www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Sklep motoryzacyjny online?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrycjakazadi
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Mar 2013

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 9:13 pm    Temat postu: Sklep motoryzacyjny online? Odpowiedz z cytatem

Hej. są tu fani motoryzacji? Niedawno zakupiłem golfa trójeczkę i chcę trochę przy nim pogrzebać. Niby auto popularne w Polsce, ale niektóre z części są horrendalnie drogie. Pomyślałem zatem, by poszukać online. Niby sporo sklepów w internecie, ale jak się potem interesuję konkretnymi stronkami to wiele z nich ma sporo negatywnych opinii (że złe zabezpieczenie przed wysyłką, że nieoryginalne części, itp, itd) i postanowiłem zapytać tutaj, czy nie macie godnego polecenia sklepu z którego warto brać sprzęt?
_________________
Gdzie kuipic wkłady kominkowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 9:13 pm    Temat postu:

Powrót do góry
BestClarine2412
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Maj 2014
Klan: Stettin

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swojego znajomego, zaufanego mechanika i to on załatwia i sprowadza dla mnie wszystkie części - to co że drożej. Przynajmniej mam pewność, że wszystko jest oryginalne i ma gwarancję. Na samochodzie nie będę oszczędzał, bo wszystko potem odbija się na bezpieczeństwie - a to akurat najważniejsza kwestia jeśli chodzi o jazdę autem. Poza tym nie mam potem problemów z wypłatą odszkodowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DrKermit76
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Mar 2014

PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli się człowiek na tym nie zna, to faktycznie najlepiej jest celować w zaufanych mechaników i płacić nieco więcej. Ale jeżeli autor chce potem trochę grzebać przy tym aucie, to wychodzi na to, że jakoś się na tym zna. Więc po co przepłacać? Można śmiało poszukać tańszych części w Internecie. Ja zawsze najpierw robię rekonesans w Sieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shona80
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Wrz 2014

PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zazwyczaj kupuję części przez internet, ale tylko wtedy kiedy planuję wymianę tego czy tamtego, jeżeli awaria auta trafia się nagle to już jest gorzej ponieważ nie mam czasu na szukanie części i czekanie na nich kilka dni, wtedy zamawiam je w sklepie i faktycznie zawsze są nieco droższe niż te które kupuje przez internet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mrbeula1795
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Sie 2014

PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli boisz się, że części przyjdą poobijane, bo były źle zapakowane albo nieoryginalne to najlepiej znajdź sklep internetowy, ale taki, który umożliwia odbiór w punkcie w Twoim mieście, tam sobie zerkniesz czy zamówienie jest ok i najwyższej go nie przyjmiesz. Poza tym zamawiając przez internet zawsze masz prawo zwrócić zamówienie a sklep obowiązek przyjąć ten zwrot.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kiler15
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Lut 2015

PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kupowanie części motoryzacyjnych w necie to bym uważał, tak jak sam wspomniałeś wiele części jest nie oryginalnych.
Np. mój kumpel kupił chłodnice niby wszystko ok, ale była cała poobijana, więc najlepiej kupić gdzieś w realu lub przez neta ale z odbiorem osobistym.
_________________
Spis gier MMORPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury