www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Opinie o GO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musiałbym mieć trudne dzieciństwo i problemy ze sobą żeby poświęcić szmat prywatnego czasu (swojego życia) dla samego faktu wbicia jakiejś gównianej rangi. Ta gra była po to żeby pyknąć przy piwku ze znajomymi lub na ulubionym serwerze, a dla zapaleńców - turnieje.

Co do meritum to gra jest bez jakiegokolwiek poziomu trudności który byłby wyzwaniem, a to czy ktoś o porównywalnym stopniu myślenia będzie gorszy czy lepszy zależy już tylko od sprzętu i łącza. Przykład - router (jak tylko jest podłączony i przez niego przechodzi sygnał przewodem RJ-45 do mojego kompa żeby w domu było WiFi, to 7x mniej trafień (moich) natomiast we mnie wchodzi przeciwnikom świetnie. Koleś w podskoku i w panice klika, no i 4 hity... w ciągu 1,5 sek. To trochę jak w życiu: "Jak człowiek czegoś nie dosłyszy, to zmyśli" Tak samo jest w tej cholernej nowej super wersji. Jak coś się pierd**oli i pakiety z opóźnieniem, to serwer sobie chyba z doopy uśrednia twoją pozycję. Ale za to ping nadal wyświetla że jest super cacy - "12", na wykresach rewelacja! I skąd ty masz wiedzieć czy jesteś doopa wołowa czy może sprzęt zawodzi. A innym razem trafiasz wszystkich kiedy chcesz jak chcesz i kogo chcesz, super ... tylko gdyby nie fakt że po 5 browarach. Rzeczywiście gra musi wymagać pewnej ręki i trzeźwego myślenia.

Reasumując: gra jest banalna w swej prostocie (zauważ wroga pierwszy i kliknij na niego) z elementami losowości (namiastka rozrzutu, zrypany system wymiany danych pomiędzy graczami i serwerem, wciąż sztucznie zwiększane wymagania gry, by napędzać koniunkturę rynku handlu sprzętem - sponsorzy za coś płacą, a tym samym chcesz być dobry to kup ich produkt). I ty mi waść piszesz o tym, że jak osiągnę jakąś zrypaną rangę, to ona będzie wyznacznikiem tego że gra jest prosta...

Masz trochę racji jednak, próbując osiągnąć taką rangę (chociażby zamierzając tylko) już potwierdza się fakt że gra nie jest prosta, jest prostacka ! Bo żeby utrzymać graczy przy tytule sięga się po zabiegi w stylu diablo 2 "znajdź unikalną zbroję, miecz czy *uj wie co" (skiny) czy rangi. A wiesz szanowny Panie dlaczego trzeba utrzymywać siłą graczy przy grze? Bo gra jest czerstwa i nie da się już w nią grać dla samego grania jak w starym CS.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 8:21 am    Temat postu:

Powrót do góry
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy chyba nigdy nie graliscie w GO lub tylko prez 5 minut, banalny to jest 1.6 w porownaniu do GO gdzie recoila mozna sie nauczyc na pamiec, ja w 1.6 nie widze zadnej trudnosci, fullauto w trupie na dd2 i kosi sie wszystki po drodze, w GO w takiej sutyacji jak zabije sie jednego to jest sukces, druga sprawa digl w GO nie da sie nim strezlac lub trzeba miec cholerne umiejetnosci zeby zabic z tego w miejscu, w 1.6 z digla banie wchodza w biegu jak w maslo, pozatym skany w 1.6 prze kilkumetrowe sciany dodaja tej grze strasznej nie realnosci,nawet granat skanuje , w GO mozna jedynie prze deski lub gipsowa sciane, smoke w GO to jest smoke a nie przezroczysty dym z papierosa

pozatym w GO glock jest przyrownany do usp sila i skutecznoscia, w 1.6 ct mialo przewage na pistoletowce bo glock strasznie niecelny i mala sila, wogole w GO wszystkie bronie sa dobre w zaleznosci na jaka odleglosc, w 1.6 m4/ak awp reszta broni bezuzyteczna

kolejna sprawa w 1.6 przewadza famasa nad galilem, wystarczy ustawic bursta w famasie i galil nie ma szans na daleki dystans, w GO to tez jest wyrownane i burst nie najmniejszego sensu bo kule ukladaja sie ja w seriach z ak, a w 1.6 2 obok siebie a 3 i tak trafia w klate

1.6 to niedopracowana gra gdzie recoil na lanie i multi rozni sie i to bardzo

to tak jakby porownac quake 1 i quake 3 gdzie wszystkie niedociaglosci poprzednika zostaly naprawione
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skwituje to tylko szyderczym uśmiechem :D Szczególnie to o glock'u ;)

Tak!, GO jest super, nie trać czasu, nie trać cennych rund, nie śmiem już więcej odrywać twej uwagi od tej jakże wielbionej gry.
Ja dziękuję, ale postoje. To potwierdza coraz bardziej moje przekonanie, że zawsze znajdzie się ktoś kto będzie przekonywał drugiego iż jest głupcem bez smaku, i że to właśnie oto leżące goowno pachnie ładnie, a to już rzecz subiektywna... Czyż nie?

Daremne żale, próżny trud
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimRo a w ktorym momencie napisalem nieprwade ? w tym ze scena obecna sklada sie w wiekszosci osob ktore nie mialy wczesniej stycznosci z csem dopiero w wersji GO ? oni nie sa weteranami tej gry tak jak Wy wiec nie oczekujcie od nich takiego skilla jak Wy macie po latach, wiekszosc z nich przegrala dopiero kilka h miejcie to na uwadze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O czym ty do mnie piszesz ? Przeczytaj waść jeszcze raz. Nigdzie nie ma mowy o tym czy mówisz prawdę czy nie, to twoja sprawa. W mojej wypowiedzi twierdzę tylko, że nawet największy badziew będzie miał prawo do swoich amatorów. Dziwi mnie tylko ostatni powszechnie występujący trend do "obrażania" się jeśli ktoś coś opluje. Np. Śmiem twierdzić, że pralka którą kupiłem jest *ujowa, bo się zepsuła po tygodniu, a druga otrzymana zamiennie też się spieprzyła ale po miesiącu. W efekcie, jeśli napiszę na forum że ta pralka jest do doopy, to zostanę zaatakowany przez "wielbicieli" albo marketingowców, że uprawiam hejt, albo się nie znam, bo przecież pralka jest zaebista... Na stronie sklepu, gdzie pralka została kupiona nawet nie opublikują takiej opinii. Kumasz? PRAWO DO PUBLIKACJI WŁASNEGO ZDANIA, O ILE NIE JEST ONO OBRAŹLIWE W UJĘCIU KC i KK.


Poza tym coś dziwnie piszesz. Skoro ludzie którzy tworzą scenę GO nie mają skilla, to kto ocenił że ta gra jest wymagająca i czemu ludzie "ze skillem", wynikającym z bycia starą dupą w CSie, nie chcą za bardzo grać (nie wszyscy)? Kto to sprawdził? Tzn. w przenośni "Kto, kto widział kiedykolwiek czerwone, potwierdził że to co widzi teraz to też czerwone"??

Bo ja gram od 2005 roku w CS, czasem otwierałem tabele, czasem zamykałem. Ale jak odpalam GO i wchodzę na de_inferno, to dostaję banię na wejście od gościa który sądząc po osiągnięciach steam (które wyskakują) kupił GO 30 minut temu. I taki motyw powtarza się do usranej śmierci. Jaka w tym trudność ? Na pewno żadna ruchowo-koordynacyjna.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2014 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale jak odpalam GO i wchodzę na de_inferno, to dostaję banię na wejście od gościa który sądząc po osiągnięciach steam (które wyskakują) kupił GO 30 minut temu. I taki motyw powtarza się do usranej śmierci. Jaka w tym trudność ? Na pewno żadna ruchowo-koordynacyjna.




niektorzy maja kilka kont, dlatego ze podacz mixa np zerwie poloczenie jak to sie u mnie czesto zdarza i nie mozna ponownie dolaczyc to dostaje sie bana na turniejowe, po 3 razie na tydzien

wiec drugie konto nawet z kilkoma godzinami jest dobra opcja bo mozna grac dalej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2014 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okrutnik nie wiem czy grałeś w poprzednie wersje Csa. Mam tu na myśli wcześniejsze niż 1.6.

Tak jak napisałem wcześniej valve z każdą kolejną wersją wycina te rzeczy, które decydują o skillu.
Skill oznacza umiejętności. Np skakanie po drabinkach w 1.6 wymagało umiejętności. To nie było tak, że ktoś pogra tydzien, dwa czy miesiąc i już ma świetny movement na drabinkach. To trzeba było ćwiczyć i ćwiczyć. W CS:GO to wywalili...
Russian duck - też trzeba było mieć opanowane. Ok były skrypty z których korzystały lamusy ale na turniejach gdzie wygrana coś znaczy, trzeba było to UMIEĆ.
Stare wersje csa z przed 1.5 i BH - trzeba było to umieć robić - wymagało czasu.
AWP - no zoomy, dual shoty - to też trzeba się było nauczyć.

Samo strzelanie - od 1.6 nastała era dupszotów. Dawniej ktoś kto pakował hs za hsem był bardzo dobry. Obecnie ktoś pierwszy raz zagra i zawsze kilka hsów walnie.

Recoila - nie wiem czemu wolisz randomowego recoila od takiego którego jesteś w stanie opanować. Ja wolę gry gdzie coś zależy ode mnie a nie od przypadku. W CS:GO na necie większość zależy od przypadku.
Nie wiem dlaczego twierdzisz, że w CS 1.6 się łatwiej zabijało. Ja obecnie nie raz boki zrywam ze śmiechu bo mam akcje gdzie z pistoletu zabijam 5 osób hsami gdzie nie trafiam ANI JEDNEGO z nich w głowę :D Ok takie jazdy są w csie od dawna ale w GO to już jest do bólu śmieszne.

Obecnie jest masa akcji gdzie ktoś po prostu biegnie na pałę i z ak/m4 czy innej broni na full auto w biegu wali hs za hsem.

Dla mnie osobiście rangi w CS:GO nic nie znaczą. Każdy może sobie zrobić global elite czy jak się to tam zwie. W necie jest dostępnych dużo płatnych czitów które są niewykrywalne. Ludzie z tego korzystają na potęgę. Dodatkowo ostatnio widziałem myszki a4techa gdzie są specjalne ustawienia pod csa gdzie można ograniczać recoil itd itp...

Pewnie z jednej strony to jest kwestia wieku - po prostu już wyrosłem z gierek i wszelkie rankingi, rangi, medale i inne gówna mnie śmieszą. csik to dla mnie po prostu gierka, wejść postrzelać i wyjść.

Tak prawdę mówiąc przy mojej obecnej częstotliwości gry i formie to gdyby CS nie ewoluował to w takiej wersji np mojej ukochanej 1.3 dostawałbym nieziemskie baty. Ale ponieważ mamy CS:GO który przecież jest taki "ciężki" mogę spokojnie wejść po nawet półrocznej przerwie sobie postrzelać. Problem się tylko robi jak pogram trochę więcej i nic się specjalnie nie zmienia - w sensie poprawię sobie trochę refleks i ogarnianie na mapach ale i tak dostaję masakryczną ilość dupszotów od ludzi którzy nawet nie celują.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2014 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okrutnik napisał:
Cytat:
Ale jak odpalam GO i wchodzę na de_inferno, to dostaję banię na wejście od gościa który sądząc po osiągnięciach steam (które wyskakują) kupił GO 30 minut temu. I taki motyw powtarza się do usranej śmierci. Jaka w tym trudność ? Na pewno żadna ruchowo-koordynacyjna.




niektorzy maja kilka kont, dlatego ze podacz mixa np zerwie poloczenie jak to sie u mnie czesto zdarza i nie mozna ponownie dolaczyc to dostaje sie bana na turniejowe, po 3 razie na tydzien

wiec drugie konto nawet z kilkoma godzinami jest dobra opcja bo mozna grac dalej



Ta, szczególnie jeśli sami się przyznają na mic'u, że to ich świeży zakup. A dodatkowo byłą obnicha na steamie -70. Ludziska kupili ipytają o różne rzeczy. Jedni grali we wcześniejsze wersje, inni to dzieci, ale przynajmniej szczere, część to trolle. :)
Nie jesteś w stanie zbajerować mnie opowieściami jaka ta gra jest "elo" wypykałem 300 godzin w tą nędzną grę (co jest kroplą jedynie w porónaniu np. do 1.6 u mnie) i cieszę się że nie więcej. Znam jej banalność od podszewki. Za dużo już widziałem, i będę ostrzegał innych.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2014 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie uzywam BH ani russian walka bo dla mnie to kolejny dowod na nierealnosc 1.6

Cytat:
Recoila - nie wiem czemu wolisz randomowego recoila od takiego którego jesteś w stanie opanować. Ja wolę gry gdzie coś zależy ode mnie a nie od przypadku. W CS:GO na necie większość zależy od przypadku.
Nie wiem dlaczego twierdzisz, że w CS 1.6 się łatwiej zabijało. Ja obecnie nie raz boki zrywam ze śmiechu bo mam akcje gdzie z pistoletu zabijam 5 osób hsami gdzie nie trafiam ANI JEDNEGO z nich w głowę :D Ok takie jazdy są w csie od dawna ale w GO to już jest do bólu śmieszne.


bo recoil zapisany w grze czyli ten w 1.6 jest nie realistyczny bo zawsze jest taki sam, ja jak i wielu innych graczy twierdze ze w 1.6 gra sie latwiej bo recoila da sie nauczyc na pamiec co jest dla mnie poprostu smieszne jak skany przez kilometrowe sciany to juz jest porazka tej gry na calej lini

Cytat:
Obecnie jest masa akcji gdzie ktoś po prostu biegnie na pałę i z ak/m4 czy innej broni na full auto w biegu wali hs za hsem.


bo recoil jest randomowy i mozna miec farta, w w 1.6 tez da sie w biegu fullauto zabic,nie raz mi sie to udawalo




Cytat:
Dla mnie osobiście rangi w CS:GO nic nie znaczą


to jest najlepsze co moze byc dla tej gry, przeciwnicy sa dobierani rangami czyli do swoich umiejetnosci, a nie ze w 1 teamie sa same lamy a w 2 ogary, mixy w GO to poprostu cos pieknego

[/quote] Każdy może sobie zrobić global elite czy jak się to tam zwie[quote]

nie ma takiej mozliwosci ze kazdy, niektorzy nie potrafia wyjsc nawet z silvera czyli tych najnizszych rang, ja np nie potrafie wyjsc z rangi gold 4,czyli rangi po najslabsazych silverach

Cytat:
W necie jest dostępnych dużo płatnych czitów które są niewykrywalne. Ludzie z tego korzystają na potęgę.


tak ale tylko do nastepnej aktualizacji czyli jakies 2 tygodnie i potem perm, valve w GO nie daje zyc cziterom i dobrze, w 1.6 jest poprostu masaka z cziterami, w GO jest minimum i tak jak mowie nie dluzej niz 2 tyg cziter pozyje

Cytat:
Dodatkowo ostatnio widziałem myszki a4techa gdzie są specjalne ustawienia pod csa gdzie można ograniczać recoil itd itp...


mam taka myszke i nie ma czegos takiego ze zmniejsza recoil, to jest tylko marketingowy bełkot po to zeby robic wode z mozgu i myszki sie sprzedawaly

Cytat:
Pewnie z jednej strony to jest kwestia wieku - po prostu już wyrosłem z gierek i wszelkie rankingi, rangi, medale i inne gówna mnie śmieszą. csik to dla mnie po prostu gierka, wejść postrzelać i wyjść.


GO tez takie jest

Cytat:
Nie jesteś w stanie zbajerować mnie opowieściami jaka ta gra jest "elo" wypykałem 300 godzin w tą nędzną grę (co jest kroplą jedynie w porónaniu np. do 1.6 u mnie) i cieszę się że nie więcej. Znam jej banalność od podszewki. Za dużo już widziałem, i będę ostrzegał innych.


tak jak myslalem 300 h ? ale kiedy rok temu te 300 h ? bylo wiele aktualizacji i strzelanie znacznie sie zmienilo

obecnie nie ma lepszej gry na rynku, 2 lata po premierze GO ma o ponad 10,000 wiecej serwerow niz 1.6 przez 14 lat cos to chyba znaczy

ponadto nie wiem czy zauwazylisce ale 1.6 juz dawno umarl, istnieje tylko na publikach, a graczy serwerow oraz sieci serwerow z kazdym dniem coraz mniej, codziennie widze masowe przejscia graczy z 1.6 i source na GO, zapytani jak sie podoba nowy cs mowia ze jest zajebisty i nigdy wiecej nie wroca juz do 1.6 co mnie wcale nie dziwi bo ja tez juz nie wroce do 1.6 bo ta gra nie ma nic do zaoferowania, jest niedopracowania i brakuje jej wielu opcji np statycznego celownika o dowolnych rozmiarach, w GO mozna grac nawet kropka, kolejna sprawa w GO da sie calkowicie wylaczyc akceleracje myszki z poziomu gry komendami, w 1.6 brakuje tych komend i minimalna odczuwalna akceleracja zawsze bedzie

porownujac 1.6 do GO to tak jakby porownywac malucha do merceesa

prawda jest taka ze GO juz dawno zjadl 1.6 a do tego mozna na nim zarobic w postaci dropow lub obstawiania meczy, ja po niecalym roku kupienia i grania w ta gre sa samych ropach zarobilem prawie 200 € i te pieniadze mam poprostu za free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2014 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na bieżąco mój przedmówco. Na bieżąco jestem z tymi "poprawkami". Instaluje, pykam kilka wieczorów, czasem tylko godzin, ale czynię to regularnie. Różnicy wielkiej ni ma ;). Ot, ciekawość. Super, że finansowo się wzbogaciłeś, ale przez podobną ilość czasu która jest potrzebna do rozgrywki by "dorobić" się podobnych efektów, to jestem w stanie zarobić więcej mamony, która posłuży mi do 100x bardziej efektywnej rozrywki. Argument zarabiania (ciułania) na grze do mnie nie trafia. Słowo "gra" z samej nazwy oznacza coś, co jest przeznaczone do rozrywki.
No chyba, że chodzi Ci o gry losowe, GO by pod to podchodziło nawet.

1.6 umarło (raczej agonia), to chyba oczywiste. Rzeczywiście, umarł król niech żyje król, i niby to jest niby argument za nową odsłoną. Dobrze rozumiem - z braku laku i kit dobry?

Mercedes? Chyba spawany z pięciu aut, do którego ciągle coś trzeba dokładać żeby jeszcze jeździł. Taka alegoria jest bardziej na miejscu. Dziękuję zostanę przy maluchu, stary ale jary i jeszcze sentyment zostaje.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2014 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Super, że finansowo się wzbogaciłeś, ale przez podobną ilość czasu która jest potrzebna do rozgrywki




Cytat:
Argument zarabiania (ciułania) na grze do mnie nie trafia


chodzilo mi tutaj o to ze otwieram skrzynki czasem i raz wyskoczyl noz za 100 € ale to byl fart, istnieje cos takiego jak zaklady bukmacherskie http://csgolounge.com/ i tam obstawia sie itemami za mecze, jesli ktos sie na tym zna to wyciaga niezla kase z tego, ja niestety jestem nie obstawiam

Cytat:
1.6 umarło (raczej agonia), to chyba oczywiste. Rzeczywiście, umarł król niech żyje król, i niby to jest niby argument za nową odsłoną. Dobrze rozumiem - z braku laku i kit dobry?


zgadza sie agonia, ale moge sie zalozyc ze do roku czasu pozostana 4 serwery na krzyz w 1.6,ta gara kiedys byla dobra, cieszyla tyeraz cieszy GO, osobiscie 1.6 daje mi teraz 0 przyjemnosci, stare sie skonczylo, jest nowe

Cytat:
Mercedes? Chyba spawany z pięciu aut, do którego ciągle coś trzeba dokładać żeby jeszcze jeździł. Taka alegoria jest bardziej na miejscu. Dziękuję zostanę przy maluchu, stary ale jary i jeszcze sentyment zostaje.


graficznie i grywalnoscia miazdzy 1.6, pozostaje sentyment ale tylko to nic wiecej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2014 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@UP

To, że 1.6 już praktycznie nie funkcjonuje, że funkcjonuje GO i że jest różnica w jakości oprawy graficznej między wspomnianym GO a 1.6, nie zmienia faktu że GO jest grą banalną w mojej ocenie. To o czym piszesz a właściwie próbujesz kontrargumentować, świadczy jedynie o tym, że:

- jeśli ktoś jest przywiązany do tytułu CS i lubi pękające w szwach serwery publiczne, to zostaje mu praktycznie tylko GO (jest zmuszony). A i z tymi pełnymi serwerami nie jest tak różowo.
- do gry dorzucono "haczyki" na które się łapie graczy, od wizji drobnego zarobku dla każdego, po elementy zbieractwa i nabijania leveli.
- legenda powoli jest zacierana przez zmiany w tytule, które powodują że upodabnia się do innych pozostałych popularnych tytułów, w których coś się płaci, coś się zbiera, coś się nabija, a rozgrywka jest tylko półśrodkiem. Ideą CS'a było samodoskonalenie się i współgranie z innymi. Przynajmniej samodoskonalenie się zostało zaprzepaszczone. Bo czym odróżnia się teraz ta gierka od np. LOL'a? Chyba tylko tym, że to FPS, no i w tym że w LOL'u jednak skilla trzeba ćwiczyć.

Cytat:
grywalnoscia miazdzy

Nie wiem, czy piszę do ściany ale Ja i wielu wielu innych w tym wątku napisało, że tak nie jest. Jeśli używasz tzw. słów worków (które nic konkretnego nie oznaczają - jak np. "fajny") jako negacji czyjejś racji, to dodawaj do wypowiedzi "dla mnie" albo pisz konkrety dlaczego grywalność dla Ciebie wzrosła, bo wygląda to tak jakbyś nie miał pomysłu jak uzasadnić, ale odpowiedzieć trzeba.. Działa to również jak płachta na byka. :)

Podam przykład poprawnej wypowiedzi: Grywalność jest gorsza, bo:
- np. recoil + słabe hitboksy jest w małym stopniu zależny od poczynań gracza, nie wymaga od niego dużej ilości czasu spędzone z pasją i satysfakcją przy grze w której jest w sposób zauważalny lepszy i lepszy;
- np. serwery TP są słabe, pełne chaosu w porównaniu do 1.6, trzeba kombinować miksy, by pyknąć dobre TP. Ogólnie szybkie rundy, przypadkowe trafienia upodabniają je do FFA. W 1.6 gracze mogli być chu*owi w danej chwili, ale na serwerze z reguły była atmosfera, komunikacja i jak wszyscy spieli pośladki, to dawało się radę. Czuło się to, a teraz nic.

Bo inaczej to można pisać i pisać do usranej śmierci. No, przynajmniej coś na boardzie się dzieje...

EDIT: Ciekawe swoją drogą czy JoleKK dodaje sobie więcej zmarszczek i jeszcze w ogóle czyta te wszystkie wypociny :)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2014 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ideą CS'a było samodoskonalenie się i współgranie z innymi. Przynajmniej samodoskonalenie się zostało zaprzepaszczone.


teraz jest dokladnie tak samo nic sie nie zmienilo w tej kwesti





Cytat:
Podam przykład poprawnej wypowiedzi: Grywalność jest gorsza, bo:
- np. recoil + słabe hitboksy jest w małym stopniu zależny od poczynań gracza, nie wymaga od niego dużej ilości czasu spędzone z pasją i satysfakcją przy grze w której jest w sposób zauważalny lepszy i lepszy;


ok sprobuje uzasadnic po kolei: recoil jest lepszy bo jest randomowy a nie zapisany w grze gdzie mozna nauczyc sie na pamiec, w GO jest bardziej realny a nie sztuczny jak w 1.6, pozatym w 1.6 sa 2 recoile lanowy i multiplayerowy, lanowy jest latwiejszy poniewaz jest mniejszy, to jest poprostu najwiekszy blad tej gry recoil bug,kolejny duzy blad nierealne az smieszne skany przez kilometrowe sciany odbieraja tej gry duzo realnosci sa dla mnie poprostu nie do przyjecia, najczescie w GO mozna skanowac tylko przez ciekkie sciany tak jak powinno byc,nastepny blad tlumik ktory pogarsza celnosc a powinno byc na odwrot, granat ktory skanuje przez sciany kolejna smieszna nierealna rzecz





Cytat:
- np. serwery TP są słabe, pełne chaosu w porównaniu do 1.6, trzeba kombinować miksy, by pyknąć dobre TP. Ogólnie szybkie rundy, przypadkowe trafienia upodabniają je do FFA. W 1.6 gracze mogli być chu*owi w danej chwili, ale na serwerze z reguły była atmosfera, komunikacja i jak wszyscy spieli pośladki, to dawało się radę. Czuło się to, a teraz nic.


jesli chodzi o mixy w GO to nie ma ich co porownych do tych z 1.6 to tak jaka dzien do nocy, jest w nich klimat chociazby przez to ze przeciwna druzyna ma podobne umiejetnosci do naszego teamu, to w 1,6 jest chasos na mixach bo moze grac kazdy, dlatego nigdy nie lubilem mixow w 1.6 zmienilo sie to dopiero w GO, tu czuje frajde z wygranej jak i przegranej


no i kolejna opcja praktycznie zerowa liczba cziterow przez co moze wydawac sie latwiejsza, w 1.6 co drugi gracz ma wh, na serwerach jest dziecinada wyzwiska tego nie ma w GO tam jest wzajemny szacunek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2014 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
teraz jest dokladnie tak samo nic sie nie zmienilo w tej kwesti

Tak jak napisałem, uważam że jest zupełnie inaczej.

Cytat:
ok sprobuje uzasadnic po kolei: recoil jest lepszy bo jest randomowy a nie zapisany w grze gdzie mozna nauczyc sie na pamiec, w GO jest bardziej realny


Na tym polega skill. Umiejętność jego opanowania. Sedno tego samodoskonalenia się, które napisałeś że jest takie samo, a teraz piszesz że nie można się recoila nauczyć bo jest bardziej realny - "randomowy" :)
Realny? Czyli pewnie prawdziwe jednostki wojskowe i służb specjalnych na chu* ćwiczą strzelanie do obiektów i tarcz (celność) bo przecież umiejętność przewidywania toru lotu pocisków w krótkich seriach nie ma znaczenia, trajektoria powinna być i tak losowa.
Jedź na strzelnicę, weź giwerę i wywal 2 magazynki z broni krótkiej i napisz mi następnym razem czy czujesz powtarzalność. Jak ja Ci napiszę jak to wygląda, to i tak nie uwierzysz, zobacz sam. Bo ja doskonale wiem. Polecam, koszt nie duży - koszt pocisku od 8/10 zł wzwyż.


Cytat:
no i kolejna opcja praktycznie zerowa liczba cziterow przez co moze wydawac sie latwiejsza, w 1.6 co drugi gracz ma wh, na serwerach jest dziecinada wyzwiska tego nie ma w GO tam jest wzajemny szacunek


Bujda. Tyle samo chitów co w Source, już od samego opublikowania gry. Ciężko Ci odróżnić tych co używają, bo gra jest przecież z losowym recoilem, więc w sposób realistyczny (jak piszesz) dostajesz banię z doopy, co jakiś tam czas. Normalka, zatem raj dla chitów, zlewają się z tłem. W 1.6 jak ktoś miał, to pozostali wiedzieli bądź domyślali się.

W mixach GO nie uczestniczyłem i nie zamierzam. Zatem nie wypowiem się. W 1.6 to była rewelka, o ile towarzystwo za bardzo się nie nawaliło % w trakcie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2014 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czyli pewnie prawdziwe jednostki wojskowe i służb specjalnych na chu* ćwiczą strzelanie do obiektów i tarcz (celność) bo przecież umiejętność przewidywania toru lotu pocisków w krótkich seriach nie ma znaczenia, trajektoria powinna być i tak losowa.
Jedź na strzelnicę, weź giwerę i wywal 2 magazynki z broni krótkiej i napisz mi następnym razem czy czujesz powtarzalność. Jak ja Ci napiszę jak to wygląda, to i tak nie uwierzysz, zobacz sam. Bo ja doskonale wiem. Polecam, koszt nie duży - koszt pocisku od 8/10 zł wzwyż.


w wojsku strzelalo sie kbkak czyli polski odpowiednik ak, moge stwierzic ze nie ma 2 takich samych seri, pociski beda zawsze ukaldany sie inaczej, nawet pojedynczy pocik ze zawsze leci w cel z takich broni jak ak nie mowiac o fullauto

Cytat:
Bujda. Tyle samo chitów co w Source, już od samego opublikowania gry. Ciężko Ci odróżnić tych co używają, bo gra jest przecież z losowym recoilem, więc w sposób realistyczny (jak piszesz) dostajesz banię z doopy, co jakiś tam czas. Normalka, zatem raj dla chitów, zlewają się z tłem. W 1.6 jak ktoś miał, to pozostali wiedzieli bądź domyślali się.


tak jak pisalem wczesniej cziter zyje w GO do nastepnej aktualizacji czyli okolo 2 tyg potem czeka go kupno nowego konta i tak w kolo, nie ma niewykrywalnych czitow w GO na dluzsza mete, vave zwraca na to szczegolna uwage, o 1.6 ju zdawno zapomnieli wiec jest masa niewykrywalnych czitow

Cytat:
W mixach GO nie uczestniczyłem i nie zamierzam. Zatem nie wypowiem się. W 1.6 to była rewelka, o ile towarzystwo za bardzo się nie nawaliło % w trakcie.


proponuje zagrac choc raz mixa w GO piekna sprawa i do tego jednoczy ludzi, w 1.6 mixy sa dla mnie nudne zawsze odmawiam gry bo nie widze w nich nic fascynujacego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury