www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem z turniejowymi meczami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patis0n
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Gru 2010

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 9:39 pm    Temat postu: Problem z turniejowymi meczami Odpowiedz z cytatem

Witam,
od niedawna mam pewnien problem.
Zaczęło się od tego że grałem turniejówke z kolegą wszystko było dobrze, potem dołączyło do nas jeszcze 2 kolegów i próbowaliśmy zagrać turniej ale nie chciało nam wyszukać meczu. Po kilku próbach okazało się że to przezemnie. Teraz problem wygląda tak: gdy chce wyszukać turniejówke ze znajomymi to nie ma szans na wyszukanie, a gdy chcę zagrać sam to szukanie trwa bardzo długo i jak już znajdzie to mam cały czas 220-230 pingu. Jeszcze dodam że dzieje się to tylko na serwerach valve. Co mam z tym zrobić pomóżcie mi :)
Z góry dzięki,
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 9:39 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Misiek_10
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Lut 2008

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłeś jakieś rozwiązanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury