www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Jak wygląda sytuacja w e-sports z CSem?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kubasniak
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Kwi 2007

PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 11:00 pm    Temat postu: Jak wygląda sytuacja w e-sports z CSem? Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim!
Chciałbym się tutaj dowiedzieć drodzy gracze CS'a w jaką wersję gra najwięcej ludzi?

Słyszałem, że CS 1.6 już nie będzie grany na ESWC i tego typu ligach. Wyszedł CS:GO więc pewnie Source także odejdzie w zapomnienie.

Grałem wiele lat w CS 1.6, zakupiłem niedawno CS:GO i kurczę powiem Wam, że mogę się przerzucić. Wiadomo ta gra nie ma tych uroków z CS 1.6 np. fizyka przy rzucaniu granatów, bunny hop, całe te skany piękne, te rzeczy są nierealne, można je określić wadą gry, ale właśnie te wady czynią CSa 1.6 grą zajebistą.

Wiadomo producenci gier FPS skupiają się, żeby gra była bardziej REALNA. I to się w sumie im udało w GO. Movement może niektórych ludzi wkurzać, bo taki wydaje się być mozolny, ale jest REALNY.

Tylko jak to jest z liczbą graczy? Chciałbym porywalizować sobie na ESL itd. czy duża jest społeczność?
Może ktoś jest lepiej zorientowany i by podał jakieś statystyki ilu graczy gra ESLa w 1.6 i CS:GO? Byłbym bardzo wdzięczny.
Czy większość teamów znanych z CS 1.6 przerzuciło się na GO? (mam na myśli fnatic, nasze polskie KATY Neo i spółka, NaVi itp.)

To tyle w sumie,
Pozdrowionka ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 11:00 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ZmX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2008
Klan: Nie oglądam

PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W eslu z moich własnych obserwacji wynika, że więcej gra w csgo. Większość teamów się przerzuciła, chyba tylko navi na razie się nie zdecydowało. W statystykach steam więcej ludzi gra w 1.6 niż w csgo.
Chcąc nie chcąc gra chyba zastąpi 1.6, bo jak wspomniałeś, wszystkie eventy będą na csgo, ostatnim w 1.6 jest bodajże dh winter.
A gra sama w sobie nie jest taka tragiczna, na początku mi się nie podobała ale pograłem trochę i da się znieść. Szkoda, że valve nie skupiło się na antycheat, bo ludzie już na vsach odpalają, powinni także zbanować molotova. No i kilka poprawek samej gry, ale stary cs też nie był od początku idealny.
Pzdr
_________________
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2713004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jankiell
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Cze 2013

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naturalną koleją rzeczy jest to, że będą się wreszcie przerzucać na nowsze wersje cs'a. wypadło na cs:go. Ale jestem zdania, że wiernie oddaje klimat znany z 1.6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maro1022
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2007

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pare tygodni po premierze csgo malo osob gralo w ta gre patrzylem na statystyke steam ale klanow jakos tak malo nie bylo teraz gdzies okolo 3k ludzi w statystyce wiecej i widac wieksza roznice w klanach/mixach napewno wiecej jest ludzi w mlodym wieku poniewaz mamy wakacje ale takze wiecej imprez pod csgo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury