www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Poszukuje ludzi do stworzenia sieci :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuzko19
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sty 2013

PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 2:03 am    Temat postu: Poszukuje ludzi do stworzenia sieci :) Odpowiedz z cytatem

Witam!

Tak jak w temacie poszukuje ludzi z zaangazowanie, cierpliwoscia, czasem jak i z mozgiem ;d Interesuja mnie ludzie tylko i wylacznie powyzej 18 roku zycia nie obchodzi mnie ze za miesiac bedziesz mial 18 masz byc pelnoletni :) Najbardziej interesuja mnie osoby znajace sie w roznych dziedzinach np pluginmaster webmaster grafik wspolwlasciciel itp. Szukam osob ktora sa naprawde powazne wszystko co robimy ma byc przemyslane 2-3 razy :)
Siec planuje otworzyc koniec stycznia poczatek lutego wiec bedziemy mieli czas aby sie poznac narazie jeszcze nie posiadam nic poniewaz chce zebrac odpowiednia ilosc ludzi ktorzy zajeli by sie danymi rzeczami praca oczywiscie bedzie podzielona:)

Cos o mnie

Pochodze z woj swietokrzyskiego obecnie pracuje za granica w Anglii. Chce otworzyc siec z tego powodu ze mam dosyc duzo czasu tutaj a nie ma co robic zbytnio ;d Mam na imie Piotr lat 20 i chyba narazie tyle wystarczy wiecej informacji mysle ze juz na steam

Steam - vianoviano20

Jezeli ktos nie posiada steama prosze pisac na PW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 2:03 am    Temat postu:

Powrót do góry
JiHAD^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2006
Klan: .error.

PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście wszyscy mają robić to za darmo, a jak tobie coś nie przypasuje to dowidzenia? :lol:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kuzko19
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sty 2013

PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po

1. Ja nikogo nie zmuszam
2. Nie bedzie chetnych zrobie to sam naucze sie wszystkiego
3. Jak bys nie pomyslal to ja bede za to Placil

Wolal bym popracowac z normalnymi ludzi ktorym zalezy na tym aby bylo coraz wiecej Polskich serwerow Ale jak maja to byc tacy ludzie jak ty Materialisci to podziekuje. Ja w tej propozycji nie wspomnialem nic o pomocy w kosztach a ci powiem ze to nie sa male koszta wymienie pare rzeczy za ktore ja musze zaplacic dla uswiadomienia tobie Unikalny Szablon + zakodowanie go, Serwer Gry, Serwer Ts3, Domena itp itd. Wiec Prosze o pomoc w prowadzeniu tej sieci jezeli komus cos tam nie pasuje ze nie bede placil lub cos to po prostu olejcie temat :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ban47
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Wrz 2007

PostWysłany: Sob Sty 04, 2014 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio stworzyłem 3 serwery do CS GO nad konfigurowaniem każdego spędziłem 3-4 dni (dopiero się uczę), 2 serwery prawie cały czas są pełne, a maja 26 i 30 slotów.

Co do "zbierania" ekipy to łatwo nie jest, Ty zapłacisz za wszystko, również musisz SAM nauczyć się konfigurować serwery bo nikt tego za Ciebie nie zrobi, bo jak sobie wyobrażasz taka sytuacje, typek konfiguruje Ci serwer wszystko ładnie dodaje sobie admina, po czym jak serwer się rozwinie, zaczną grać ludzie, Ty zmieniasz hasło do FTP i usuwasz mu admina :)

Ze znalezieniem dobrych adminów też nie jest łatwo, jak na serwerze graja ludzie i znajomi ze steama wiedzą, że to jest Twój serwer to każdy pisze codziennie po 15 czy mu dasz admina, a na serwerze zachowuje się jak 15 latek, dasz takiemu typkowi prawa to będzie kozaczył kto to on nie jest bo ma adma, w rezultacie ludzie przestaną grać ponieważ takie coś jest denerwujące.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury