www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Cs zacina się menu, spadek fps w menu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Breick
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Gru 2012

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 1:57 pm    Temat postu: Cs zacina się menu, spadek fps w menu Odpowiedz z cytatem

Mam taki problemik. Nie mogę długo siedzieć w menu, bo się zacina. Stało to się nagle, z dnia na dzień, nie wiem od czego itp. Reinstall nie pomógł. W grze mam normalnie 100 fps, w menu spadek następuje do 3-7 fps, zacina się, dźwięk się nakłada i dupa. Trzeba czekać 7s by coś zrobić, by wróciło na chwilę wszystko do normy. Cóż poradzić? Formata nie zrobie, bo za dużo danych mam tutaj, poza tym nie mój lapek to jest.

Kurwica mnie już bierze, bo nie idzie nawet normalnie nicku zmienić/koloru celownika, bo całe menu zacina. Wbić na serwer wbiję jeszcze, ale dodać jakiś/odświeżyć ni chuja.

Sorry za przekleństwa, ale już nie mam sił na to. Defragmentacje dysku zrobiłem, antywirem przeskanowałem i pousuwałem zbędne rzeczy, stery nowe zainstalowany, a to nadal jest ._.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 1:57 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury