www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem z Config

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Last^Chance*Player
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Cze 2010

PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 5:25 pm    Temat postu: Problem z Config Odpowiedz z cytatem

Witam.

Wczoraj zrobiłem reinstalację cs go. Ku mojemu zdziwieniu po uruchomieniu gry wszystko pozostało tak jak przed reinstalacją tj. ustawienia graficzne, bindy, celownik nawet parametry startowe. Wszedłem do folderu w którym znajduje się plik config.cfg lecz go tam nie ma, więc jakim cudem to wszystko pozostało ? Nie wiem czy jakiś patch coś pozmieniał ale kilka dni temu zauważyłem, że po zmianie np. celownika i wyjściu z gry i po ponownym uruchomieniu powinno wczytać mój config (czyli poprzedni wygląd celownika), a tym czasem zostawał ten, który przed chwilą ustawiłem. Ktoś wie o co chodzi ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 5:25 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Last^Chance*Player
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Cze 2010

PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok już znalazłem rozwiązanie. Po prostu zmieniono lokalizację pliku config.cfg. Teraz znajduje się on w "Steam\userdata\TWÓJID\730\local\cfg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury