www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+3 do pogrania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BM.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Cze 2013

PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 12:21 am    Temat postu: +3 do pogrania Odpowiedz z cytatem

Napiszę krótko i zwięźle
1. Masz mieć czas dla drużyny min 1-1,5h na tygodniu i pare H w weekend (jeżeli gramy turnieje typu night cup to wiadomo że gra się je po 5-6h)
2. Masz być ogarnięty skillowo jak i emocjonalnie, nie chcę puaczków, którzy ryczą na każdym pcw, co do ogarnięcia skillowego, masz mieć wytrenowany aiming, bez celowania za dużo nie zdziałasz
3. Wiek nie gra roli sam mam 17 lat lecz nie chce dzieciaków poniżej 15 roku życia.
4. Jeżeli szukamy pcw to robi to każdy z drużyny żeby jak najszybciej to poszło
5. Wytrwałość, wytrwałość i jeszcze raz wytrwałość, przy taktykach, ustawieniach oraz zgrywaniu się


To by było na tyle jeżeli spełniasz te kryteria. Dodaj mnie na steam
http://steamcommunity.com/profiles/76561197964716593/

ps. jeżeli widze na 1 grze że nie ogarniasz, rzucasz fb swoim, masz movement żyrafy, strzelasz po kostkach ledwo trafiasz, delete ze steam + ban na tsie, tego nie wytrenuje się w pare tygodni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 12:21 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury