www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Początki gry w GO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reed111
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Maj 2011

PostWysłany: Wto Paź 22, 2013 8:00 pm    Temat postu: Początki gry w GO Odpowiedz z cytatem

Witam!

Od 7 lat grałem w 1.6, miałem rok przerwy wchodzę... a tu niespodzianka. z tego co widzę to CS:GO wyparło kompletnie scenę CS:1.6.

Jako że trzeba iść z duchem czasu to zakupiłem niedawno grę. Mam do Was kilka pytań:
1. Są jakieś mini poradniki odnośnie zmian/różnic między 1.6 a GO?
2. Jak jest z plikami cfg? Czy w GO również trzeba wpisywać takie rzeczy jak rate 25000 , ex_interp etc..? a jeśli tak to czy macie jakieś sprawdzone cfg lub chociaż komendy ? ( zależy mi tu bardzo na poprawieniu ilości FPS bo wiem że z tym będzie bardzo słabiutko)
3. Czy scena CS:GO jest tak rozbudowana jak 1.6 kiedyś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Paź 22, 2013 8:00 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Czw Gru 12, 2013 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roznica jest tak ze w cs go strzela sie prosto tak jak w seriach gier call of duty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mOOd.o
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Lut 2005

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gowno prawda z tym strzelaniem jak z COD'a. Nie ma takiej gry na rynku, z recoilem takim jak CS:GO. Problemem jest to, ze on nie jest losowy, tylko jest zawsze taki sam. Ktos kto strzela tak jak w CS1.6 i liczy na heada z full auto to sie nie doczeka. Trzeba sie nauczyc strzelac od nowa i ogarnac recoil.

Polecam nauczyc sie sprayow:
http://imgur.com/a/mzpuh/noscript#0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sasiadpl
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Kwi 2014
Klan: Polska

PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3. Tak, scena CS GO jest tak samo rozbudowana jak kiedyś była w 1.6. CS GO jest obok LOL'a najpopularniejszą grą e-sportową jak i czysto gamerską, bo gra w nią kilka milinów ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie ma takiej gry na rynku, z recoilem takim jak CS:GO




w GO serie po 2 pociski ukladaja sie praktycznie obok siebie w mm odleglosciach, w 1.6 odleglosci byly kilkakrotnie wieksze dlatego strzela sie tam trudniej seriami, w battlefieldach czy codach te odleglosci sa metrowe co daje wrazenie realnosci w przeciwienstwie do GO gdzie strzelajac z jednego konca mapy na drugi a kulki praktycznie obok siebie w mm odleglosciach

m4a1s strzela jak po sznurku, jako ciekawostka PMy maja wiekszy recoil w seriach niz karabiny a powinno byc na odwrot

gra poprostu jest jeszcz enie dopracowana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sro Lip 16, 2014 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie chodzi o dopracowanie. Ta gra jest jaka jest po to, żeby kupowało ją dużo osób.
Po prostu valve doskonale rozumie rynek i aktualne potrzeby. Są one teraz takie, że trzeba dostarczyć prostą gierkę, żeby gracz nie miał problemów z jej opanowaniem w ładnej oprawie graficznej. I cs:go idealnie do tego pasuje. Na serwerach publicznych zabicie nawet 8 ludzi w rundzie jest możliwe dla każdego gracza. Nie liczy się celność ani jakieś umiejętności. Najbardziej widać to po tym jak ludzie strzelają - biegiem, full auto i zawsze coś wpadnie - i rzeczywiście przynajmniej jedną osobę się uda zabić.

Valve jest happy bo gra się jakoś sprzedaje, dzieciaki są happy bo mogą sobie pozabijac.
W ostatniej czysto skillowej wersji csa czyli 1.3 takie coś nie było możliwe. Jak ktoś nie potrafił opanować movementu (tego prawdziwego a nie tego GOwnianego) to padał ja mucha od lepszych graczy.

No ale cóż, świat się zmienia, młodzież z pokolenia na pokolenie coraz bardziej idiocieje to trzeba robić takie gry, które są w stanie zrozumieć :lol:
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli chodzi o full auto to jest trudniejsze w go z karabinow niz w 1.6, z pmow mozna smialo w biegu

nie wiem czy zauwazyles epiphone ale w 1.6 recoil na new game i publikach jest inny, na new game kule w seriach po 2 idealnie wchodza obok siebie czy to z ak czy m4, a online sa juz duzych odleglosciach

taka ciekawostka dla tych ktorzy tego nie zauwazlyli, i dlaczego te recoile sie tak roznia ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sob Lip 19, 2014 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu w tej grze jest zjebany net code od lat. W starych wersjach np w okolicach mojej ulubionej(1.3) nie miało to aż tak wielkiego znaczenia np na mixach czy serwerach publicznych bo sama mechanika gry wymagała umiejętności od graczy. Od 1.6 praktycznie to jest gra tzw dupszotów i jakość połączenie ma olbrzymie znaczenie.

Nic się na to nie poradzi bo CS jest popularny więc valve nie będzie tracić pieniędzy na poprawę czegoś. Tym bardziej, że czołowi gracze mają to w dupie bo i tak grają na lanach a reszta w większości nie jest tego świadoma.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Sro Lip 30, 2014 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czolowi gracze nie graja juz w 1.6 tylko w globala,a z tym zjebanym net code co piszesz to gra nabrala realnosci bo kule w seriach niegdy nie ukladaja sie obok siebie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury