www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Co o tym myślicie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
finez
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 30 Kwi 2012

PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 7:02 am    Temat postu: Co o tym myślicie? Odpowiedz z cytatem

Witam!

Jeśli piszę w złym dziale, to przepraszam.

Ostatnio na streamie Jarka Pashy widniał napis: ,,GOSkins.pl - skiny za sms, boosting cs:go", więc wszedłem na tą stronę, ale mam lekkie wątpliwości co do jej wiarygodności.. Jak myślicie, czy powinieniem tam coś kupować? Szczerze mówiąc, to zamierzałem jakiś losowy skin tam kupić, ale jest pewna obawa o oszustwo..

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 7:02 am    Temat postu:

Powrót do góry
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie powinieneś. O wiele lepszym wyjściem byłoby przeznaczenie tychże zasobów na piwo, rundkę gokartem, czekoladę dla swojej lubej, czy też bilet wstępu na molo w Sopocie. Chłopie szkoda kasy. :)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury