www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
dyscyplina pracy,stabilizacja,rozwój.Need 4 do MECHA MIND

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marci
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Sie 2011

PostWysłany: Sob Cze 06, 2015 2:26 pm    Temat postu: dyscyplina pracy,stabilizacja,rozwój.Need 4 do MECHA MIND Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie i jakże uprzejmie w ten niesamowity dla was dzień,jeżeli macie to co prawdziwy mężczyzna powinien mieć między nogami to jest to dla was dzień który odmieni wasze życie.
Na wstępie przedstawię się.Mam na imię Marcin pochodzę z mazowsza mam 19 lat.Doswiadczenie z 1.6 posiadam w miarę duże 3000h.W cs:go moja liczba rozegranych godzin jest smieszna(ponieważ gdy teamu nie mam to nie mam po co grać,łatwo nadrobię zaległosci w aim,tylko niech tylko będzie zespół):niecały 1000h.Przejdzmy do rzeczy,od początku swojej kariery w 1.6 pragnołem być taktykiem.Aby czytać grę przeciwnika,zachować zimną krew i tym podobne rzeczy jakie powinien posiadać taktyk wytrenowałem w sobie,dumny z siebie zaczołem robić zespoły ale pojawił się kolejny problem.Ludzie owszem szanowali mnie jako taktyka ale jako dowódcę już nie koniecznie,pomyslałem no cóż,mam zajebiste taktyki umiem poprowadzić zespół ale co z tego jak ludzie w dupie to mają,no i innej drogi nie było jak wytrenować w sobie cechy przywódcy z prawdziwego zdarzenia.Udało się to !!! Zaczeło być naprawdę fajnie teamy zaczeły mi wychodzić ale na krótką metę 2-3 tygodnie pomyslałem sobie cos jest zle.No i okazało się,że na psychologi ludzkiej nie do końca się wyznaje,ludzie mnie w konia robili i przez to się sypało,więc musiałem obadać psychologię ludzką w każdym aspekcie aby przywódcą być jeszcze lepszym.Udało mi się to!Tutaj pojawił się kolejny problem zaczeło mi brakować osób którzy chcą osiągnąć sukces.Przez internet mogę kolesiowi udowodnić kiedy kłamie itp.To wszystko było za 1.6 natomiast teraz na platformie cs:go również nie ma ludzi zdeterminowanych którzy potrafiliby zniesć moją dyktaturę.Ustrój jak każdy inny ma zalety i wady.Ja wybrałem ten ustrój do swojego teamu ponieważ gwarantuje on bardzo szybkie tempo pracy oraz jeżeli są odpowiedni ludzie to sukces murowany.Po tym co napisałem powiniscie wiedzieć,że jestem na pozycji dowódca/taktyk w zespole.Dosc już o mnie.

Czego oczekuje ?
-Dyspozycyjnosci:dni robocze od 18 do 1 w nocy.Weekendy,wolne od pracy/szkoły cały dzień godziny w których będziemy grać w takie dni będą ustalane wczesniej,wiadomo,że 16 godzin nie będziemy grać dziennie w takie dni.
-Brak problemu ze sprzętem,internetem,rodzicami,że po jakiejs godzinie nie możecie rozmawiać.
-Wiek 17 to minimum
-Staż:Obojętnie ile grasz,przyjmuję nawet ludzi którzy wczoraj kupili counter-strike i mają 1 minutę przegraną na serwerze ffa.Ważne abys miał twardy charakter.U takich osób co mają bardzo mały staż,nie pozwolę na wyjscie ze znajomymi,do rodziny,ani nigdzie będą pod stała moją kontrolą przy trenowaniu.Więc jeżeli ktos wogóle jeszcze cs-a nie dotykał to niech ma swiadomosc,że musi być fanatykiem aby do mnie przyszedł do teamu.Osoby które już mają jakiekolwiek doswiadcznie w csie będą miały takie przywileje,ale wszystko jest zależne odemnie,tak jak jest w totalitaryzmie.
-Zaakceptowanie totalitaryzmu(nie zna ktos szerszego spojrzenia na ten system władzy to niech sobie wygoogluje i zobaczy na czym ten ustrój polega)
-Podporządowanie się pod moje dowódctwo w życiu realnym i wirtualnymw 100% bez wyjatków!
-Ogromna chęc poszerzania swoich umiejętnosci!
-Pozycje na które szukam osób do mojego teamu to 3x shooter 1x sniper

Co oferuję ?
-Zaangażowanie w życie teamu
-Treningi personalne,teamowe,dwójkowe(tutaj wytłumaczę jesli ktos dołączy pod moje skrzydła)
-stabilizację pracy,dyscyplinę,rozwój,powagę.
-Sukces na skalę miedzynarodową(tylko wytrzymajcie moją kuznię a będziecie go mieli :) )
-Terror,rycie bani,wrzucenie na głeboką wodę(nie utoniecie bo macie mnie!)

Jeżeli jestes zainteresowany moją ofertą,niżej masz przedstawione etapy które są potrzebne aby dołączyć do mojego teamu
1.Dodanie mnie na steam: http://steamcommunity.com/id/Marcusiowy
2.Wypełnienie formularza zgłoszeniowego po czym wysłanie na steam
Wiek-
Staż(opis dokładnie co i jak)-
Jaki masz stosunek do tego co napisałem-
Spełniasz wymogi które przedstawiłem w poscie na cs.pl?- Tak lub nie
Cos od siebie(rozprawka na 20 zdań conajmniej,przeliczę ile jest,nie próbuj mnie okłamać)-
3.Czekanie na termin rozmowy kwalifikacyjnej
4.Stawienie się na termin rozmowy kwalifikacyjnej bezposrednio po niej usłyszysz mój werdykt,nie obchodzi mnie twoja gra,tylko wiedz tak jak wyżej pisałem,że jeżeli doswiadczenie będzie bardzo małe to wiedz,że każe Ci grać bardzo dużo i będę to sprawdzał.Nawet neandertalczyka nauczę być najlepszym tylko musi tego chcieć.

Powodzenia! Czekam na zgłoszenia osób zdeterminowanych którzy wiedzą czego od życia chcą!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Cze 06, 2015 2:26 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury