www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+4 Z AMBICJĄ, CZASEM, ZAANGAŻOWANIEM, MÓZGIEM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agentowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Kwi 2011
Klan: SKLEJKA

PostWysłany: Sob Cze 11, 2016 8:35 pm    Temat postu: +4 Z AMBICJĄ, CZASEM, ZAANGAŻOWANIEM, MÓZGIEM Odpowiedz z cytatem

YO!

W ostatnim czasie po dłuższej przerwie spowodowanej prywatnymi problemami, postanowiłem wrócić do gry w CS:GO - a co za tym idzie, naturalne zatęskniłem za rywalizacją e-sportową, tym czym jarałem się jako małolat i nadal mnie do tego ciągnie. Dostrzegłem także, że nie ma jakiegokolwiek ruchu w tym dziale, co za tym idzie ludzie po prostu tworzą wśród znajomych takie teamy, nieliczni otwierają się na tworzenie randomowego teamu. Wiem ile czasu trzeba poświęcić aby wszystko wypaliło, ile zaangażowania, ambicji, godzin przesiedzianych przed komputerem - ALE JESTEM W STANIE poświęcić swoje życie prywatne aby ruszyć z jakimś projektem.

Nie obiecuję, że to wypali. Nie obiecuję, że podbijemy polską scenę e-sportową, ale warto spróbować bo nie mamy nic do stracenia, a nawet gdy się nie uda to przynajmniej spędzę swój czas z osobami, których łączy jedna pasja.

JAKICH LUDZI POTRZEBUJE, CO, JAK I DLACZEGO?

Wymienię to w podpunktach aby wyglądało to przejrzyście i lepiej się czytało.

- BEZKONFLIKTOWYCH, AMBITNYCH, ZAANGAŻOWANYCH! - bez tych cech ani rusz. Nie mam zamiaru się toxikować z jakimś przygłupem i tracić czas na głupoty.

- MYŚLENIE PODCZAS GRY, UŻYWANIE MÓZGU, PRZEWIDYWANIE! - żeby było jasne, nawet jak będziesz przechujem skillowo, przekozacki movement będziesz miał, ale po prostu będziesz grał solo, miał wyjebane na resztę drużyny to się po prostu pożegnamy. Niech każdy wbiję sobie do głowy, że CS to gra drużyna. Tu najważniejszy jest teamwork, a nie Twoje statystyki.

- DUŻA DOSTĘPNOŚĆ, CZAS NA GRĘ! - komentarz zbędny, nie masz czasu na grę, zarywanie nocek i innych rzeczy, po prostu nie zawracaj mi głowy.

- ĆWICZENIA AIMA, GRANIE NA DM'ACH, CIĄGŁY ROZWÓJ! - Jeżeli uważasz, że jesteś najlepszy, nie potrzebujesz gry na DM'ie, żyj dalej w tej świadomości, ale mi głowy nie zawracaj.

- KOMUNIKACJA, KOMUNIKACJA i JESZCZE RAZ KOMUNIKACJA! Chyba każdy z nas rozumie, że na poziomie faceitów, MM'ów mecze wygrywa się komunikacją, atmosferą. Dla mnie najważniejsza jest komunikacja podczas meczu - tzn. bez zbędnego pierdolenia, tylko informowanie o swoim każdym ruchu jak i rywala.

- MOŻLIWOŚĆ WYJAZDÓW NA LANY! - ale nie dziś, nie jutro. Po pewnym czasie, gdy uznamy wszyscy, że jesteśmy gotowi aby gdzieś jechać. W innym wypadku szkoda pieniędzy, czasu i nerwów.

- RANGA: Sam mam LEM'a(dziś spadłem z supreme'a) ale mam na nią kompletnie wyjebane, ale załóżmy, że pułap tego LE to minimum i w górę.


Jeśli chodzi o testy - będziemy grać w godzinach wieczornych, czasami nocnych. Gra w dzień raczej odpada, gdyż każdy ma życie prywatne i to rozumiem. Jeżeli dotrwałeś do tego momentu, nadal jesteś zainteresowany, dodaj mnie: steamcommunity.com/id/smurfelochuj [/i]
_________________
hajt z wawy -,-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Cze 11, 2016 8:35 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury