www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem fpsów , co kupić lub wymienić w kompie ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pikson
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Sty 2012

PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 10:22 pm    Temat postu: Problem fpsów , co kupić lub wymienić w kompie ? Odpowiedz z cytatem

Witam ,

Chciałbym abyście mi poradzili co najlepiej w moim przypadku wymienic / lub dokupić w komputerze , moje fpsy w grze są między 70-90 , mój komputer :

Procesor : Intel core 2 duo E7400 2.80 GHz , 2.79GHz
Karta Graficzna : nVidia Geforce 9600 gt 512 mb
ramy : DDR2 1gb x2
Płyta głowna : dam linka bo za dużo o niej pisać : http://pokazywarka.pl/85upkf/

Chciałbym abyście podpowiedzieli mi co wymienić najlepiej aby ilość FPSów wzrosła jak najbardziej i chciałbym aby to była jedna z trzech pierwszych rzeczy które wymieniłem i abym nie musiał wtedy także wymieniać płyty głównej , kwota jaką moge przeznaczyc to 300 zl ( cena moze być lekko powyżej ale zeby nie przesadzać)

Z góry dzięki ! :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 10:22 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury