www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
A4TECH x7 a steelseries qck

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xpersy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Gru 2011

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 4:41 pm    Temat postu: A4TECH x7 a steelseries qck Odpowiedz z cytatem

Mój problem polega na tym, że moja mysz a4tech x747 ( ta z niebieskim pająkiem ) działa normalnie na biurku, a na podkładce steelseries qck się zawiesza przy szybkim ruchu myszką. Zawiesza się to znaczy, że jak szybko ruszam myszką np. podczas gry w countera to celownik zamiast przesunąć się poziomo to wędruje na sufit lub podłogę. Na pulpicie przy szybkim ruchu myszą ( oczywiście na podkładce, bo na biurku jest ok ) kursor leci na góre lub dół ekranu (takim falowym - sinusoidowym ruchem). Pytanie do was jest takie: da się to naprawić? A jak nie to zmienić mysz czy podkładkę? Dzięki za pomoc ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 4:41 pm    Temat postu:

Powrót do góry
DeathClaw666
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2004
Klan: #pfdG

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam to samo z ie 3.0 na podkladce Razer Goliathus ...

Raczej wina podkładki, gdyż na innej szmatce było dobrze ...

Teraz sam zastanawiam się nad zakupem, ale najpierw muszę przetestować kompatybilność :)
_________________
#tweakers join at Quakenet
Sklep zoologiczny online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury