www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
need shoter I prowadzący

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GURALIOUS
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Wrz 2014

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 1:34 am    Temat postu: need shoter I prowadzący Odpowiedz z cytatem

Czesc. 3 ziomeczków , ja (shooter) 2gi shooter i sniper szukamy 2 ziomeczkow do teamu. conajmniej 1000h w cs go i dluga przeszlosc esportowa. Shioter powinien miec conajmniej eagle'a a prowadzacy ma prowadzic a nie sie opier****c. Shoter ma zabijac a prowadzacy ma sie znac na prowadzeniu. Gramy ok 8 lat w csa wszyscy wiec jesli wezmiemy cie na testa i bedziesz cos dukał pod nosem albo powiesz swoje na respie a potem cisza to cie wykickujemy z MM'a . Przez ostatnie 2 tygodnie przetestowalismy dokladnie 32 osoby i jedna miala pojecie o prowadzeniu ale nie spelniala wymagan, dlatego jestem zdenerwowany.


WYMAGANIA
- distinguished master guardian
- wiek 18+
- ambicje i zaangazowanie w 100%
- punktualnosc na ustalone godziny
I TERAZ NAJWAZNIEJSZ = DOSTEPNOSC wieczorem -TZN - od 22 do 3 w nocy. Jesli bedziesz chcial pic np w piatek to powiedz, nie ma problemu

Jesli powiesz o 23;35 ze idziesz spac bo cie dupa boli albo bo wstajesz rano do szkoly to dostajesz bana na ts i wypad ze znajomych. Sam chodze do szkoly ( jeszcze ) i klade sie spac o 3-4 codziennie a jestem na praktykach o 7.15 wiec jesli mi powiesz ze 5 h snu to zamalo by byc normalnym to cie wysmieje. Jesli nie spelniasz wymagan to nawet mnie nie dodawaj

COS O NAS
= znamy sie z RL
- gramy ze soba kupe czasu ( ponad kilka lat )
- all 18+
- 100% zaangazowania


TYLKO POWAZNE OFERTY. JAK NIE SPIELNIASZ WYMAGAN TO NAWET NIE PISZ.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198153849299/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 1:34 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury