www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Spadające fpsy ze 100 nawet do 50

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MateuszMiklass
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Sty 2013

PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 5:10 pm    Temat postu: Spadające fpsy ze 100 nawet do 50 Odpowiedz z cytatem

Witam w końcu postanowiłem opisać mój problem na forum chyba próbowałem już wszystkiego ale może mi pomożecie podczas gry mam 100 fps ale w niektórych momentach fpsy spadają nawet do 50 gra strasznie rwie w ogóle nie można nic zabić mam dobry komputer jak na taką gre bo przecież cs 1.6 nie ma takich wymagań jak np cs;go.NA komputerze 512 ram mającym 8 lat miałem pewniejsze fpsy niż na aktualnym PC. mój sprzęt
Nvidia Geforce GT 240
Intel Celeron 4 CPU 3.20Ghz
3gb ram
Zasilacz 240W
Nie piszcie mi beznadziejnych porad typu wyłącz synchronizacją pionową lub tym podobne bo nie chodzi tu o nabijanie postów. Dodam jeszcze, że mam powgrywany modele high fps + czarne niebo co ma zwiększyć liczbe fps cfg i useconfig ale powiem szczerze ze gówno daje. Nie mogę grać już mixów, gdy wejdę na Ts3 i odpalę cs'a to dzieje się masakra mam stałe 80 fps.Nie mam żadnych wirusów, systematycznie używam programów mających zooptymalizować komputer (Ccleaner,anti-malware). Również zainstalowane mam najnowsze sterowniki do karty graficznej oraz dzwiękowej. Cięzko mi jest coś z tym zrobić, może wiecie jak mi pomóc. Tak myślę, że to jest wina procka co jakiś czas mam wysokie zużycie procesora dochodzi nawet do 80%. Dodam jeszcze, że w League of Legends mam regularne 40-50 fps'ów. Do cholery jasnej przecież powinienem mieć 100 fps na tym sprzęcie, powiedzcie o co chodzi z góry dzięki za pomoc !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 5:10 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie fps spadają wtedy kiedy komputer "zajmuje" się czymś innym. Czym konkretnie? Ciężko powiedzieć.
Menadżer zadań, tam ustawić odpowiednie kolumny (ilość dojść, odczytów, zapisów itp.) i patrzeć co się dzieje kiedy fps spada. Prawdopodobnie inny program uzyskuje tedy dostęp do dysku twardego.
Mi się takie spadki fps kojarzą z aktualizacją baz danych wirusów. Sprawdzaniem dostępności aktualizacji (acrobat reader, różne różne inne).


Nie napisałeś jaki masz system. Jak poczciwy XP to:
Start => Uruchom => msconfig i tam w zakładce "uruchamianie" należałoby się zastanowić co jest istotne a co nie. Jak inny system to nie wiem gdzie tego szukać.



Zasilacz 240W?? zdecydowanie za mało.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MateuszMiklass
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Sty 2013

PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak mam xp w msconfig mam wszystko poodznaczane oprócz ctfmon

Tutaj masz Menedżer zadań
http://speedy.sh/sRQSS/asd.zip
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żartuj kolego.

To wymaga analizy na bieżąco a nie wysłania skrina. Musisz patrzeć co się dzieje jak fps spadają.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MateuszMiklass
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Sty 2013

PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ma się dziać? fpsy spadają to w menedzeże jest to samo tylko zużycie skacze troche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Celeron
2. Zasilacz 240W
Do zmiany i będzie 100.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MateuszMiklass
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Sty 2013

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może polecicie mi coś ciekawego ? tak procka do 50 zł(Wiem, że intel pentium 4 tyle chodzi) i zasilacz do 120 zł moja płyta główna asus p5ld2 se
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury