www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem z wyszukiwaniem gier/serwerów - POMOCY

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misiek_10
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Lut 2008

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 7:00 pm    Temat postu: Problem z wyszukiwaniem gier/serwerów - POMOCY Odpowiedz z cytatem

Witam, otóż mam problem polegający na tym, że nie mogę dołączyć do żadnej gry. Pokazuje się, że jest "wyszukiwanie gier i serwerów...", ale nic się nie dzieje, a czas wyszukiwania gdy zbliża się do szacowanego zmienia się na coraz dłuższy. Gdy chcę wyszukać serwery jakiekolwiek - nie wyszukuję żadnego. Zrobiłem reinstall najpierw CSGO - a później Steama i CSGO - i nie daję to kompletnie nic. Wszystko zepsuło się nagle, z dnia na dzień. Próbowałem usuwać pliki AppOverlay.dll i SteamUI.dll, bo podobno to coś daję chociaż na jedną grę, ale nawet na jedną grę to mi nic po prostu nie dało - dodatkowo pliku ClientRegistry.blob nawet nie znalazłem. Próbowałem również niejednokrotnie sprawdzić spójność plików - to również na nic. Jestem bezradny, mam nadzieję że społeczność CS GO pomoże, bo spotykam się z tym problemem pierwszy raz, a widziałem że nie tylko ostatnio ja mam owe problemy. Jednak w moim przypadku nic nie pomaga, kompletnie nic. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 7:00 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ESSA
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Paź 2006

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odinstalować steam csgo i zainstalować na nowo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiek_10
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Lut 2008

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trusk napisał:
odinstalować steam csgo i zainstalować na nowo


Tak jak napisałem wyżej, że zrobiłem reinstall - nawet oddzielny samego Steama i samego CSGO. Nic z tych rzeczy nie pomogło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ESSA
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Paź 2006

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antywirus ? firewall ? może coś ci blokuje ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiek_10
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Lut 2008

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trusk napisał:
antywirus ? firewall ? może coś ci blokuje ?


Miałeś rację, tyle nerwów i zabawy - a to AVG prawdopodobnie, którego miałem zainstalowanego i który prosił się o coś - blokował mi wszystko. Serwery normalnie mi wyszukuje i okienko z AKCEPTUJ meczu również wyskoczyło, aczkolwiek zagrałem tylko jeden mecz, bo problem z wyszukaniem meczu nadal występuje, nie wiem co z tym zrobić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kruszonnn
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2006

PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podepnę się pod temat. Od sierpnia nie grałem w cs'a, dzisiaj odpalam chce znaleźć grę nic wyrzuca mnie za każdym razem. Odpalam serwery społecznościowe i nic nie ma żadnego ulubionego. Przechodzę do wyszukiwarki serwerów i nic, ani jednego nie znalazło mimo wykasowanych wszystkich filtrów. Próbowałem znaleźć serwery z samego steama nie odpalając cs'a i też nić. nie mam żadnego anty wirusa więc nic nie blokuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury