www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Który samochód :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 233, 234, 235, 236  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejarz:
Coraz bardziej podoba mi sie jego wyglad.
Czesto slyszalem opinie ze opel jest dziadoski itd ze japonce i bmw/audi to inna polka. Jednak jak juz pisalem, szwagier vectra do pracy jezdzi ma go juz pare lat i poza klimatyzacja to sie tam nic nie zepsulo.

Mazda 6 tez niczego sobie :D

Jakos mi nie podchodzi BMW. Duzo tego na drogach. I caly czas mam wrazenie ze to auto dla rozbrykanej mlodziezy. Wiem ze to jest bledne rozumowanie ale jakos w mojej okolicy jak widze bmw to zazwyczja jakis mlokos za kolkiem :D

Mazd 6 stosunkowo jest malo. Moze w tym kierunku pojde.
Tak czy inaczej, musze troche pojezdzic zeby sie zdecydowac :-)
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 10:25 am    Temat postu:

Powrót do góry
RuS^^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2004

PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezdze czesto insignią naprawde polecam, my kupilismy z przebiegiem 20k przebiegu w niemczech roczną za 90k na gotowo, z wyposazeniem ze w polsce salonowka wyszlaby nas jakies 135k takze nie zastanawialismy sie, silniki proste, czesci stosunkowo tanie, wiadomo ze to nie jest bmw z tej klasy i z tego rocznika ale cos za cos, koszt czesci w bmw i audi, na to tez trzeba zwrocic uwage
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozesz napisac cos wiecej, jak sie jezdzi, jak osiagi najlepiej w kontekscie innych aut ktorymi jezdziles?
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panzer
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Gru 2002

PostWysłany: Pon Sie 13, 2012 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze wtrace swoje trzy grosze, bo od jakiegos czasu pracuje w firmie, ktora obslugujace rozne floty samochodowe na terenie calej Polski. Jezdzilem naprawde wieloma autami z roznych segmentow w tym wlasnie Mazda 6, konkretnie z silnikiem diesla 2.2 163 KM. W porownaniu chociazby z Superbem, ktory byc moze jest klase wyzej (nie wiem, zgaduje), to auto naprawde robi dobre wrazenie. Juz przy tej mocy silnik jest bardzo dynamiczny, sam bylem zdziwiony jak sie ladnie zbiera. Przy tym niskie spalanie - na autostradzie ok. 160 km/h 7-8 litrow. Do tego bardzo ciekawie wykonane wnetrze, na pewno rozniace sie od konkurencji. Brak tandety, niczego nie brakuje, zajebiscie dzialajacy tempomat, ktory masz na dlugosc kciuka. Design zewnetrzny wiadomo, sprawa indywidualna, ale auto sie wyroznia, a przy tym jest bardzo eleganckie. Jadac np. wspomnianym wczesniej Superbem czlowiek czuje sie jak w Golfie. Po prostu te auta niczym sie w srodku nie roznia, oprocz kawalka sztucznego drewna, ktore ma swiadczyc o niby klasie auta. Wszystkie wyswietlacze, wskazniki, przyciski otwierania szyb itd. - wszystko wyglada tak samo w Golfie, jak i w Superbie. Insignia akurat nie jezdzilem, ale przy niemal wszystkich autach mniej wiecej tej klasy mialem wrazenie, ze niewiele sie od siebie roznia. Wlasnie dopiero przy Mazdzie 6 bylem pozytywnie zaskoczony.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RuS^^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2004

PostWysłany: Pon Sie 13, 2012 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

epiphone napisał:
Mozesz napisac cos wiecej, jak sie jezdzi, jak osiagi najlepiej w kontekscie innych aut ktorymi jezdziles?


jezdzi sie naprawde fajnie, nie jest za twarda ani za miekka, my mamy prawie w full wypasie (nie wliczam OPC) tylko silnik 1,8 140km powiem tak, jak dla mnie optimum to by bylo 160km i w góre zalezy ile mamy $ wiadomo jak chcesz poszalec bierzesz opc i to juz naprawde podaje ładnie, spalanie w naszym to w miescie 12-13 litrów (wiadomo ciezkie auto 140km to trzeba troche krecic) na trasie 7, w srodku predkosci sie nie czuje

jezdzilem e92 - bralbym jakby mnie bylo stac na jego utrzymanie, naprawde koszty utrzymania sa sporo wieksze, znajomy ma troche dluzej niz my insignie a wlozyl no, troche wlozyl ;) normalna eksploatacja tylko

s5 - wiadomo jak wyzej

mazda 6 - i tutaj musisz sprawdzic co ci lezy, bo to byla pierwsza opcja po którą pojechalismy do niemczech, wrocilismy z insignią, poprostu wygoda taka sama, a wyposazenie no.. wieksze mielismy w oplu
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
delano.
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: Sro Paź 10, 2012 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie i Panowie. Wystawiam na sprzedaż swoje BMW - kontakt w linku
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=199040
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Adamus123
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Sty 2008
Klan: Oglądam codziennie:P

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2013 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, nie będzie o samochodzie, ale o temacie całkiem zbliżonym,czyli nowych oponach letnich.

Szukam nowych letnich w rozmiarze 185/70 R14 do Hondy Civic VII 1.4
Zastanawiam się nad: Continental EcoContact 5 oraz Yokohama BluEarth AE-01. Pierwsze z nich są raczej chwalone, natomiast co do Yokohamy to trudno znaleźć jakieś opinie, zdaje się że to jakaś nowość. Wulkanizatorzy mówią różnie - jedni by pomyśleć o Kleberach HX3, czy Fuldach EcoControl / Barumach itp czyli klasę niżej, inni że Conti, a kolejny że Yoko... : D

Tak więc mam mały mętlik - co wybrać - ale chyba nastawiałem się na klasę premium. Jeździłem do tej pory na Dunlopach Sp Sport (zdaje się ?). I teraz pytanie - co wybrać - proszę o pomoc, dlaczego tak, dlaczego nie, opinie, może ktoś takich użytkuje.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

@edit

Teraz rozważam ww. Yoko i Vredsteiny Sportrac 5. Ktoś może coś o nich powiedzieć, wady zalety tych opon, cokolwiek ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JoRingo
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Kwi 2013

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak miałbym kupować auto to pewnie byłaby to na początek Toyota Corolla "Sport-line", kolor czarny metalik, przyciemniane szyby, skórzana tapicerka, komputer pokładowy, alusy... z tego co się orientowałem to na dzisiaj idzie się zamknąć w 20 000zł, a za jakieś 2-3 lata kiedy bede konczył studia i hajs się będzie zgadzał to pewnie w 15 się zamknę.
_________________
nieruchomości szczecin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Seboo55
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 30 Kwi 2013

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się zawsze marzyło Maserati Quattroporte IV generacji, ale sądząc po wielkości silnika, jak i po dostępności na naszym rynku, raczej nie będę mógł sobie na takie cuś pozwolić.

Ostatnio zmieniony przez Seboo55 dnia Wto Maj 14, 2013 10:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Venom01
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 08 Maj 2013

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mitsubisji Evo X - cholernie drogie będzie (bo chyba jeszcze nie ma) ale pomarzyć dobra rzecz. Evo IX też jest niczego sobie. Jest jeden tekst odnośnie Evo IX który mnie kompletnie rozbroił :"Mitsubisji Evo IX, to jest swietny wyścigowy samochód miejski, ale wygląda zbyt niepozornie- wygląda wciąż jak sedan" Nie wiem jak wy, ale ja serie Evo kojarzę tak no trochę jak SEDANy- nie kojarzę nic innego.
_________________
la bamba uuuu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gib
Moderator
Moderator


Dołączył: 08 Cze 2004
Klan: #insu[beto]

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evo X wyszlo w 2007/8 roku...drogie to przedewszytskim jest utrzymanie takiej gabloty (tak samo jak np. STi) i olac to ze co 250km musisz zajezdzac na stacje i bak do pełna, serwis to jest mega nie dosc, ze co 10kkm i to rejczel nie u znajomego kowala co ma podnosnik i jest gminnym fachurą, a raczej w stricte "tuningowo/racingowych" warsztatach, szczegolnie jak ma sie podłubany samochód (a wydaje mi sie, ze wiekszosc wlasnie takich jezdzi niz seryjnych). Ja troche onaczej kojarze evo IX morda taka zadziorna ic na wierzchu, z tyłu lotka jak o panie i wydech jak rynna w domu :D zwykly Lancer 9 a i owszem wypisz wymaluj zwykly najzwyklejszy sedanik


...ale sie rozpisalem, a moze tobie sie pomylila IX z X i X z XI ?
_________________
gibek @ sk

szron na butelce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Moon
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 22 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gib napisał:
Evo X wyszlo w 2007/8 roku...drogie to przedewszytskim jest utrzymanie takiej gabloty (tak samo jak np. STi) i olac to ze co 250km musisz zajezdzac na stacje i bak do pełna, serwis to jest mega nie dosc, ze co 10kkm i to rejczel nie u znajomego kowala co ma podnosnik i jest gminnym fachurą, a raczej w stricte "tuningowo/racingowych" warsztatach, szczegolnie jak ma sie podłubany samochód (a wydaje mi sie, ze wiekszosc wlasnie takich jezdzi niz seryjnych). Ja troche onaczej kojarze evo IX morda taka zadziorna ic na wierzchu, z tyłu lotka jak o panie i wydech jak rynna w domu :D zwykly Lancer 9 a i owszem wypisz wymaluj zwykly najzwyklejszy sedanik


...ale sie rozpisalem, a moze tobie sie pomylila IX z X i X z XI ?


Dobrze napisane :) plus olej Asomil co 8 tys :)
Trzy zabawne sytuacje z drogi.
Impreza WRX STi na autostradzie blondynka w roli pasazera. Redukcja dluga i to by bylo na tyle. Nie widzialem Ich min....
Porsche Cayenne Turbo przy ul. Poleczki w Wawie. Dwoch panow w garniturach redukcja, dluga i tyle ich widzialem :)
Audi A4 3.2 swiatla przy Sadybie Best Mall. Start i na nastepnych swiatlach pytanie jak to mozliwe zebym w dieslu mial nitro :)

A ja mam caly czas magiczny znaczek 2.0 TDI :) w swojej wozidupie :))))
_________________
Uwazajcie !!!! Na tym forum moga byc pedofile !!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Moon
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 22 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.............................................
_________________
Uwazajcie !!!! Na tym forum moga byc pedofile !!!!


Ostatnio zmieniony przez Moon dnia Czw Lip 11, 2013 1:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mamgird
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 28 Cze 2013

PostWysłany: Sob Lip 06, 2013 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast VW polecam zamiennik w postaci skody, ja mam Fabię kombi, jest równie niezawodna, a przy tym tańsza w eksploatacji, częściach i mniej chodliwa jeśli chodzi i kradzieże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gib
Moderator
Moderator


Dołączył: 08 Cze 2004
Klan: #insu[beto]

PostWysłany: Pią Lip 12, 2013 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moon napisał:
gib napisał:
Evo X wyszlo w 2007/8 roku...drogie to przedewszytskim jest utrzymanie takiej gabloty (tak samo jak np. STi) i olac to ze co 250km musisz zajezdzac na stacje i bak do pełna, serwis to jest mega nie dosc, ze co 10kkm i to rejczel nie u znajomego kowala co ma podnosnik i jest gminnym fachurą, a raczej w stricte "tuningowo/racingowych" warsztatach, szczegolnie jak ma sie podłubany samochód (a wydaje mi sie, ze wiekszosc wlasnie takich jezdzi niz seryjnych). Ja troche onaczej kojarze evo IX morda taka zadziorna ic na wierzchu, z tyłu lotka jak o panie i wydech jak rynna w domu :D zwykly Lancer 9 a i owszem wypisz wymaluj zwykly najzwyklejszy sedanik


...ale sie rozpisalem, a moze tobie sie pomylila IX z X i X z XI ?


Dobrze napisane :) plus olej Asomil co 8 tys :)
Trzy zabawne sytuacje z drogi.
Impreza WRX STi na autostradzie blondynka w roli pasazera. Redukcja dluga i to by bylo na tyle. Nie widzialem Ich min....
Porsche Cayenne Turbo przy ul. Poleczki w Wawie. Dwoch panow w garniturach redukcja, dluga i tyle ich widzialem :)
Audi A4 3.2 swiatla przy Sadybie Best Mall. Start i na nastepnych swiatlach pytanie jak to mozliwe zebym w dieslu mial nitro :)

A ja mam caly czas magiczny znaczek 2.0 TDI :) w swojej wozidupie :))))


Dobrze kojarze, ze kilka lat temu miales chyba rs6 w budzie c5 ? To czym teraz sie powozisz ?:D
_________________
gibek @ sk

szron na butelce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 233, 234, 235, 236  Następny
Strona 234 z 236

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury