www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+2 na stałe/ tylko dla wytrwałych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xardas75
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Sty 2009

PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 12:21 pm    Temat postu: +2 na stałe/ tylko dla wytrwałych Odpowiedz z cytatem

Witam. Poszukuję dwóch graczy do teamu na stałe. Tym razem trochę inaczej niż zwykle, ponieważ mam już dosyć bawienia się z idiotami, którzy mają zero pojęcia o grze. Dobra a teraz o co chodzi. Tworzę team, poważny team, nie ważne jak grasz, ważne żebyś:

-bezwzględnie podporządkowywał się prowadzącemu, totalitaryzm kompletny, jeśli chcesz ciągle pierdolić głupoty i mieć wyjebane na to co mówię. Nie pisz. Mam pewien plan, który chcę zrealizować i jeśli jesteś osobą która cały czas ma inne zdanie od prowadzącego, ciągle wie lepiej. To po raz kolejny NIE PISZ.
-był wstanie poświęcić czas na grę, nie (cenzura) 3 godziny 3 razy w tygodniu. Gramy 6, albo 7 razy w tygodniu. Mówię, że masz być o 6.30 rano to jesteś, nie podoba się? Nie pisz nawet.
-jeśli trenujesz coś, nie ma cię co drugi dzień, albo jesteś od 21 do 22.30, to nie pisz, ja oczekuję od ludzi poświęcenia imprez, zabawy na rzecz profesjonalnej gry.
-możliwość wyjazdów na lany w przyszłości, wiadomo, że nie pojedziemy na lana za 2 miesiące, bo była by to porażka, tym bardziej, że mówię, że nie patrzę na skilla, tylko na podejście.
-brak jakichkolwiek kłopotów ze sprzętem, internetem czy jeszcze raz podkreślę CZASEM. Chcesz się zająć tym profesjonalnie, napisz. Jeśli nie to nie marnuj mojego i twojego czasu.
-jeśli chodzi o team, będę bardzo wymagający i szczegółowy i będę starał się aby team doszedł do perfekcji zarówno w grze zespołowej jak i skillowo. Będę wymagał od was wielu rzeczy, z którymi do tej pory nie mieliście styczności w tych niby ''teamach''. I po raz kolejny, jeśli nie zamierzasz się temu podporządkować i nie nakurwiać kasków 24/7, bo zbierasz agrest, albo drewno w lesie to NIE PISZ! Może to i są ostre wymagania, ale wiem do czego dążę i co chcę osiągnąć. Nie tak jak te wszystkie teamy, które się rozpadają po 3 dniach. Powiem wam, że ja już nawet nie patrzę na skilla, bo tyle co napisałem się tych ogłoszeń a skutek prawie zerowy. Więc wole pograć ze słabymi graczami, ale pograć i ich przygotować na turnieje, ligi, lany. Niż pograć z katami 2 tygodnie, bo każdy jest mądrzejszy od każdego. :)

REASUMUJĄC Czas, Czas, Czas i jeszcze raz poświęcenie :D, chcesz być top? To wiesz co robić. Jeśli chcesz cwaniaczyć to również wiesz... :). Ja mogę ci zagwarantować, że jeśli spełniasz te warunki i chcesz coś osiągnąć, to nie ma takiej siły, abyśmy tego nie osiągnęli.

Kontakt:

xardas45 avatar jokera

lub, wiem, że czasami są problemy ze znalezieniem to jeszcze: neon292 ( avatar to drzewa z windowsa, lecz preferuje 1 kontakt)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 12:21 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury