www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Marihuana a prowadzenie samochodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zimkowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2007

PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 8:32 pm    Temat postu: lol Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź co do narkotestów przy rutynowej kontroli jest prosta. Tyle o ile metoda badania trzeźwości jest tania (wymiana ustnika + baterie do alkomatu), to testy na obecność narkotykow lub ich metabolitow sa drogie. Gdyby mieli badac kazdego zatrzymanego, tak jak to jest przy alkoholu, to nie nadążyliby z wypisywaniem mandatów na pokrycie tej akcji.
_________________
Listonosz napisał:
gdybym nie był tak głupi, bądź był nieco zdolniejszy, ambitniejszy lub mniej leniwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 8:32 pm    Temat postu:

Powrót do góry
proterese78
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Kwi 2014

PostWysłany: Sro Maj 14, 2014 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak ... testy na zawartość alkoholu we krwi robi się praktycznie przy każdej rutynowej kontroli natomiast na obecność narkotyków praktycznie nigdy chyba że są wskazania i może to jest błąd ...

____________________
W naszej sieci nie ma śmieci i cena na łeb leci. http://kozieradka.dreamwidth.org/ Sprawdź koniecznie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamitv1494
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Lip 2014

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="proterese78"]Dokładnie tak ... testy na zawartość alkoholu we krwi robi się praktycznie przy każdej rutynowej kontroli natomiast na obecność narkotyków praktycznie nigdy chyba że są wskazania i może to jest błąd ...

____________________
No i co? ? wejdź na tą stronę http://www.ratownik200.e-blogi.pl/ oferta Cię powali!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shona80
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Wrz 2014

PostWysłany: Pią Paź 17, 2014 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku rutynowej kontroli szansa na wykrycie marihuany jest dość niewielka nawet kilkanaście godzin ?po?. Ludzie biorą i brać będą i prędzej się zesrasz niż coś z tym zrobisz. A tak bynajmniej najduchy bedą wiedziały żeby na swoje pierdzikółka nie wsiadać od razu po paleniu, bo będzie pierdel.

____________________
Wyróżnia od konkurencji http://punktmody.blog.interia.pl/ sprawdz,a wrócisz!


Ostatnio zmieniony przez Shona80 dnia Pon Gru 29, 2014 1:57 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shona80
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Wrz 2014

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to prowadzenie samochodu pod wpływem jakichkolwiek substancji psychoaktywnych jest niedopuszczalne. Bo gdyby ktoś potrącił moje dziecko i dowiedziałbym się, że był pod wpływem MJ to wybaczcie, ale zajebałbym i nie potrafiłbym wybaczyć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ricky97
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Wrz 2014

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uważam że jest to niedopuszczalne... ale często słyszę od ludzi którzy palą marihuanę że ich to bardzo wycisza i uspokaja, a co za tym idzie dzięki temu sa za kierownicą znacznie bardziej spokojni i rozważni, dla mnie to jakiś absurd ale wiem że tak do tego podchodzą niestety

____________________
Czy nas jeszcze pamiętasz http://wyczarujsobiedom.blog.se/ z niskich cen!


Ostatnio zmieniony przez Ricky97 dnia Pon Gru 29, 2014 2:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rvd
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lis 2006
Klan: nie oglądam.

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SIMOON napisał:
idziesz do wiezienia na kare dozywocia

Dziękuje, dobranoc :d

@up
Ofc jestem z wami, ale nie o tym jest ten temat.
w 1szym poście wyraźnie zaznaczyłem, ze nie chodzi o jazdę pod wpływem.
Od momentu napisania tego wątku nie wiele się zmieniło, popalam od czasu do czasu, nigdy nie wsiadłem za kolko pod wpływem i nigdy tez nie miałem żadnej kontroli pod katem thc.
Dodam, ze w międzyczasie kolega stracił prawko właśnie za jazdę pod wpływem, bo podczas kontroli mundurowi znaleźli przy nim 'sprzęt' no i zrobili teścik, także nie polecam jazdy pod wpływem z workiem palenia w schowku :d
PS dawno zapomniałem już o boardzie i o tym wątku, ale dobrze wiedzieć, ze board wciąż żyje! :d
_________________
_benioo napisał:
przecież to offtopic czyli każdy może być debilem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
podorekk
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Lis 2014

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co innego prowadzenie "pod wpływem" (przestępstwo, środek musi wpływać na zachowanie sprawcy)
Co innego prowadzenie "po użyciu" (wykroczenie, ponieważ nie ma dolnej granicy - praktycznie wystarczy że środek jest w organizmie, przy czym nie wpływa na zachowanie - bo wtedy byłoby już przestępstwo)

Granica stanu pod wpływem nie jest jednoznacznie zapisana w ustawie. Ocenia to biegły toksykolog indywidualnie.

____________________
Tanio wygrało, drogo przegrało torby ekologiczne pora na inspekcję!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury