www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem FPS'y a karta graficzna (Troche inny problem)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makowsky1995
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2013

PostWysłany: Czw Paź 17, 2013 11:29 pm    Temat postu: Problem FPS'y a karta graficzna (Troche inny problem) Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam mały problem a mianowicie mam dość nowego kompa, i mam tylko 100-110 FPS w CS:GO. Wiem, dla innych to za pewne nie jest problem i zaraz poleci hejt czy coś ale uwierzcie, jestem wybredny w tych sprawach a czasem mnie wkurza jak nie trafiam pestek bo czegos mi tam brakuje.

A więc tak, mój komp przedstawia się następująco:
Windows : Windows 8
Procesor : Intel Core i7 3770 3,4 GHz Turbo Boost
RAM : 8 GB DDR3 1600 MHz
DYSK : 2TB
Karta graficzna : ATI Radeon HD7570 2 GB

Wiem, tak jak już pisałem wcześniej że te 100-110 FPS starczyłoby mi spokojnie lecz wydaję mi się że ten zestaw potrafi spokojnie w CS:GO wyciągnąć 200-250 FPS i chcę w pełni wykorzystać jego możliwości :)

Od razu mówię że jak ktoś wpadnie na genialny pomysł wyłączenia synchronizacji pionowej to niech lepiej nie pisze gdyż:
- W Control Catalyst Center nie mam tej opcji, niestety.
- Próbowałem za pomocą jakiegoś programu który znalazłem w necie ale gdy tylko to przestawiałem to od razu wracało mi do ustawień domyślnych.

I oto są właśnie moje pytania do was:
Czy z tą kartą graficzną jest coś nie tak co ogranicza "wyciśnięcie" klatek w grze?
Sterowniki? (Choć szczerze wątpie bo komputer dostałem raczej z pełnym oprogramowaniem/Sterownikami/etc...)
Może to nie problem grafiki a innych podzespołów? Nie znam się na tym ale na zdrowy rozsądek sprzęt wydaję się godny większej ilości FPS... choć może się mylę ;/
A może jakiś inny problem który da się rozwiązać w inny sposób by wycisnąć tyle klatek ile stać na mój PC?

Czekam niecierpliwie na odpowiedzi gdyż jest to dla mnie ważne. Pozdrawiam :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Paź 17, 2013 11:29 pm    Temat postu:

Powrót do góry
DeathClaw666
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2004
Klan: #pfdG

PostWysłany: Pią Paź 18, 2013 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tym sprzęcie powinno być stałe 300 fps :)
_________________
#tweakers join at Quakenet
Sklep zoologiczny online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Makowsky1995
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2013

PostWysłany: Pią Paź 18, 2013 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak też myślałem no ale problem właśnie jest z tym ( Jak już pisałem u góry że jest max 119. Ostatnio udało mi się 250 FPS wyciągnąć w menu bo jest tam opcja fps_max_menu. Ale fps_max tez mam ustawione na 250 i jak wchodze do gry to automatycznie się do 100-110 zniza :/

Ma ktoś może jakiś pomysł?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Radomir93
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Mar 2011

PostWysłany: Sob Gru 14, 2013 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

STARY CIESZ SIĘ ZE STU!!! Ja na 2x lepszym sprzęcie mam po 50...Procesor: Intel Core i7, 4 rdzenie po 2,4 ghz z podkręceniem do 3,2 ghz
Grafika: dwie karty graficzne NVidia GeForce 750M (2 GB) co daje łącznie 4 GB grafiki + 2 GB grafiki zintegrowanej ale z procesora lecz to już tam pomińmy
RAM: 16 GB DDR3 1666 mHz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Sob Gru 14, 2013 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukaj w necie jak na radeonie wylacza sie synchronizacje pionowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury