www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Szukam wspólników do czegoś innego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuzko19
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sty 2013

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2015 3:31 am    Temat postu: Szukam wspólników do czegoś innego Odpowiedz z cytatem

Witajcie !!

Wpadłem ostatnio na pomysł stworzenia tak jak by gamingu dla każdego o co mi chodzi już tłumaczę.

Chciałbym stworzyć gaming gdzie będzie mógł grać każdy i każdy mógłby grać pod naszymi barwami. Nie będzie nas interesowała kogoś ranga skill itp itd chcę ogarnąć po prostu rzesze normalnych ludzi w 1 miejsce. Będziemy posiadać swojego ts3 na początku 50 slotów gdzie będziemy starać sie takich ludzi zbierać, oczywiście będziemy posiadać forum gdzie będziemy prowadzić różne dyskusje na temat gier. Jednak nie chcę aby dzieci dołączały w nasze szeregi nie przekreślam takich osób jeżeli ktoś z wiek 14-15 pokaże że potrafi sie normalnie zachowywać oczywiście będzie mógł zostać.

Coś o mnie i co Oferuje.

Mam na imię Piotr posiadam 22lat i obecnie mieszkam w UK gdzie też pracuje na (nocki) co za tym idzie w tygodniu różnie ze mną jest ale staram sie być z 3-4h. W cs już trochę gram nie jestem pro graczem gram dla zabawy dla frajdy a zawsze chciałem coś poprowadzić swojego więc ambijcję też mam do tego.

Oferuje:

- Po dogadaniu sie zamówienie unikalnego szablonu wykupienie domeny
- Serwer ts3 50 slotów na początek
- Osoby z którymi sie dogadam oczywiście dostaną odpowiednie uprawnienia do danej funkcji
- Dostęp do prywatnego serwer 11 gry
- Oczywiście miłą atmosferę o którą będziemy dbać wspólnie
- Pełne zaangażowanie wyrozumiałość ( Życie prywatne na 1 miejscu)
- Jakieś pytania proszę kierować na priv

Oczekuje:

- Wiek +18
- Pomoc w organizacji
- Dbanie o nasz wspólny gaming
- Jeżeli jest możliwość wsparcie finansowe (nie wymagam)
- Zaangażowanie
- Poczucie humoru jak i duża cierpliwość
- Zainteresowanie tzn ( co by można zmienić na lepsze)

Cieżko tak wszystko wymienić na tym skończę chyba. Osoby chętne do założenia wspólnego (Gamingu) prosze o kontakt:

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198087833529/
e-mail: kuzko1993@gmail.com

Można też pisać na priv mam nadzieje że znajdzie sie parę osób które były by chętne do zrobienia czegoś dla ludzi. Czekam z niecierpliwością :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Kwi 05, 2015 3:31 am    Temat postu:

Powrót do góry
proskilled
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Lut 2015

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,

Możemy porozmawiać. Może zainteresuje Cię moja propozycja i rozwój tego czym się zajmuję.

Więcej o mnie przeczytasz na stronie http://proskilled.pl
w zakładce "O mnie", poprzez kontakt na tej stronie możesz nawiązać ze mną komunikację.Odpowiem na pewno.

Myślę że będziemy w stanie się dogadać i wypracować wspólnie coś co ma ręce i nogi. Wszystko zależy od tego czy masz chęć i zapał.

pozdrawiam,

Waldek "bullet" (avatar szarego zada z figą:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kuzko19
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sty 2013

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 5:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proskilled Napisałem do ciebie czekam na odpowiedz :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
proskilled
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Lut 2015

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontakt nawiązany :) dzięki za rozmowę. Warto było
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury