www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[GRA]Przełączając broń kulką od myszy wykonuje strzał

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misieq92
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Wrz 2013

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 1:38 pm    Temat postu: [GRA]Przełączając broń kulką od myszy wykonuje strzał Odpowiedz z cytatem

Witam. To mój pierwszy post na forum. Mam jeden problem. Po sporej przerwie zainstalowałem sobie csa oczywiście STEAM wrzuciłem swój config na którym grałem od dawna i problem występuje przy przerzucaniu broni kulką od myszy mianowicie robiąc to automatycznie wykonuje strzał, lecz nie ubywa mi naboi. Trochę trudno to wytłumaczyć ;) Zainstalowałem sobie NS i na nim wszystko jest ok, na innym komputerze też, problem wystepuje na laptopie. Mam nadzieję, że jakoś mi pomożocie. Nie wiem czy to wina configa czy steama. Prosze o pomoc. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 1:38 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tylko animacja.
Był update CS i stare cfg zawiera komendy które już nie istnieją. Skutkiem ich użycia może być właśnie takie zachowanie gry. Usuń config.cfg i userconfig.cfg a potem wejdź na swój ulubiony serwer. Stworzy Ci się nowe CFG. Jak chcesz poczytać o zmianach to gdzieś niżej będą tematy dotyczące nowości w CS.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lola1357
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Wrz 2013

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydatny wątek. Napotkałam na ten sam problem. Czas wypróbować rozwiązanie :)


____________________
dodatki do wędlin


Ostatnio zmieniony przez Lola1357 dnia Czw Gru 19, 2013 3:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
misieq92
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Wrz 2013

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś miał problem ustawcie komendę hud_fastwitch na 0, a nie na 1. U mnie działa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury