www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
FPS kłopot mimo dobrego sprzętu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czechu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Paź 2005

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 11:26 pm    Temat postu: FPS kłopot mimo dobrego sprzętu Odpowiedz z cytatem

Siema.
Niedawno postanowiłem zrobić formata na swoim komputerze. Po tej czynności zainstalowałem steam, później CS i chciałem zagrać. Oczom moim ukazało się 70-80 fps, które momentami spada do 50-60. Okej, w porządku, zaraz posypie sie lawina komentarzy A PO CO CI WIĘCEJ ale umówmy się- 6 lat temu na duuużo gorszym sprzęcie miałem zawsze 100 fps. I może z tymi 70-80 da się normalnie grać ale przez to, że mnie to wpieniło NIE ODPUSZCZĘ :P
Mój sprzęt to procek Intel Core i5 2,3 ghz, grafika ge force gt540m 1 gb, RAM 4gb no i Windows 7. Ok, zaraz ktoś powie NO ALE TO LAPTOP TO NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ. Tyle, że kilka miesiecy przed formatem 100fps stałe zawsze było. Dzięki z góry za pomoc mimo, że tematów jak ten już było dużo, przejrzałem wiele tematów i żaden nie pomógł. Liczę na was,
Pozdro ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 11:26 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Kinsei
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Mar 2010

PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komp lipa troche, cs stary ale komp tez nienajnowszy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury