www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Zawieszanie gry przy użyciu bind "duck"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esn
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Cze 2009

PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 8:14 pm    Temat postu: Zawieszanie gry przy użyciu bind "duck" Odpowiedz z cytatem

Witam,

Borykam się z dosyć nietypowym ale jakże drażniącym problemem na który nie moge znaleźć odpowiedzi. Kiedyś wszystko było wporządku, gra chodziła bez zastrzeżeń a problem wygląda następująco... Odpaliłem gre po kilku misięcznej przerwie i przy używaniu "ducka", który jest standardowo zbindowany na ctrl poprostu zawiesza cs'a, jedyną opcją jest kombinacja 'ctrl+alt+delete' i zakonczenie procesu ponieważ w aplikacjach jest brak odpowiedzi. Nie ma zasady co do występowania tego problemu, raz objawia się on w pierwszej rundzie np. po trzykrotnym użyciu ctrl a raz po kilku rundach, bywa także, iż następuje to po 10/15minutach gry. Zmieniałem cfg - nie pomogło, przeinstalowywałem cs - nie pomogło, teraz przeinstalowałem całego steam'a i też nie pomogło. Problem objawia się na każdym, wybiórczym koncie steam. Proszę o pomoc i jakąś sugestię co do rozwiązania problemu, ponieważ moje pomysły się już wyczerpały a nie sądze aby jedyną pomocą był format C...

Pozdrawiam !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 8:14 pm    Temat postu:

Powrót do góry
esn
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Cze 2009

PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie pomaga, przebindowanie na inny klawisz równiez powoduje zawieszenie się gry przy użyciu ducka. Ma ktoś jakies pomysły ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esn
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Cze 2009

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zamknięcia, problem rozwiązany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury