www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
LUBIMY ZWIERZĘTA.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gradziowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2008

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2014 10:43 pm    Temat postu: LUBIMY ZWIERZĘTA. Odpowiedz z cytatem

Zwierzęta od zawsze mnie bawiły, stąd też chciałbym, abyście podzielili się swoimi futrzakami przyłapanymi na codziennych sytuacjach (ALBO I NIE?!).

Oto moja wersja. Prawdziwy kot b-boya :D

CAT FASCINATED WITH BREAKDANCE
_________________


Ostatnio zmieniony przez gradziowy dnia Nie Wrz 28, 2014 10:48 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Wrz 28, 2014 10:43 pm    Temat postu:

Powrót do góry
gradziowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2008

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2014 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PS. Koty są mistrzami :D
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shona80
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Wrz 2014

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomi maja kota Tymoteusza - uwielbiam to imię:) Kiedyś poznaliśmy 2 koty Stalina i Lenina (i to nie na polskiej czy rosyjskiej ziemi tylko duńskiej). Nasze koty wabią się trochę bardziej pospolicie: Mila i Misza. Słyszeliście kiedyś jakieś śmieszne imiona dla zwierząt?

____________________
Pośpiesz się, zanim inni Cię nie uprzedzą. http://domorosliogrodnicy.blox.pl/html Już niedługo promocji kres


Ostatnio zmieniony przez Shona80 dnia Pon Gru 29, 2014 1:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ricky97
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Wrz 2014

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shona80 napisał:
Znajomi maja kota Tymoteusza - uwielbiam to imię:) Kiedyś poznaliśmy 2 koty Stalina i Lenina (i to nie na polskiej czy rosyjskiej ziemi tylko duńskiej). Nasze koty wabią się trochę bardziej pospolicie: Mila i Misza. Słyszeliście kiedyś jakieś śmieszne imiona dla zwierząt?

ja bardzo lubie kombinować jeżeli chodzi o imiona dla zwierząt sam mam Gejszę i Samantę :-)

____________________
To nie sen, to rzeczywistość http://arletamilczyk.blox.pl/html warto odzwiedzić!


Ostatnio zmieniony przez Ricky97 dnia Pon Gru 29, 2014 2:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
podorekk
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Lis 2014

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem że to nie na temat ale nigdzie nie ma forum o królikach i chciałem się zapytać czy mogą one żyć w zgodzie z kotami czy raczej koty będą w stosunku do królików agresywne ? proszę o odpowiedź...

____________________
Nie przegap kliknij torby ekologiczne super stronka!


Ostatnio zmieniony przez podorekk dnia Czw Sty 15, 2015 4:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
podorekk
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Lis 2014

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No trochę nie na temat to pytanie zadałeś i to poleciałeś po bandzie hehe Jednak ja Ci powiem miałem takie połączenie i nic nie było agresywnego w tych zwierzakach. Możesz śmiało tak zrobić i będzie bardzo okej. Ja nawet miałem kiedyś psa z kotem u siebie i się nie szarpali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury