nadpisz, zamień w razie konieczności]

C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Half-Life


5. Otwórz Bibliotekę Steam
6. Prawym przyciskiem kliknij na Counter Strike i z menu wybierz Właściwości
7. W zakładce Ogólne kliknij na Parametry Startowe
8. Wklej to

-nofbo -nomsaa


9. Przejdź następnie do zakładki Aktualizacje
10. Z listy rozwijanej wybierz Nie aktualizuj automatycznie

Poradnik ten pomaga w
1. Zawyżonych FPS'ach poprzez VSYNC
2. Błędnym ładowaniu configu
3. Problemach z mikrofonem
4. Problemy z teksturami i podobne



Zródło: http://www.mytylkogramy.com/topic/3727-przywrocenie-counter-strike-przed-aktualizacja-steam/


Można zamknąc :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury