www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Osoby do lanów, turniejów online

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nowak1
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Kwi 2015

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 5:41 pm    Temat postu: Osoby do lanów, turniejów online Odpowiedz z cytatem

Mam 22 lata mieszkam w WArszawie.
steamcommunity.com/id/idkwhatcanisay
Podaję odrazu mój steam, przez który chciałbym abyście się ze mną kontaktowali.

Warunki czasowe:
sobota, niedziela (w tę dni chcę spotykać się najwięcej min 5h)(!) 1
poniedziałek (mniej niż w sobotę i niedzielę, ale też miłobyło by się spotkać)(!) 2
wtorek, środa, czwartek, piątek (w te dni od 18/19 do 22/23) kwestie do obgadania
oczywiście nie zamierzam grac 7 dni w tygodniu, chce z osobami chętnymi się dogadać i znaleźć dni
które będą nam pasować

min 1500h w cs go

Chciałbym abyście odnieśli się do punktu 1 oraz 2 podczas naszej rozmowy. Powiedzieli ile macie lat
oraz skąd jesteście. Nastepnie odnieśli się do godzin, które zaproponowałem.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zaproś i napisz.

Nie zaoferuje nikomu z was, ani team speaka, ani serwera, ani psychologa (widziałem takie ogłoszenia). Jedyne co mogę
zaoferowac to swój czas, który poświęcę na to aby stworzyć drużynę, która być może będzie stała.
(jedyne czego potrzebujemy na początku to zebrać 5 osób

Jeżeli trzeba będzie zostanę iglem( posiadam doświadczenie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 5:41 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury