www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
tanie gry na ps4

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pr0M4ll0ry1597
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Sie 2013

PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 10:33 am    Temat postu: tanie gry na ps4 Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
Poszukuje sprawdzonego sklepu internetowego, który w swojej ofercie posiadałby szeroki wybór gier. Głównie interesują mnie tanie gry na PS4 i Xbox One. Może znacie taki portal gdzie można się wymieniać grami? Nie zależy mi na nowych tylko szukam czegoś innego bo dotychczasowe mi się znudziły. Polecicie coś? Oprócz allegro oczywiście, bo tam to boję się coś zamawiać. Nie chce dostać pustego pudełka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 10:33 am    Temat postu:

Powrót do góry
EkoYing93
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Sie 2013

PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co ja na Twoim miejscu poszukałbym na ceneo. Jest to wyszukiwarka internetowa, która wyszuka Ci dokładnie wszystko czego chcesz po jak najkorzystniejszej cenie. Ja zawsze tam szukam. Do tego ceneo gwarantuje Ci, że produkt jest na 100% oryginalny:) poszukaj sobie tam, znajdziesz na pewno to co Cię interesuje:) Mówię Ci:) Ja zawsze tam szuma wszystkiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
4lb3r702577
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Wrz 2013

PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj,
oprócz allegro jest wiele innych portali aukcyjnych czy ogłoszeniowych na których można znaleźć wiele ciekawych ofert.
Wystarczy poszukać :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cieszymir75
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Paź 2013

PostWysłany: Pią Sie 22, 2014 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie polecam sklepik www.grymel.pl, jest tu szeroki wybór gierek w przystępnych cenach, według mnie warto tu zamówić , ponieważ masz gwarancję jakości i gwarancję tego, że się otrzyma projekt:) sam kupowałem w tym sklepie i nie mam zastrzeżeń, co do tego sklepu:) moim zdaniem lepiej na własną rękę poszukać takich właśnie sklepów zawsze to lepsze niż allegro:)

Ostatnio zmieniony przez Cieszymir75 dnia Czw Sie 28, 2014 12:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mrbeula1795
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Sie 2014

PostWysłany: Pią Sie 22, 2014 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4lb3r702577 napisał:
Witaj,
oprócz allegro jest wiele innych portali aukcyjnych czy ogłoszeniowych na których można znaleźć wiele ciekawych ofert.
Wystarczy poszukać :)

ja często kupuje w różnych sklepach internetowych

____________________
Wyróżnia od konkurencji http://www.serwis-kop.pl sprawdz,a wrócisz!


Ostatnio zmieniony przez Mrbeula1795 dnia Pon Wrz 29, 2014 3:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szefterica1983
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Sie 2014

PostWysłany: Sob Sie 23, 2014 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie, takie pytania są nie na miejscu. Szczególnie w tym momencie, kiedy na PS4 mamy dostępne kilka, a nie kilkaset tytułów. Wybierz tytuł, który Cie najbardziej interesuje, obejrzyj sobie gameplay'e z niego żebyś potem nie mówił, że ' na forum ci doradzili crap '

____________________
Nie znasz nas jeszcze? To na co czekasz? http://www.zakupyzkasia.e-blogi.pl/ Wejdź czym prędzej i poznaj nasze oferty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury