www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
30-40fps cs go

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seneke
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Maj 2010

PostWysłany: Nie Sty 18, 2015 10:02 am    Temat postu: 30-40fps cs go Odpowiedz z cytatem

Witam, mam maly problem, wiem wiem laptop to laptop nie nadaje sie do gier, lecz mam laptopa procesor intel i3 2,3, 4gb ram, karte graficzna geforce GT 520 MX i mam po 30-40fps, wylaczona synchronizacja pionowa, w ustawieniach nvidia ustawione wszystko na max wydajnosc, gamebooster wlaczony, ustawienia zaawansowane typu -novid -high -tickrate 128 -refresh -treads 4 -nod3d9ex ustawione, wszystko w cs go ustawione na niskie oraz wylaczone, pousuwane zbedne pliki z cs`a, zmienione komendy oraz porobione ccleanerem zeby wyczyscic kompa z syfu i juz nie mam pojecia co jeszcze mi te fpsy obniza, brat grajacy rowniez na laptopie podobnym do mojego ma 100-120. Jesli ktos wie co moze obnizac tak fpsy, bede wdzieczny za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Sty 18, 2015 10:02 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury