www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Jak kontrolować kierowców?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pineza
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Lip 2013

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 10:08 pm    Temat postu: Jak kontrolować kierowców? Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

forum może nie jest koniecznie związane z branżą transportową jednakże duża ilość użytkowników zachęciła mnie do zapytania i tutaj. Posiadam firmę transportową w momencie startowym - dopiero rozwijamy naszą działalność. Pomyślałem, że warto było by zainwestować w system, którego zadaniem będzie ewidencja kierowców. Jak myślicie będzie to działało na korzyść firmy czy też nie?

Szukałem w internecie jednakże jest bardzo dużo firm i nie bardzo wiem której warto zaufać. Może jesteście w stanie coś polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 10:08 pm    Temat postu:

Powrót do góry
France90
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Gru 2013

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej popytać w takich istniejących już firmach transportowych... moim zdaniem jeżeli firma jest mała to raczej nie ma większego sensu inwestować w jakiś bardzo drogi program ... a jeżeli firma jest spora to faktycznie może lepiej zainwestować coś lepszego ... z tego co wiem firmy często korzystają np z TachoDat plus albo z TachoSpeed czy TachoStudio
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jankiell
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Cze 2013

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewidencja kierowców to zawsze plus dla Ciebie , bo wówczas będziesz miał nad tym kontrolę, więc myślę, że warto:) na początek radziłabym darmowe programy na próbę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
babunia
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Mar 2013

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku małej firmy nie bawiłabym się w ewidencję, szkoda pieniędzy;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rudakicia90
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Sty 2013

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dopiero zaczynasz to tak jak ktoś zaproponował jak już to zakup wersję próbną. Tak naprawdę nie wiadomo jeszcze czy będzie Ci to naprawdę ułatwiało życie, czy też nie. A w razie czego jak nie będzie Ci to potrzebne to nie wyrzucisz dużych pieniędzy w błoto. Może w internecie są jakieś wersje demo dostępne ? 30 dni w zupełności wystarczy Ci aby sprawdzić sens tego. Albo skontaktuj się bezpośrednio z firmą, która takie coś oferuje i spytaj o poradę. Tu masz www.autoid.pl przykład jednej z nich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury