www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Szukam/ podkarapcie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
libreq
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Gru 2011

PostWysłany: Nie Paź 18, 2015 1:01 pm    Temat postu: Szukam/ podkarapcie Odpowiedz z cytatem

Witam

Nazywam sie Michał, mam 18 lat, szukam poważnej ekipy najlepiej z podkarpacia lub okolic.Chodzi mi o to zeby nie było problemow z wyjazdami na lana.(żeby nie było problemow z wyjazdami na lana)
Pozycja: Shooter/ entry fragger
Dobrze posługuję sie także AWP !
Doświadczenie: Global (ranga nie gra !) 1300h ( 1k main, 300 smurf).Odbyte 2 lany, nie było jakiś rewelacji 4 oraz 7 miejsce ale zawsze doświadczenia sie nabrało, na dodatek wygrane pare forumówek i night cup'ow.Byłem w bardzo poważnym klanie gdzie to wszystko gralismy co pisałem na ^^, ale moj wyjazd za granice wszystko zepsuł i szukam od nowa !
Więcej info na priv
Tylko poważne oferty !!!
https://steamcommunity.com/profiles/76561198046141262



Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Paź 18, 2015 1:01 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury