www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
p250 od razu na start rundy.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ashiro
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Lis 2008

PostWysłany: Sob Gru 14, 2013 5:15 pm    Temat postu: p250 od razu na start rundy. Odpowiedz z cytatem

Witam. W CS:GO gram kilka dni i chcąc poznać jakieś ciekawostki na mapach, pooglądałem kilka strimów i zaciekawiła mnie jedna rzecz. Bodajże streamer summit, grając jakiegoś mixa, zawsze po przegranej rundzie posiadał p250.
Czy to jest możliwe? Przyglądałem się szczegółowo czy po prostu nie używał szybko binda na kupno, ale dolców mu nie ubywało. Czy jest na to jakiś bind czy po prostu normalnie można ustawić wybór pistoletu na start? Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Gru 14, 2013 5:15 pm    Temat postu:

Powrót do góry
oski9718
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Gru 2011
Klan: MIX

PostWysłany: Nie Sty 05, 2014 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm w sumie pierwszy raz się z takim czymś spotkałem ale jak przegrasz rundę no to standard czyli w CT=P2000 lub USP-S a w TT=Glock.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury