www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Marna WYLEGARNIA by anacron
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żuraw Podbiegiwacz
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Cze 2011
Klan: dfsvsdfgv

PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
Na wstępie powiem ze nie czytałem tekstu powyżej, kątem oka widzę że o coś się tam sprzeczacie. Podobno można tu powiedzieć kilka słów od siebie o serwerze chciałem się dopisać. Otóż: według mnie serwer jest świetnie ustawiony, na lepszym nie grałem. Kule lecą tam gdzie trzeba, naprawdę dobrze mi się tu gra i szkoda tylko że tak mało osób o tym wie ponieważ dość często świeci pustkami. Na początku myślałem że to przez te mapki których ludzie nie znają, ale jak się dość szybko okazało po moim nieudanym "podbiegiwaniu" jest tu bardzo wysoki poziom graczy. Osobiście Staram się reklamować serwer wśród znajomych i miałbym prośbę, abyście też tam zaglądali. Szkoda by było, żeby taki fajny serwer się marnował.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 12:39 am    Temat postu:

Powrót do góry
sikor87
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Mar 2007

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 3:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marna to jest dla tych, ktorzy nie potrafia grac, ktorzy czituja, co nie wiedzia co to jest dobry server i podniecaja sie lagowniami gdzie nie trzeba celowac zeby trafic. Marny to jestes ty kolego. Tu nie chodzi o robienie ludziam na zlos czy jakiejs anty reklamy. Pomysl byl prosty, stowrzyc server, ktory bedzie wzorem i oto jest... Jest tylko jeden lepszy, paradoksalnie także zrobiony przez anacrona.[/code]
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
theone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 4:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł właściwie narodził się, gdy namówiono mnie do zagrania w CS:S. Wtedy jeszcze, gdy grałem na serwerze WB (innego nie znałem) nie interesowało mnie, jak działa serwer. Naiwny przyzwyczajony do jakości "miśków" na Polskiej Scenie AoT (Ci co wiedzą o co chodzi to wiedzą, a reszta nie musi) uznawałem, że skoro ktoś bierze się za stawianie serwera, to wie jak to zrobić. Zauważałem jedynie, że zupełnie inaczej gra się na serwerze gdzie jest 8-10 osób, a zupełnie inaczej na takim wypełnionym dwudziestoma. Wtedy jednak myślałem sobie, że tak działa ten silnik i widocznie tak być musi. Jakoś przypadkiem któreś nocy trafiłem na jeden amerykański serwer, ku mojemu zdziwieniu ping trzykrotnie większy, liczba graczy w okolicach 20, a grało się tak jak na serwerze WB, gdy było tylko kilka osób. Zacząłem pytać, szukać i eksperymentować, z Project Treadstone. Nie zadowalałem się półśrodkami, chciałem uzyskać efekt, który dano mi zasmakować. W końcu, po pół roku testów, prób, optymalizacji kodu pluginów naradziło się Treadstone, które znasz w tej chwili. Dalsza historię opisałem wcześniej, Mike przyszedł, zachwycił się, zrobiłem mu serwer. Tak powstała nowa Wylęgarnia i nomen omen dziś akurat o 19:00 jest oficjalna jej premiera. Masz rację, nie chodziło o to, by zrobić komuś na złość, nawet tu na forum swojego czasu próbowałem wyjaśnić co niektórym jak zrobić dobry serwer, Ci jednak nie mieli ochoty słuchać, bo oni wszakże wiedzieli lepiej... ;) i nadal wiedzą... ;) Reszta nie przyzna się (przynajmniej publicznie) do tego, że mam rację, chociażby w związku z tą całą nagonka kilku oszołomów na mnie. Nie można miec o to do nich pretensji, bo nie każdy ma siłę, aby przeciwstawić się krzykliwej grupie, nawet jak widać na internecie. Na gameME widać ile osób się przewinęło z boarda, jednak, żadna nie napisze tu niczego. Reasumując, kto będzie chciał pograć z dobrymi graczami na gwarantującym najwyższą jakość gry i najbardziej jak to możliwe uczciwą rywalizację serwerze to przyjdzie i pogra, a kto nie to nie. Rzygowinami tych kilku frustratów nie należy się przejmować wcale, jedyne co mogą zrobić to sobie pokrzyczeć.

sikor87 napisał:
Marna to jest dla tych, ktorzy nie potrafia grac...

To jest tylko część prawdy, dla tych co nie umieją i nie chcą nauczyć się grać. Zauważ, jak szybko Ci co jednak postanowili zostać złapali tego "skilla" i nauczyli się szybko celować i strzelać krótkimi seriami, czy wręcz pojedynczymi strzałami. Oni po prostu - jak i większość polskich graczy - nie mieli wcześniej okazji grać na takim serwerze.

ps. oficjalna grupa wylegarni to http://steamcommunity.com/groups/wylegarnia (jakby ktoś był zainteresowany).
_________________
anacron
CSS 217.153.241.222:28015 / 178.19.104.202:27015
http://anacron.magicsquad.eu/ ROTFL^2


Ostatnio zmieniony przez theone dnia Sob Cze 11, 2011 1:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sikor87
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Mar 2007

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie masz racie:) na wylengarni jest wysoki poziom;) szybko tam sie mozna nauczyc grac:) a przedewszystkim na nie standardowych mapach:P ktore nie ucza kampic a myslec i celowac:)
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
theone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Standardowe, czy nie chodzi o to, że możesz wbić na szybkim rushu i spróbować wygrać starcie z 2-3 przeciwnikami taktycznie oczekującymi na Twoje wejście. Szybki i co ważniejsze skuteczny aiming i czujesz się lepiej. Jasne, nie wyjdzie to za pierwszym razem, pewnie nawet nie za pierwszymi 10-cioma razami, ale chciałbym zobaczyć minę np. tych co czekali na mnie w apartamencie na italy, gdy polegli w ciągu 3s. Fakt na standardowych jest nudniej, tu prawie każdy ma już jakieś swoje ulubione miejsca, ale jak sam widziałeś na niewiele im te z góry upatrzone super strategiczne pozycje się zdają, bo gdy wszystko dolatuje, da się praktycznie prawie wszędzie wejść na pełnej szybkości i poustawiać towarzystwo po kątach. I to bawi, daje radość, choć żeby tak grać, trzeba najpierw swoje przecierpieć. Najlepiej opisał to Monx w dyskusji o AWP u nas:

Monx napisał:
Nie, uwierz, nie. Bardziej - dużo bardziej- zaboli Cie jak Cie Anacron zabije 12x z rzędu ze zwykłej POMPKI. Wtedy gryziesz biurko, mówisz sobie, że Twoje nerwy w takiej sytuacji są irracjonalne a ten człowiek nie ma nic przeciwko Tobie personalnie i to tylko gra. Mimo wszystko biurko po 6 headzie z pompy wygląda jak gryzak ząbkującego niemowlęcia - obżarte do płyty z okleiny. Myślisz sobie, to że mówi "uciekaj jak widzisz po respie kogoś z pompą bo to ja" to żart. Do następnego heada z pompy. Wtedy nie masz wątpliwości. Po kolejnych sześciu megaspokojnym ruchem lewej dłoni klikasz magiczny klawisz nad tabulatorem i Twym oczom ukazuje się przewspaniałe okno przynoszącej ulgę konsoli. Jeszcze przez moment masz wyrzuty sumienia zanim to zrobisz, tłumaczysz sobie, że to przez zmęcznie, że to przez córkę, która nie dała spać w nocy, pracę, która wkurwiała za dnia, słońce, które świeciło na niebie, zimę, która się kończy czy psa, który zaśmiał zaszczekać. Tylko przez chwilę i zaraz wpisujesz zbawienne QUIT klikając przynoszący ulgę ENTER. Reszta jest odpoczynkiem.


Ale wytrwał i teraz on wkurza innych i nawet takie coś zrobił :)


_________________
anacron
CSS 217.153.241.222:28015 / 178.19.104.202:27015
http://anacron.magicsquad.eu/ ROTFL^2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inz.FanatiQz
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2011

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich :) jest to mój pierwszy i na pewno nie ostatni post na tym forum a przede wszystkim w tym temacie. Na samym początku chciałbym z największą przyjemnością przeprosić Anacrona z którym kiedyś darłem koty poprzez hmmm swoje że tak powiem mało inteligentne zachowania pomimo iż kiedyś miałem bana za serwerze Treadstone Project i teraz również na Wylegarni teraz jestem unbanned i uwierzcie mi ze Anacron może i jest fanatykiem ale jest człowiekiem który ma pojęcie na temat wielu rzeczy naprawdę wielu. Jeżeli mam być szczery to nie znam takiej drugiej osoby w życiu która by posiadała tak ogromną wiedzę nie chodzi teraz o sprzęt komputerowy etc. tylko ogólnie Tomek ma swoje zdanie na każdy jeden temat można z nim porozmawiać dosłownie o wszystkim według wielu osób tutaj jest on Nierobem który siedzi tylko przed komputerem w samotności grając w gry komputerowe , a tak naprawdę jest to człowiek który tak naprawdę nie różni się niczym innym od naszych znajomych z otoczenia z którymi widzimy się codziennie. Wracając do tematu serwerów (Numer 1 w Europie) Treadstone Project i (Numer 2 w Europie) Wylęgarnia teraz są i będą najlepsze w Euorpie a to że niektórych to boli niestety w Polsce ludzie zamiast chwalić i reklamować coś naprawdę dobrego wolą to zniszczyć zmieszać z błotem i zrobić z tego zło konieczne. Zazdrość i zawiść to podstawowy problem naszych rodaków niektórzy powinni uczęszczać do MOST Miejskigo Ośrodka Socjoterapii. Tomek nie po to zrobił ten serwer aby kłócić się z ludźmi czy jest on najlepszy czy nie ludzie wejdźcie sami i oceńcie a nie gracie codziennie na serwerach FFA gdzie są zasady ale one są tylko napisane a tak naprawdę nikt ich nie przestrzega a administratorzy mają to głęboko w czterech literach pytanie brzmi dlaczego ? odpowiedź jest krótka postawił serwer ? postawił jest codziennie full ? Jest wiec gracze nie są karani po to aby ich nie tracić :).
Kończąc moje wypociny powiem tylko tyle nie oceniajcie zanim nie zagracie serdecznie zapraszam na serwer Wylegarnia & Treadstone Project Dziękuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
drewienko
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Cze 2011

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopisuje się do tego co napisał Inz. Wszystko co miałem napisać zostało już powiedziane wiec nie będę się rozpisywał.


===== Zapraszamy na Server =====
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
theone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z tym, że większość "botów" (nie bójmy się tego określenia), dość szybko z powodu braku zakładów (betowania) traciła nadzieję na szczęśliwą przyszłość na naszym serwerze i uciekała (zazwyczaj przed piątą rundą) zmieniliśmy zasady serwera. Zamiast wprowadzać bezsensowne zakłady dajemy każdemu graczowi na początku każdej rundy 16000$. AWP chwilowo nie jest dostępne wcale, dostępne będzie w przyszłości (niedalekiej), gdy dopracuje plugin restrykcji broni, tak by możliwość kupienia 1 AWP na drużynę dopiero od 10 graczy na serwerze i jednocześnie, aby jeden gracz (identyfikowany po steamid) mógł w czasie jednej mapy kupić tylko 3 razy AWP (podnieść będzie mógł za każdym razem). "Autolamy" są całkowicie zablokowane. Na początku każdej rundy serwer zabiera wszystkim graczom cały ekwipunek, ale w zamian macie 16000$ co rundę. Mamy nadzieję, że zmiany te pozwoli nam cieszyć się większym oporem ze strony przeciwników (bo taka jednostronna gra robiła się już powoli nudna) i nie spowoduje natychmiastowego disconnect'a po - według nich - niewiarygodnym HS.
Życzymy miłej gry i wielu fragów, a także - i przede wszystkim - wytrwałości w zdobywaniu "skilla".

ps. Treadstone nigdy nie będzie miało żadnych restrykcji broni i nigdy nie będzie dawało, żadnego dofinansowania na lewo. (taki hardcore, jak ktoś lubi).
_________________
anacron
CSS 217.153.241.222:28015 / 178.19.104.202:27015
http://anacron.magicsquad.eu/ ROTFL^2


Ostatnio zmieniony przez theone dnia Sob Cze 18, 2011 11:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Huggarn
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Cze 2009

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 1:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie i panie grający tu i tam, a przedewszystkim ci którzy chcą grać lepiej. Nie poddawajcie się!! Już więcej ułatwień nie można dać na serwer aby graczom grało się lepiej ( no bo w sumie co miało by jeszcze byc? autoaim? ) Teraz trzeba już tylko graczy. Nie każdy jest zadowolony z 16 000 na koncie co rundę, ale jak powszechnie wiadomo nie każdemu da się dogodzić. Jeśli mimo wszystko odczuwasz brak swojego "digla" ( no bo w koncu inne pistolety to nie bronie, jak z nich niby zabic? ) przyda Ci się to. Gra to powinna być rozrywka, a nie jest miło być coraz lepszym ?? Wiadomo nie każdy musi grać na stosunkowo wysokim poziomie, ani wiedzieć wszystkiego o grze jak my gracze "techniczni". Jest tyle serwerów gdzie jest wielu ludzi z którymi można porozmawiać o różnych rzeczach, można miło spędzać czas, u nas można i się edukować ( jak wiadomo uczymy się od lepszch ) jak i dowiedzieć ciekawych rzeczy. Wielu już otrzymało odpowiedzi na swe pytania, niejeden znalazł ludzi o wspólnym hobby ;] Nie trzeba zawracać sobie głowy "wojnami" że tak powiem ludzi "wiedzących lepiej" z "zgrają anacron'a" w końcu to nie ten serwer jest jego własnością ( no i nijak to się nie ma do atmosfery na serwerze, na którą są podejmowane ataki jednak szybko zostają one przerwane, w końcu kto mówi że trzeba słuchać/czytać co kto pisze ). Chyba można tu zastosować słowa z piosenki pewnego zespołu który reprezentuje nie do końca pochwalane wartości jednak w tym wypadku prawdopodobnie się sprawdzą: "Miej wyj*****" i poprostu Play Hard Go PRO ( na swój sposób ;] )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
theone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 2:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Huggarn ludzie kochają aimy, a mnie te aimy mierżą, więc znaleźliśmy kompromis, w końcu teraz gra u nas to taki jeden wielki aim, tyle, że każdy biega z czym chce, no prawie z czym chce, bo jednak jakieś limity wprowadzić trzeba było. Dodam jeszcze ty, ze co runde serwer zabiera cały ekwipunek z rundy poprzedniej, ma to na celu za równo uniemożliwienie okupowania AWP przez jednego gracza, jak i aspekt edukacyjny. Sam wole AK od M4, ale teraz będę musiał chyba lepiej m4 opanować... :)
_________________
anacron
CSS 217.153.241.222:28015 / 178.19.104.202:27015
http://anacron.magicsquad.eu/ ROTFL^2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lesser
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Cze 2010

PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema, co do tego że "anacron" Tomek zna sie najlepiej na stawianiu serwerów pod CSS to sie zgodze i bez grania wiem, że jego serwery technicznie są najlepsze z Polskich. Czy z Europejskich? Niewiem nie sprawdzałem i niewiem jak ktoś kto to sugerował sprawdzał to, ale szczerze mówiąc sram na to :)

Jedynie nie rozumiem fascynacji tą grą ze strony co poniektórych (nie tylko Tomasza). Aż po prostu (cenzura) z żalu opada jak się czyta te wasze wypociny na temat jakiegoś gówna.

Ludzie zajmijcie się czymś pożyteczniejszym. Słyszeliście o czyms takim jak pussy inaczej twat czy też clit ???

Wracając jeszcze do anacrona Tomka, to miałem z nim przyjemność dyskutować nie raz w przeszłości i wiem, że to porządny facet. A ta cała nagonka na niego pewnie była spowodowana kompleksami niektórych dzieci.

Dziwie się również że anacronowi chce sie marnować czas na CSS, bo jak sam kiedyś określił "css ma to do siebie że przyciąga debili", z czym się zgadzam w 100% .
Szkoda, że Tomek marnuje swój potencjał na takie pierdoły, bo mógłby pomyśleć nad czymś wiekszym i równie przyjemnym, a może nawet pożytecznym, zamiast bawić się w css i odpisywać jakimś prowokatorom, ale to już jego sprawa...

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
theone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 2:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz, jak pracuje przed komputerem, to sobie pogram, a mam taka pracę (pomijając, że dochodowa) , że mogę sobie grać. Kiedyś jeden lepiej wiedzący poleciał na skargę do prezesa, że ja gram w pracy i w odpowiedzi usłyszał, że jak gram, znaczy wszystko działa i właściwie jak działa to nie muszę nawet się pojawiać w firmie, a jak się pojawiam to mój gest dobrej woli i że płaci mi za to, aby się nie psuło, a nie za to abym musiał pracować.

Co do CSS, bawi mnie wkurwianie "pło", gra taki na lagownach i przychodzi do nas, aby się przekonać, że KPD poniżej 1 mu wychodzi, po czym szybciutko ucieka piszcząc coś o miksach etc. Wszyscy normalni wiemy, że gra 5 na 5 na 5-ciu mapach na krzyż, gdzie wszyscy grają 5 tych samych taktyk na mapę jest o wiele prostsza, od gry na tzw. FFA, na dobrze skonfigurowanym serwerze, gdzie nie ma ani pływających hitboxów, ani fps dropów. Tu momentami możesz liczyć tylko na siebie, a wróg może wyjść z każdej strony. Dla niewtajemniczonych, u nas średnie HPK (dla wszystkich graczy) oscyluje w okolicach 53%, dla porównania na wściekłych psach ledwo przekracza 40, a u takiego wujka adolfa jest dużo poniżej 40 o ile pamiętam. Na tym ostatnim IN spada do 30 ale cóż, niektórzy lubią takie lagownie.

Z 16000 zrezygnowaliśmy, bo bicie botów (mimo, że kasa przedłużała im wolę walki o kilka rund) było jeszcze bardziej nudne.
_________________
anacron
CSS 217.153.241.222:28015 / 178.19.104.202:27015
http://anacron.magicsquad.eu/ ROTFL^2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrCs2Ek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2010

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Impact aka Anacron aka Cayman aka motto aka cos tam jeszcze... w tym temacie napisał, ze tworzyl serwery z 10 000 fps server-side, podczas gdy nigdy nie powstal taki Linux, ktory by i 2000 fps obsluzyl. A nawet jesli nasz haker przy pomocy ludzi z alliedmodders (tam ma nick motto czyli MOTylinski TOmasz) skompilowalby jadro systemu zoptymalizowane pod te magiczne 2000 serwerowych fps'ow, to w tym samym czasie programisci mowia, ze taka "zachlannosc" powoduje tylko problemy i bledy na koncu.

Jako pierwsze odslonimy II oblicze (filmiki z I obliczem na samym dole):

https://www.youtube.com/watch?v=RUwxI8D2ABQ
https://www.youtube.com/watch?v=gEE_uOv94go
https://www.youtube.com/watch?v=5m8JLA3Vm2k
https://www.youtube.com/watch?v=2OkAFeGdP8E

Profil YouTube hakerzyny:
https://www.youtube.com/user/AnacronPoland/videos

Profile Steam (kiedys mial wiecej tzw. SMURF ACCOUNTS do testowania cheat'ów z kumplami):
1) http://steamcommunity.com/profiles/76561198017596966
2) http://steamcommunity.com/profiles/76561198003274559

Inz.FanatiQz napisał:
Tomek ma swoje zdanie na każdy jeden temat można z nim porozmawiać dosłownie o wszystkim według wielu osób tutaj jest on Nierobem który siedzi tylko przed komputerem w samotności grając w gry komputerowe , a tak naprawdę jest to człowiek który tak naprawdę nie różni się niczym innym od naszych znajomych z otoczenia z którymi widzimy się codziennie.

Czyli uwazasz, ze kazdy nasz znajomy opowiadal, jak to pomagal tworzyc w Polsce internet?

Uwazasz, ze kazdy nasz znajomy lata po brukowych, lokalnych i innych podrzednych telewizjach internetowych, zeby zablysnac, wylansowac sie, wzbudzic tania sensacje na odgrzewanych kotletach, jakimi sa drogowe pomiary predkosci, czy pokazanie zdjecia rachunku na ok. 50zl z historyjka, ze to nie bylo dla niego, tylko dla biednego czlowieka?

Charakteryzuje go to, ze zadna jego historia nie jest zwyczajna...

Najlepsze jest to, ze w jednej zlokalnych TV internetowych mowil, ze jest biedny i zawsze bylo ciezko, a 5 lat temu opowiadal, ze pracowal we wszystkich intratnych korporacjach... czy cos sie tu zgadza?

Mial rowniez hackowac moich znajomych i podac ich zdjecia na jakims portalu. Mowil, ze potrafi sie wlamac na kazdy piracki windows i ze mu za to placa. Na dowod w postaci kompromitujacych zdjec ludzi z listy Steam Friends - nie doczekalem sie, az w koncu bylem zmuszony goscia zablokowac, bo zaczal wypisywac coraz dziwniejsze rzeczy, nawet juz nie pamietam.

W slynnym markecie podobno ludzie zabili go wzrokiem w kolejce do kasy i szeptali, ze zle zrobil, ze komus zakupy oddaje, bo zorientowali sie, ze zrobil zakupy dla kogos obcego? (ciekawe, ilu ludzi czekajacych w kolejce do kasy interesuje, kto dla kogo zakupy robi xD).

Dzieki o wielki Impakcie, ze pomagales tworzyc internet w Polsce, bo dzieki niemu tak latwo cie bylo zdemaskowac. A tutaj przyklady jego blagan w dzialach "Scripting", "General" i moze gdzies jeszcze sie pozalil (TAKI programista):

https://forums.alliedmods.net/search.php?do=finduser&u=59154&starteronly=1

Normalnie bym to olal, ale przypadkiem wczoraj trafilem na jeden z jego filmikow, gdzie musial sie pochwalic swiatu, ze zabil kilka botow z pistoletu i nawet ma nick, ze nie jest anacronem ;D (przypomne, ze ten gosciu ma ponad 40 lat):

https://www.youtube.com/watch?v=WYuOtdWDqtc&list=UUK0rfJ_mk5LXCx2fwANGN3g&index=1
jak dziecko male...
https://www.youtube.com/watch?v=aIZslksXdDk&list=UUK0rfJ_mk5LXCx2fwANGN3g&index=4

Musialem to napisac bo z mitomanami trzeba walczyc, tak jak Emil z fotoradarami, BO NIE MA NICZEGO GORSZEGO, NIŻ UWIARYGADNIAĆ KŁAMSTWA ZIARNAMI PRAWDY.

(Trwa juz to wszystko ok. 5 lat i widac, ze gostek sie rozkreca, lata po telewizjach, zali sie, a zaczynal jak wiekszosc z nas, na serwerze CS'a ;D - ciekawe tylko, kiedy zacznie byc niebezpieczny dla otoczenia, albo dla siebie - to drugie nawet kuszace).

EDIT:
Mam te filmiki, od których wszystko się zaczęło, ten o którym pisałem wyżej to ten ostatni, ale 2-e pierwsze baśni też bardzo udane:

I oblicze, a im blizej konca filmu, tym tych oblicz nawet wiecej sie robi, mowiac odpowiednim jezykiem - multiplikuja sie. Osoba, ktora nagrywala dema rowniez zadawała pytania, ale niestety jej nie słychać:

https://www.youtube.com/watch?v=nOChg5hjeTo
https://www.youtube.com/watch?v=7abbfjv6Gy0
https://www.youtube.com/watch?v=VAZtA6WFB4M

Na koniec dodam, że ktoś, kto na prawde pomaga, lub pomógł komuś np. kupując coś do jedzenia, to nie obnosi się z tym na facebooku, a już na pewno nie wkleja zdjęcia rachunku z widoczną kwotą i nie chodzi po TV zalac sie i chwalac na okolo... oby takich ludzi jak najmniej na naszych sciezkach...

...a wam życzę dobrej zabawy. Pzdr.
________________________________________________________________________________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury