www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Rekrutacja tylko poważni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cs_player_95
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2012

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 2:39 pm    Temat postu: Rekrutacja tylko poważni Odpowiedz z cytatem

Witam zacznę od tego że szukam ludzi na poziomie , masz coś strzelać i nie mieć problemów emocjonalnych . Co do wieku to myślę że +16 starczy i ważne dla mnie jest też żeby za jakiś czas nie mówię że miesiąc dwa czy pięć ale np za rok jak się będziemy czuć dobrzy odwiedzić jakiegoś lana żeby nie było problemu że nie będziesz czy coś . Co do dostępności to do ustalenia , stabilny sprzęt i połączenie z internetem . I żeby nie było dla ciebie problemem zrzucić się pare groszy na serwer

Jeżeli to przeczytałeś i uważasz że spełniasz wymogi to czytaj dalej :

Coś o mnie:
Mam 18 lat jestem ze Śląska w cs strzelam około 4 lat , jakieś tam lany były doświadczenie jest nie ma problemów z lanami , sprzętem , połączaniem .

Krótki opis celu :
Na początku jakieś mixy i versusy jak skleimy stałą 5 zaczniemy grać jakieś ligi forumowe ligę itp i będziemy się ogrywać stając się coraz lepszą piątką zbudowaną na przyjaźni i ciężkiej pracy , a potem może jakieś lany itp ale to są plany

Kontakt : narzeczony04
_________________
Szukam klanu pilnie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 2:39 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury